צריכה קצת עזרה

דיזון

New member
צריכה קצת עזרה

אני רוצה לתפור סינר הנקה עם קשת (פטנט חדש לשמירת קשר עם התינוק) הבעייה היא שהקשת עשוייה פלסטיק ששומר על צורתי אבל גם גמיש ולא שביר. משהו בסיגנון של הקשתות שיש על הסל-קל שמחזיק את המגן שמש אולי. רציתי לשאול אם למישהו יש רעיון במה אפשר להשתמש ליצור את הקשת הזו ואיפה אפשר להשיג. המן תודה

דיזון

New member
רוחב בערכ30 ס"מ

הבעייה עם קשת לשיער זה שהן לא גמישות ושבירות וגם קצת קטנות מדי. אבל תודה יש לך אולי רעיון אחר.

קשת מחוט ברזל קלוע...?

אולי אפשר ליצור קשת מחוט ברזל (אפילו אחד מטמבוריה) שכדי שלא יהיה דק ומתכופף מידי אפשר לקלוע "צמה" מכמה חטים ביחד - ככה יהיה גמיש אבל לא יתכופף על דעת עצמו וכדי שהקצוות לא יהיו חדים ומסוכנים אפשר לצפות אותם בקצת פימו או דבק סיליקון... או שבכלל אפשר לצפות את כל הקשת בדבק סיליקון ואז זה יהיה יותר נעים למגע גם בתוך ציפוי הבד... קצת כמו קשת של חזית ברזלים... שחף.

ו שתי

New member
אני יודעת בדיוק איפה קונים ומה

יש מן פסי פלסטיק למחוכים וכאלו. ספציפית ראיתי כאלו בזינגר, ברחוב נחלת בנימין בת"א. עולים גרושים. זה נמצא על המדף הראשון מול הכניסה לחנות, בצד ימין- מדף שני מהרצפה. (שימי לב לבקיאות: בעלי קונה כאלו למשהו אחר
)

שש שבע

New member
את צריכה רגיליין רוחב סנטימטר וחצי

אבל את לא צריכה את כל החבילה, אז אולי אפשר לקנות בסדקיות לפי מטר, עולה שקלים בודדים למטר.

דיזון

New member
תודה רבה

תודה לכולן על העזרה באמת הלכתי לסדקית וקניתי רגיליין מקווה שזה יהיה מספיק חזק. אני מתכננת לתפור את זה בשבוע הקרוב אז אראה לכם תמונה של המוצר המוגמר.

למעלה