צריכה עזרה קצת דחופה.

annabell Lee

New member
צריכה עזרה קצת דחופה.

אודה מאוד לתשובותיכם, אם התשובות לא מקובלות לכתיבת פומבית, אודה מאוד אם תענו לי במסר.

עלה הצורך לניתוח בריאטרי, מדובר על ניתוח מעקף בלבד, לא שרוול, שנועד לטיפול בסכרת 2, ולאו דווקא השמנה. כל הרופאים טוענים שזה דחוף, החל מקרדיואולג ועד למומחה סכרת. הבעיה היא שאני בארה"ב, וכאן יש בעיה גדולה עם ניתוחים בריאטריים שסובלים מיחסי ציבור גרועים, כלולים תחת אותו קוד בביטוח, ולא כל מעסיק מאשר אותם, וזה לא משנה בכלל שבמקרה הזה מדובר בניתוח לסכרתי ולא לאכילת יתר...בלגן בקיצור.

עלה הרעיון לבצע את הניתוח בארץ באופן פרטי,- כי כבר אין ביטוח רפואי באר, ועדיין דבר שיעלה כנראה פחות מארה"ב.
רוצה לשאול על שמות רופאים באיזור המרכז, מומלצים במיוחד, שמבצעים ניתוחים באופן פרטי. ואם אתם יודעים עלות אשמח לדעת.

המון המון תודה מראש.

גפנית4

New member
אתחיל ממה שידוע לי

וזה על אסותא בפרטי שיש בו את ד"ר אסנת רזיאל, ד"ר גוייטין ועוד רופא, לאזוכרת אתשמו. מציעה לך להיכנס לאתר שלהם, לקרוא ולטלפן לברר לגבי עלויות. המון בהצלחה!

ליבי3617

New member
פרטי פרטי בלי עזרה?

ניתוח בלי שום עזרה יכול לעלות פה משהו כמו 80 אלף ש"ח למיטב ידיעתי.
כדאי לפנות למרכז שמטפל באנשים שבאים מחו"ל... אבל תוכלי לעמוד במחיר הזה?

annabell Lee

New member
לא שמעתי על המרכז שמטפל בחולניקים.

במה מדובר? זה בהחלט יותר יקר ממה ששיערתי.

ליבי3617

New member
אני חושבת שמלב"י מטפל גם בחוצניקים

אני יכולה לברר לך.
זו העלות של ניתוח פרטי פרטי בלי השתתפות קופה או ביטוח.
לרוב העלויות שאת רואה כאן הן עלויות אחרי שהביטוח מקופת החולים משתתף.

annabell Lee

New member
אודה מאוד. הבעיה שהביטוח שלי

בארץ מזמן נמוג. אני לא יודעת אם בכלל אפשר לחדש אותו בלי תוספת של הון קטן. אברר גם את זה.

annabell Lee

New member
מהסיבות הרגילות. דעות קדומות,

חוסר ידע, ובמקרים רבים-קמצנות של המעביד. הבעיה שמיכוון שהביטוחים כאן פרטיים, גם אם חב' הביטוח מאשרת, המעסיק יכול לא לרכוש מראש את חב' הניתוחים כי זה יראה לו מיותר/פינוק/ניתוח קוסמטי..או סתם קמצנות, ואז, גם אם את צריכה את הניתוח מסיבות כמו סכרת נטו, את נופלת בין הכסאות. הבעיה שהם כוללים את כל הניתוחים הבריאטרים תחת אותו הקוד, ואז לא משנה מה הסיבה הנדרשת, גם אם את עומדת בקטגוריות הנכונות לפי הדרישה, את לא יכולה לעבור את הניתוח.

למעלה