צריכה עצה....

sandradee

New member
צריכה עצה....

אז ככה מחר אני מתחילה ללמוד לתואר ראשון בנוסף לזה אני עובדת כמה פעמים בשבוע ככה שאני מגיעה למצב שאין לי זמן לעשות פעילות גופנית (במקרה שלי הליכה) עכשיו מה זאת אומרת אין זמן? ניקח למשל את השבוע בתור דוגמא את השבוע אתמול עבדתי 15:30-22:30 והיום כנ"ל... מחר אני לומדת 8:30-19:45 (ואז עוד שעה נסיעה הבייתה) ברביעי יהיה לי זמן להליכה כי מסיימת ב4 בחמישי אני שוב לומדת עד 19:45 בשישי אני עובדת בבוקר אז בערב אולי יהיה לי זמן להליכה אני יודעת שעדיף פעמיים בשבוע מאשר בכלל לא, אבל זה מעצבן כי הייתי רגילה ליותר ובקשר לעבודה- אני עומדת כמעט משמרת שלמה על הרגליים (יש רק כסא אחד ל-2 אנשים וכשעומדים מול לקוחות זה ממש מתיש...) אז גם אם אני רוצה ב23 לצאת להליכה ואני לא עייפה- הרגליים הורגות אותי ואל תציעו לי להחליף ספורט כי זה לא ילך... :(

CR00VI

New member
תראי מה כתבת...

"אני עומדת כמעט משמרת שלמה על הרגליים " ו- "הרגליים הורגות אותי". אולי זה מסמן שהעבודה היא פעילות מספקת בשבילך באותו היום. תנסי אולי להוסיף קצת הליכות הסתובבויות הגעה וחזרה לעבודה קצת ברגל, והופה! זה יכול להיות תחילף להליכות בערב מבלי להוסיף זמן. הרי בסופו של דבר הרגליים לא כואבות לך כי נחת, נכון...?

hillator

New member
תגובה

תראי אני לא מנסה לנהל לאף אחד את החיים או לתקוף מישהו, אבל בתור אחת שלמדה 3 שנים בתוכנית מיוחדת שכללה לפעמים לימודים ישר אחרי בית ספר עד 10 בלילה.. וגם היה לי בית ספר והלימודים תמיד היו חשובים לי תמיד מצאתי זמן לעשות ספורט. לדעתי את יכולה לנסות לקום יותר מוקדם בבוקר ולתמרן.. אז לא תצלכי כל יום, ביג דיל.. אבל אם את מתחילה למוד ב8 וחצי את יכולה לעשות הליכה קצרה בבוקר..ץ אולי תבררי ובאוניורסיטה יש חדר כושר במחיר מוזל ואז תוכלי ללכת בין השיעורים? בכל מיקרה המון בהצלחה בתואר.. מה את לומדת דרך אגב?

sandradee

New member
תשובה לכולן

מיכל תראי :) לא אומרת שיום שבת אני לא אלך אבל נניח יום חמישי אני חוזרת מהמכללה- בחצות אני כבר בחורבה (כלומר במועדון) ועל הבוקר אני עובדת אז אני חוזרת ב3 וחצי מהעבודה וחוזרת לישון...כנל יציאה ביום שישי אז אני לא יודעת אם יהיה לי זמן לתרמן עם כל היציאות (נשמע אבסורד לא?) אבל מה שכן אני רוקדת זה גם קלוריות לגבי העניין שהעבודה שלי היא סוג של ספורט- אני מסכימה שאני שורפת יותר קלוריות מכל תפקיד שיושבים על כסא אבל זה לא נחשב ספורט מבחינתי לקודם בבוקר לעשות ספורט- אני לא יתמיד בזה אני יודעת, גם ככה אני בנאדם של לילה ולקום מוקדם קשה לי אז עוד להקדים בשביל הליכה להתקלח וכו' לא רלוונטי מבחינתי (לפחות אני דוברת אמת) לגבי חדר כושר- הלוואי שהיה, אני יודעת שרוצים להכניס סוג ספורט כלשהוא במכללה אבל עדיין לא עשו את זה ( ודרך אגב אם אני מגיעה להיות חלק מאגודת הסטודנטים זה יקרה הרבה הרבהיותר מהר) בצבא למשל, הייתי בלשכה מ8 בבוקר עד 10 בלילה רצוף, 10 עליתי על מדס והייתי עושה הליכות בבסיס במשך שעה לבד או עם חברה ...על חשבון שעות שינה אז ברור שבקטע הזה אני לא עצלנית אבל שוב אני בנאדם של לילה אני אנסה לסדר ככה ששבוע הבא אני יעבוד משמרת ערב ומשמרת בוקר ככה שיהיה לי עוד ערב אחד פנוי, רביעי אני אלך גם ואו שישי או שבת (צריכים לישון בין היתר לא?) ואני מתחילה ללמוד תקשורת במכללת עמק יזרעאל

sandradee

New member
בכיף

pero no ai שבספרדית שפת הסלסה= אבל אין!

נוב 00

New member
לא ניהיה קטנונים...

אבל זה hay... אבל יפה שלמדת ספרדית בטיול שלך...

למעלה