צריכה עזרתכן - דוכנים וחנויות

דנה A

New member
צריכה עזרתכן - דוכנים וחנויות

הי חברות יקרות, אני מחפשת שיתופי פעולה עם נשים בעלות דוכנים שונים למכירה, או המוכרות מוצרים ע"ג הרשת, או העורכות ערבי נשים בקונסטלציות שונות. ואפרט - החלטתי ליזום פרוייקט קצר אשר מקדם את הנושא האקולוגי - בנושא הקטנת השימוש בשקיות ניילון. שימוש בשקיות הניילון כידוע לכולכן הינו מפגע קשה לאדמה, למי התהום ולבעלי החיים. (בטוח צפיתן כולכן במצגת על כך במיילים..) מכאן החלטתי ליצור תחליפים לשקיות הניילון - אשר יהיו רב שימושיים, ולשימוש חוזר, ובכך בעצם להקטין השימוש בניילונים. המוצרים הנם - תיק צבעוני ומיוחד אשר מתקפל לתוך כיס פנימי - בשל היותו קטן וקל משקל לאחר קיפולו - הוא מתאים לאיחסונו בתיק האישי שלנו - ושליפתו בעת הצורך. המטרה של תיק זה הנה לרכישות ספונטניות שעורכים - ושליפה ברגע את התיק מתיקנו - ובכך מקטינים שוב ושוב את השימוש בשקיות הניילון המזיקות! המוצר הנוסף הינו שקית בד קטנה - שבעצם נועדה להחליף את השימוש בשקיות הניילון הקטנות - לסנדויצ'ים, פירות - וכל דבר בעצם. אשמח לרעיונות לשיווקם ויצירת מודעות לנושא - תודה ויום קסום דנה

אל תפספסי את המומנטום של תחילת שנת הלימודים

המוצר שלך באופן מובהק מתאים לשיווק ממש בימים אלו - כאשר תיקים נרכשים,קלמרים וקופסאות אוכל וכו'.. חבל שאין צילומי התיקים - אבל אין ספק שבשיווק נכון - למוצר שלך יש פוטנציאל גבוה.. בהצלחה... רונית אטלינגר

דנה A

New member
תודה רונית, צילומים יהיו בקרוב..

את השיווק עלי לעשות בעצמי, משום שמדובר בפרוייקט קצר ודל תקציב, משום שהמוצרים הם תוצרת הארץ.. עלות ייצורם אינה כעלות ייצור בסין. תודה לך יקירה, דנה

טל כ

New member
../images/Emo45.gifדנוש, בהצלחה רבה עם המוצר הגאוני!

אני מחכה בקוצר רוח לראות ולקנות.
טל

beky1

New member
היי דנה ../images/Emo219.gif

שיווק לידי כל חנות או קניון באזור מגורייך ], עם או בלי לוגו של החנות. הרשתות הגדולות כבר עושות , מומלץ גם לחנויות פרטיות כמו ברחובות העיר הראשיים שאליהם מגיעים פחות לקוחות. ובקשה לעדכון, או המלצה: לוח השנה שבאתרך עומד להסתיים , ממליצה לעדכנו בלוח שנה חדש (עם דגש על העסק עם או בלי ירוק

דנה A

New member
לוח שנה...וואווו צריכה לפנות לכך המון זמן..חח

שמחה לקרוא שראית אותו, האם הדפסת לך עותק? הפך כבר למסורת ((-: אני אשתדל לעשות כן לגבי הצעתך - אלו מוצרים שונים מאוד מהתיק הירוק, הם עשויים בד ולא אל-בד, ועלותם שונה בהחלט. מכירה דרך חנויות תגרום עליית מחיר המוצר - מה שמאוד לא רציתי, כי חשוב לי לשמור על מחיר נמוך יחסית ושמתאים לכל כיס. כמובן לשימוש אישי, ואינו משתלם לשימוש מסחרי. תודה!! דנה

