צריכה עזרה please, בעיית הגיינה

אנידס

New member
צריכה עזרה please, בעיית הגיינה

הראשונה היא בעיית מטפלת. יש לנו מטפלת בחצי משרה והיא נהדרת באמת. האפרוחית מאוד אוהבת אותה והיא אוהבת את האפרוחית, קונה לה מתנות, נענית לכל רצון של אור, מטיילת איתה המון וכולי. אז איפה הבעיה? אז ככה, לפי מה שנראה לי היא אינה רוחצת ידיים לאחר שהיה בשירותים, גם ב"קל" וגם ב"קשה". טוב, לא הייתי איתה בשירותים, אבל זה מה ששמעתי. מה לא ניסיתי. שמתי סבון מפנק בשירותים ומגבת נעימה. שמתי סבון מפנק ומגבת נעימה במטבח. אמרתי שהרופא של האפרוחית מאוד ממליץ שהמטפל בה ישמור על הגיינה ופירטתי כמובן. היום, שוב לא שמעתי שהיתה רחיצת ידיים והערתי שיש יופי של סבון עם לחות וכו ואהי אמרה שרחצה שידיים ואני נשבעת שלא שמעתי. אוף מה אני עושה, מחד גיסא, אני לא יכולה להחליף מטפלת, אבל מאידך אני רק חושבת שהיא נותנת לאפרוחית אוכל ועורי מצטמרר. אולי באמת לא שמעתי טוב ולהאמין לה. ושאלה נוספת באותו הקשר מישהו מכיר גן או משפחתון באיזור גני תקוה? אשמח לכל בדל רעיון ותגובה. תודה מראש

kerenra

New member
בהחלט מבחיל...

מכיוון שכבר ניסית הכל, ואינך יכולה להחליף מטפלת אז אולי תנסי את האסטרטגיה הבאה: עזבי את שטיפת הידיים אחרי השירותים, ותעברי לרחיצת ידיים לפני הארוחה! תגידי שבטיפת חלב אמרו שזה מאוד חשוב לרחוץ ידיים לפני שמכינים לילדה אוכל ולפני שמאכילים אותה מכיוון שיש עכשיו התפרצות של קלקול קיבה על רקע כזה... פשוט תמציאי סיפור, ותקווי שזה יצליח.

Tamar b

New member
להתעקש מפורשות

כשהבן שלי היה בן שנה הוא קיבל סלמונלה - מאד מסוכן בכלל ובעיקר לקטנים. זה היה פשוט שבוע מזוויע של חום גבוה, הקאות ושילשולים. בזמנו הרופא שלנו אמר שאחת הדרכים הנפוצות לקבלת את החיידק היא מאנשים שלא שוטפים ידיים אחרי ביקור בשרותים. באותה תקופה העסקנו מטפלת שאני לא יודעת עד כמה הקפידה על כך, ויכול להיות שמשם הגיע החיידק. (אולי לא, אבל למה לסכן את הילד סתם?!) בקיצור, אני הייתי מדברת איתה על זה מפורשות. לא נעים, אבל אין ברירה. (גם אם היא תכחיש, לפחות היא תדע שאתם משגיחים ואולי תקפיד יותר)

נשמע שניסית כבר להגיד

ולספר "סיפור" ששמעת שחייבים לשטוף ידיים וכו'. אז מה שנותר הוא להאמין לה שהיא רוחצת, או אם זה ממש מפריע לך אז להחליף אותה (מה שלא נשמע כל כך סביר כי לפי מה שאת מתארת היחסים מעולים עם האפרוחית).

b o t t e n

New member
עוד רעיון

זה שאני עם כמה שריטות רציניות , אני קווה שכבר ידוע... ובכן, יש לי חרר רצינית, עוד לפני כרמל מאנשים שלא שוטפים ידיים אחרי השירותים, וגם מחברים גברים שמטפטפים על/מתחת הקרש. אז את כל החברים שלי פישלתי, פשוט הודעתי כל פעם לפני שנכנסו- /תרים את הקרש ותקלע בול, אם לא אתה נשאר לעבודות רס"ר', זה עבד מצויין גם על החברים של בעלי, חוץ מאחד שהחליט להתחכם, ואכן נשאר לנקות
, הוא לא האמין שזה קורה לו, חשב שאני צוחקת
חוץ מזה ששמתי בשירותים של האורחים (השאר הם פרטיים שלנו, ואני מכוונת כל מי ששואל לשירותים האלה) סטנד עם הרבה מגבות קטנות ויש גם סבון עם ריח מאוד חזק ואז כשאני מכוונת לשירותים אני אומרת יש שם מגבות נקיות וסבון מעולה, זה הרמז, מי שיוצא ללא ריח טוב, אני שואלת/אומרת בעוקצנות:'נכון שיש לי משכנתא, אבל אני יכולה להרשות לעצמי לתת לך להשתמש בסבון, כדאי לך' אין לך מה להתבייש, את צריכה לבוא ולהגיד לה שאת דורשת שהיא תשטוף ידיים בכל פעם שהיא בשירותים ולפני שהיא מכינה אוכל ואחרי שהיא מחתלת אותה. ואל תתביישי להעיר אם נראה לך שלא.

lulyK

New member
למרות שזה לא נעים, עושה רושם

שאין ברירה אלא להגיד מפורשות (את יכולה לדלג על הקשט שבו את "מאשימה" אותה בחוסר הגיינה, ורק להגיד שקראת מחקר שמראה שבלה בלה בלה, ומעכשיו אתם נורא מקפידים ואת מיידעת גם אותה)

lulyK

New member
עכשיו קראתי שכבר ניסיתם.

אם היא אומרת שהיא שוטפת, תאמיני לה

למעלה