צריכה עזרה[:

NTsAn

New member
צריכה עזרה[:

איך משלבים בגדים יפים שמתאימים למסיבה עם הקור הנוראי של הלילה? אני הולכת היום בערב למסיבה, במועדון סגור. אני גרה במרכז, וקר.. כבר עכשיו אני מסתובבת [אפילו בבית] עם טרנינג וחולצה ארוכה ועדיין קר. אז נכון שרוקדים ומתחממים, אבל רק מהקטע שמחכים להסעה, ועד שנכנסים למועדון עצמו אפשר למות מקור. בכללי אני לא כ"כ יודעת מה ללבוש. יש לי חצאית מיני לבנה ממש יפה. ג'ינס מתרחב בגזרה נמוכה אבל לא יותר מידי. ג'ינס רגיל, די ישר, משופשף. חולצה לבנה שהיא נורא פתוחה מקדימה ומתחתיה יש סטרפלס כזה.. אולי מישהו מכיר, אני לא כ"כ יודעת להסביר איך היא נראית ואין לי מצלמה, השרוולים שלה ארוכים. גופית לייקרה ורודה ומעליה מן ז'קט בלי שרוולים מבד לייקרה לא מבריק שנקשר באמצע הבטן. חולצה מבריקה עם שרוול קצר שפעם לבשתי אותה למסיבה עם סטרפלס לבן מתחתיה וריצ'רץ' פתוח עד מתחת לסטרפלס. חולצה מקסטרו ארוכה שיש לה 'חורים' בכתפיים בצבע חום עם משהו לבן וורוד באמצע.. ועוד כל מיני... בקיצור, השאלה שלי היא מה לובשים למסיבה בחודש דצמבר, כשקר.. חולצה קצרה? ארוכה? ג'ינס? מיני? המסיבה היום בערב.. ד"א.. מישהו מפה הולך היום לתל יצחק? תודה מראש.. ניצן.

m a i 7 6 0

New member
תראי

תראי היית אתמול בחממה והכול וגם כן היה קר... אבל.. באמת רק שמכחים להסעות אז זה לוי את יכולה לבוא עם איזה ז'קט קליל ומתחת גופיה חולצה מה שבא לך ולמועדון עצמו אלללל תבואי עם חולצה ארוכה את ת-מ-ו-ת-י מחום!! וחוץ מזה מה שבא לך חצאית מכנס איך שאת מרגישה עם זה בנוח... תהני.. מאי [=

NTsAn

New member
תודה רבה[:

טוב שאמרת לי שחם בפנים.. כבר דאגתי[:

NaTaLiiiii

New member
השילוב של

חצאית מיני כזאת משובצת(יש כמה כאלו ב"מנגו" והם עכשיו בהנחה) עם איזשהו סריג ארוך ויפה ארוך(בלי שיראו בטן או משהו)בצבעים או שחור או אדום או לבן ומתחת לחצאית גרביון שחור או לבן(כזה גרביון לחורף) או אפילו בצבע גוף ומעליו מגף שחור יפה ועדין שמגיע עד לברך ומעל כל הבגדים כזה מן מעיל ארוך כזה עד לברכים שחור נראה לי מושלם! אפשר לשים גם סרט אדום כזה בשיער להשלמת המראה "האירופאי"

NTsAn

New member
תודה../images/Emo9.gif

אני באמת חושבת שאני אלבש חצאית ואת החולצה הארוכה...

כמה טיפים

סריג למסיבה.. לעולם לא גם אם יורד מבול חחח במסיבה עצמה אפילו עם גופיה חם... חצאית מיני, כל אחת והטעם שלה, אבל לדעתי למסיבות רק גינס הכי נוח, הכי סטייל...

Hypnotize

New member
לובשים מכנס ג'ינס עם נעליים נוחות

חולצה קצרה יפה, מעיל מחמם מעל וזהו.

NTsAn

New member
לשתיכן...

קודם כל תודה רבה[: הבעיה היא שכשלובשים מעיל אין מה לעשות איתו אחר כך. אם יכולתי להניח אותו איפשהו הבעיות היו נפתרות. יש מקום שנקרא "שמירת חפצים" אבל התור שמה נורא ארוך וגונבים משם בקצב.. ככה שזו לא אפשרות. מאותה סיבה שאני לא לוקחת תיק למסיבה, אני גם לא אקח מעיל. תודה בכל מקרה[:

NTsAn

New member
חח... הלוואי שזה היה כ"כ פשוט[:

מה זאת אומרת 'תורידי כבר בפנים'? אין איפה לשים את המעיל.. כתבתי את זה כבר למעלה.. בכל אופן.. תודה על התגובה.

SuPeRsNoBa

New member
הלוו שמירת חפצים?!

חוצמזה מה זה מחכים להסעה? מוניות כאילו?! חוצמזה תבואי עם מיני וחולצה יפה ומעיל מחמם ואת המעיל והתי שמים בשמירת חפצים

חחחחחחחחחחח

אז ככה... אני קוראת את "ארון הבגדים שלך" ואני מכירה את כל הבגדים, ומבינה בדיוק למה את מתכוונת, ואני לא מבינה איך זה יכול להיות כי בדר"כ בכל עיר יש דברים טיפה שונים... מסתבר ששניינו הולכות לתל יצחק, ומזה אני מבינה שאת גרה בנתניה.. אז המסיבה כבר עברה, אבל שתדעי למסיבה הבאה, בפורים שגם קר... גינס,איזה שבא לך גופיה צמודה ועוד חולצה ארוכה דקה, דר"כ אני לתל יצחק ככה לבשתי את החולצה הארוכה במסיבה (כיאלו שרקדנו) במותניים, שמתי אותה בחגורה והיא בכלל בכלל לא הפריעה.. בזמן שחיכינו להסעות שמתי אותה, והגופיה צמודה ככה שזה לא הפריע... דרך אגב.. נהנת?

NTsAn

New member
חח... איזה חמודה...

נהניתי.. היה ממש כיף... ואני גרה בעין ורד... אם את מכירה... זה איפשהו באזור... וכן, בתכלס זה באמת אחלה פיתרון מה שעשית. אני בסוף לקחתי סווטשרט ושמתי אותו באחד האוטובוסים ואז לפני שעליתי לאוטובוס חזרה עליתי על האוטובוס ששמתי את הסווטשרט ולקחתי אותו[:

NTsAn

New member
כן.. האמת שכן...

אבל בגלל זה לקחתי אחד שאני לא משתמשת בו הרבה מידי..[: איך היה לך בתל יצחק?

למעלה