beky1

New member
את החדש אני אשמח להדפיס

אשמח לראות גם צילום של המוצר , ויזואליות מאוד חשובה כאן בהצלחה

בתיה45

New member
הי דנה, אני יכולה לצייד אותך בכמה טלפונים

דנה הי, הרעיון מצויין, הכי חשוב ברעיון שלך זה שהעסק מתקפל לכיס פנימי קטן, דבר החוסך את הסירבול שבלשוטט עם שקית בתיק... בכל אופן, תיצרי איתי קשר טלפוני, יש לי כמה שמות וטלפונים של נשים שעוסקות בעריכת ערבי נשים ומכירה בדוכנים, אשמח לעזור בעניין. אני באופן אישי כבר הרבה זמן לא משתמשת בשקיות של הסופרמרקט, אלא מתעקשת לארוז הכל בארגזי קרטון, למרות שזה הרבה פחות נוח. בסופר שלי כבר התרגלו, ורק רואים אותי כבר מכינים את הארגזים. אני מרגישה בכל קניה שתרמתי את חלקי. גם בחנויות אחרות אני משתדלת לחסוך בשקיות ואני מאוד מעריכה את יוזמתך !!! בתיה תמונות סיפור אהבה

דנה A

New member
בתיה המקסימה

תודה לך! גם אני זמן רב שלא משתמשת בשקיות - חשבתי כבר מזמן לפתוח כאן שרשור של רעיונות למחזור, חסכון באנרגיה וכן הלאה (באמת אעשה זאת כעת..) אני אצור איתך קשר דנה

יש ויש!

הי, נפגשנו אתמול במעגל פר"ח מה דעתך על דוכן בקניון אורות ביום א' הקרוב יופיעו שם גור ואוח ולפי דעתי יהיו הרבה ילדים והורים מה גם שזו אוכלוסיה שבאייה הם קיסריה זיכרון ובנימינה. עלות דוכן 150 ש"ח ליום צריך להחליט מהר כדי לקבל אישור על העמדה כבר מחר. אם תגידי כן אז אני אוכל לסדר את זה יחד עם דוכן היצירה שלי... מההר! זיו צוהר ליופי ולאומנות למעלה מ 30 פעילויות יצירה לילדים ולכל מטרה WWW.ZTOHAR.CO.IL 054-5223171

עינת75

New member
דנה עוד רעיונות לשיווק המוצר שלך

השקיות בד הללו היו להיט אדיר אצלנו בגנים לפני שנה. בשני הגנים השתמשו בהן לחלות של יום שישי. עכשיו זה ממשיך עם הבן שלי לכתה א' במקום קופסאת אוכל. לאחר מכן מפעילת הקייטנה צידה כל ילד בתיק כזה גדול לבגדי החלפה ויש לזה עוד ועוד שימושים. אני ממש ממליצה לך בחום לפנות לגנים ופעוטונים. כל הנושא של מיחזור ושמירה על הסביבה מאוד חזק עכשיו והמוצר שלך מאוד מתאים. כמו כן אנחנו עושים פה במושב יריד דוכנים לקראת ראש השנה. אני עוד לא יודעת להגיד לך מחיר אבל יהיה בוודאי לא גבוה. אם תרצי אשמח לקשר אותך אם האחראים. עוד רעיון שעולה לי הוא לפנות לחנויות לדברי תינוקות בתור מארז למגבונים, חיתולים וכל השאר. ואגלה לך עוד סוד קטן (זה רק ביננו...:) ) לקראת סוף השנה אנחנו מתכננים במעגל הילה לצאת עם מוצר ייחודי נשמח לשקול גם מוצר כמו שלך לטובת העניין, אבל יש עוד זמן. אם יהיו לי רעיונות נוספים אשמח לשלוח לך ובינתיים המון בהצלחה.

בהצלחה!!

הי דנה, כיוון שכבר סיפרת לי על המוצר שלך אני מתרגשת לרות שאת עם יד על הדופק ומקדמת אותו.. שיהיה לך המון בהצלחה.. מבחינת שיווק - אין כמו שת"פים: התחברות לחנויות למוצרי טבע, לבתי טבע, למרכזים לחינוך אקטולוגי סביבתי, לארגוני סביבתיים בישראל - אני יודעת שפוט לנו יותר ללכת על חברות קטנות, אבל בעקר משום שמדובר בפרוייקט מוגבל בזמן ותקציב- הייתי מנזה ללכת גם בגדול יותר. בהצלחה! כל הכבוד לך! הלוואי ויהיו שפע של פרוייקטים ויוזמות אקולוגיות.. באהבה נועה

את רצינית../images/Emo45.gif

וואו
אני מלאת גאווה
חיזקי ואימצי יקירה. כל הכבוד
כרגע אין לי רעיון שיווקי עבורך. אפקח את עייני ואחשוב. כמה עולה כל תיק מגניב כזה?
נטע

למעלה