צריכה עזרה...

ilmb

New member
צריכה עזרה...

אז ככה... יש לי חבר כבר 8 חודשים כימעט...אנחנו שוכבים אולי 3 חודשים כבר.. בהתחלה הכל היה סבבה..עד שהיו מקרים שבאמצעעע היה יורד לו הזין... ומאז...כל פעם שאנחנו מתקרבים ללעשות את זה..[=)] הוא דואג ששוב ירד לו ובגלל הלחץ זה יורד לו שוב.. בכלל הוא חושב על זה כל היום..ונורא חבל לי עליו...כי בעיקרון מה כבר אני יכולה לעשות... בבקשה תעזרוו לי לעזור לו...

עצה

קודם כל לא לעשות מזה ענין גדול. להחליט ביחד שבמשך שבועיים שוכבים בלי לנסות אפילו להגיע לחדירה. רק מנסים להרגיש בטחון והנאה מהמגע הגופני, הליטופים וכו'. אחרי זה לאט לאט מנסים לעורר את הפין, עדין בלי לנסות לחדור. בשלב מסוים תרגישו שאתם מוכנים. כדי שאת לא תהיי מתוסכלת, תבקשי מחברך לספק אותך שלא על ידי חדירה, ביד או במין אוראלי. הענין של שבועיים לא צריך להיות קדוש. פשוט לזרום עם זה. תסבירי לחברך שאשה יכולה להיות מסופקת לגמרי גם ללא חדירה כלל.

קבלי עזרה

מאוד יפה בעיני הרגישות והדאגה שלך אליו. נשמע שאת אינך שופטת אותו או יורדת עליו ובכך אינך מעצימה את הבעיה. כמו שאת עושה בעצם, צריך לשאול, לברר ולעזור במידת האפשר. ברור לך שאת אינך אשמה בכך, וכמובן שגם הוא לא. וכמו שכתבו קודם... קודם כל להרגע. כי המעגל האכזרי של חווית כשלון
פחד מהישנות התקרית
חוסר ריכוז במטרה
והתעסקות בבעיה
נבואה המגשימה את עצמה וחוזר חלילה, כשבדרך אוספים עוד ועוד חוויות כשלון, תסכולים, עוגמות ותהפוכות נפש. רבות נכתב כאן על חרדת ביצוע, יחד עם טיפים להתמודדות. כנסי דרך מנוע החיפוש המתקדם ל"חרדת ביצוע" ותקראי מה כתוב שם.

ilmb

New member
תודה לכולם...

תודה על העצות אני אנסה ליישם אותם.. וכמו שדר' רות אמרה אני אחזור אם זה לא יצליח..ואם זה יצליח אני אחזור לדווח לכם... תודה תודה תודה..מואהההה....

למעלה