צריכה עיצה - שכן מוזר

tulchi

New member
צריכה עיצה - שכן מוזר ../images/Emo5.gif

אולי אני לא צריכה להפנות את השאלה אליכם/כן כי זו לא ממש בעיה עם חתולים אלא בעיה עם השכן עצמו. אימי גרה בבנין דירות קטן. לדירה לידה נכנס שכן חדש (בשכירות). לשכן 4 חתולים והוא לא מכניס אותם הביתה אף פעם, החתולים כל היום בגינה של הבנין. את קערת האוכל והמים הוא מחזיק ליד דלת הכניסה שלו שממש צמוד אליה נמצאת דלת הכניסה של אמא שלי. זה אזור מאוד קטן (כל הקומה בחדר המדרגות היא מטר על שני מטר והחתולים מאוכלסים שם בעיקר). לאמא שלי אין שום בעיה עם החתולים. היא אוהבת חתולים, מגדלת שתיים משלה (בבית) ומאכילה כ-10 חתולי גינה מתחת לבית. אמא שלי הציעה לשכן לצרף את החתולים שלו לפינת ההאכלה שלה במקום שיאכלו בחדר המדרגות וזאת משום שמדובר בשטח פיצפון ושזה לא הכי אסתטי בעולם מה גם שאנשים רבים עוברים בחדר המדרגות במהלך היום ושהייתם של 4 חתולים בקומה מפריעה מעט. בנוסף, הציעה אמא שלי שאם השכן לא רוצה שהחתולים יאכלו בגינה הוא יכול לשים את האוכל והמים בקומת המחסן (שזה 5 מדרגות מתחת לקומה של אמא שלי וקרוב ביותר לדירתו של השכן) ושם זה באמת לא יפריע לאף אחד. השכן סירב להאכיל את חתוליו בפינת ההאכלה ואמר שגם ליד המחסן הוא לא רוצה להאכיל אותם משום שהמחסן משותף לכל דיירי הבנין (7 דירות) ושואלי זה לא יהיה מקובל עליהם. (וזה שלאמא שלי - דיירת בבנין - מפריע שההאכלה מתבצעת מול דלתה זה לא ממש משנה לו). כל זה היה שילשום. אתמול אמא שלי מבחינה בפתק על דלת דירתה. הפתק הוא מאת השכן ושם הוא כותב שאם יעלמו אחד מחתוליו (והוא מפרט את מינם ואת צבע פרוותיהם) הוא יטיל עליה את האשמה ויפנה למשטרה. הוא הוסיף שכבר יידע את עורך הדין שלו ואת המשטרה על אמא ועל כך שהיא איימה על חתוליו. אימי לא איימה על חתוליו בשום פנים ואופן אך חדר המדרגות והגינה אינם מקום בטוח לחתוליו. בלילות מטיילים בגינה חזירי בר, נמיות ותנים. בנוסף, יש מישהו, שאנחנו לא יודעים את זהותו, שמדי פעם לוקח חתולים מהגינה מעקר/מסרס אותם ומחזיר אותם למקום. ובמידה ויקרה משהו לחתוליו אני חוששת שהוא יממש את האיום כנגד אמא שלי. אמי דירה עם בעל הדירה ויידעה אותו על הסיטואציה. מה ניתן לעשות? אני לא רוצה אפילו לנסות לשכנע אותו להכניס את החתולים הביתה אני רק רוצה שיעזוב את אמא שלי בשקט.

sumsum10

New member
לדעתי-

אני מניחה שהוא קצת לחוץ לאור מצב החתולים בארצנו בימים אלה ואיומו נבע מפחד שמישהו יפגע בחתוליו. הרי אמא שלך לא מתכוונת לפגוע בחתולים ואם חלילה אחד מהם יפגע הוא צריך להוכיח שזו אימך (גם אם לטענתו היא איימה בעבר) אני הייתי מתעלמת באלגנטיות מפתק האזהרה או מדביקה לו פתק על הדלת, משהו בסגנון- לעולם לא אפגע בחתולים לרעה.

למעלה