צריכה עזרה!

ליטל12345

New member
צריכה עזרה!

הי אני ממש מקווה שאצם יכולים לעזור לי! לחבר שלי יש יומולדת 20 וחשבתי להפתיע אותו עם משהו שהוא ממש רוצה ipod. העניין הוא שאח שלי גר בארה"ב והוא בא לביקרו כמה ימים לפני היומולדת, אז רציתי שהוא יביא לי מארה"ב ipod אני די בטוחה שזה יותר זול לא? יש לכם איזה המלצות לאתרים שאני יכולה לדעת כמה זה עולה-בארצות הברית? יש לכם מושג בערך? יש הבדל משמעותי מהמחירים בארץ? תודה רבה!!!

ronic45

New member
כנסי

יש הבדל עצום במחירים!!! http://www.apple.com/ מפה את יכולה לקנות את הipod במחיר זול.. בהצלחה...

benler

New member
באמזון עוד יותר זול

הם לא לוקחים מס, בניגוד לאפל שכן לוקחים. מה שכן, בקנייה מאפל ניתן להזמין חריטה אישית על גב המכשיר. בן

ליטל12345

New member
אני ממש לא יודעת אם זה מציאותי...

אני פשוט חיילת ואין לי א ת המשכורת הכי טובה בעולם... וחוץ מהנגן אני רוצה שנלך למסעדה והכל... יש סיכוי שאני איי פוד טוב ב-40-50$??? אפילו ממכירה פומבית או מיד שניה? אני רוצה משהו טוב... שהוא סבבה כזה, כמבון שבמחיר כזה אני לא יכולה למצוא הכי טוב.... אני ממש לא מבינה בזה.. אולי למישהו בא לעזו לי? אני ממש אודה לכם

Perfect sense

New member
אייפוד זה רק אפל

השם של ה-MP3 של אפל זה אייפוד, אין דבר כזה אייפוד לא של אפל.

ליטל12345

New member
או קיי.. אני ממש לא מבינה בזה...

יש מצב שאני אשיג במחיר הזה? או שאני יכולה להמשיך לחלום? ודרך אגב מה ההבדל כי זה נראה כמו אייפוד

Perfect sense

New member
קודם כל

את לא חייבת כל רבע שעה להקפיץ את ההודעה, צריך סבלנות- זה פורום ולא צ'אט. דבר שני, אני חושב שבסכום של 40- 50 דולר את יכולה לחפש רק יד שנייה... אני יכול להמליץ רק על E-bay ועל סתם לוחות מכירה כמו פה בפורום בלוחות.

yoda m

New member
יש הבדל ענקי במחירים!!!

אני קניתי באמריקה ת'אייפוד ווידאו שלי ב300 דולר שזה בערך1200-1300 שקל ובארץ זה בערך 2500 ש"ח. יש סוגי אייפוד יותר זולים, בין 100 ל 400 דולר תלוי איזה סכום את מוכנה להוציא. את יכולה לראות באתר הרשמי של APPLE שהוא www.apple.com את המחירים בחו"ל ועוד הרבה מידע על הIPOD

למעלה