צריכה עזרה דחופפה!!

צריכה עזרה דחופפה!!

מצאתי היום גורת חתולים . . נורא נורא קטנה, הבאתי אותה הביתה ואמא שלי אמרה לי שיש לה אמא ולמה לקחתי אותה ממנה.. גם שלקחתי את הגורת חתולים חשבתי על האימא שלה ואפילו הייתי שם עם הגורה קצת אבל האמא לא באה.. רציתי לדעת מה לעשות להחזיר אותה למקום שמצאתי אותה שם או למסור אותה למורה הפרטי שלי שאני די בטוחה שיסכים לאמץ אותה ? . האם יש לה אמא או שאמא שלה נטשה אותה? מה אתם חושבים שאני צריכה לעשות? בתודה חלי:)

היי חמודה, לדעתי כדאי לחזור למקום

בו מצאת אותה,או אותו. הניחי אותה ועמדי מרחוק כמה דקות. ממה שאני יודעת,חתולים רגישים לריחות,ויכול להיות שהאמא של החתןלה לא תרצה לקבל אותה,כי ישנו כבר הריח שלך. אבל יכול להיות שהכל יבוא על מקומו בשלום ויבוא איחוד בין הגור לאם. בהצלחה!

עצה הרסנית.

אמה של החתולה לא תחזור בשבילה, בטוח לא אחרי שהיא הייתה כל כך הרבה זמן עם בני אדם. יותר מזה, גם אם אמא שלה תחזור ותמצא את החתולה, עדיין היא תנטוש אותה אחרי מספר חודשים. החיים ברחוב הם נוראיים לחתול, אין כמעט חתולים שמתים מוות טבעי ברחוב, הרוב גוועים ברעב או נדרסים. לכותבת המקורית - אם אין לך אפשרות לגדל אותה, או לפחות לנסות לשמור עליה כמה שבועות עד שתמצאי לה בית קבוע, דברי עם תנו לחיות לחיות כדי שימצאו לה בית. http://www.letlive.org.il/ כמו כן, מומלץ לשאול בפורום חתולים.

קליגולה -אמאל'ה איזה שם! עצה היא

עצה, יכולה או להיות מתאימה או לא.אני שמחה שאתה מבין בחתולים ונזעקת לעזרה. ובאמת יש הרבה בעלי חיים נטושים,וזה מאד כואב.שבת שלום!

בכל מקרה, אל תנטשי אותה לבד ברחוב.

האם הגורה כבר פתחה את העיניים? בת כמה היא, להערכתך? האם ראית חתולה בוגרת בסביבה שלה, לפני שלקחת אותה, שיכולה להיות אמא שלה? בכל מקרה, גם אם תנסי להחזיר אותה לרחוב, בשום פנים ואופן אל תנטשי אותה לבד. אם זה יהיה הפיתרון, תצטרכי להמתין ולראות אם אכן אמא שלה מגיעה ומטפלת בה. אם היא לא תגיע, תצטרכי למצוא פיתרון אחר. לדעתי, אם את מכירה מישהו שיסכים לאמץ אותה ומסוגל לטפל בה, למרות גילה המאוד צעיר, זה הפיתרון העדיף. בהצלחה
(ואת מוזמנת לעדכן אותנו בהמשך).

כן אבל יש בעיה..

היא כבר פתחה את עיניה , ולגבי להשאיר אותה ברחוב אמא שלי חשבה שנישקתי אותה והיא ישר לקחה אותה החוצה ולא יכלתי לעשות כלום למרות שאמרתי לאמא שלי. .אבל היא לא מוותרת היא שמה אותה ליד הפח של הבית שלנו . ושיצאתי החוצה לא ראיתי אותה שם! ואני נורא דואגת אני חייבת למצוא אותה ולמצוא לה בית! אני לא יודעת אם אני אמצא אותה איפה בכלל היא יכולה להיות? היא לא יכולה להתרחק הרבה. .. יכול להיות שהחתולות מטפלות בה כאילו היא הגורה שלהן?

נסי לקרוא לה...

נדיר מאוד, שחתולות מאמצות גורים שאינם שלהן, בעיקר אם הן נלחמות על קיומן ברחוב (זה פחות נדיר בקרב חתולות מניקות שגרות בבית). נסי לקרוא לה, שימי בחוץ קערה נמוכה עם מים לשתיה, כדי שאם היא בסביבה, היא תוכל לשתות (רצוי לשים את הקערה בפינה שקטה ויחסית מוסתרת מעיני בני-אדם). את יכולה גם לנסות למשוך אותה עם אוכל, בעיקר אוכל ריחני (כמו פחיות אוכל לחתולים או פחיות סרדינים וכד'). פעולה כזו תמשוך כנראה גם חתולים נוספים, אולי ביניהם תהיה אמא שלה -- בתנאי שזה קרוב למקום שממנו אספת את הגורה. אם את לא מוצאת אותה בשעות הקרובות, נסי לחפש אותה בסביבה הקרובה, לפחות מדי כמה שעות. אפשר גם לשאול שכנים, אם ראו אותה.

אופק417

New member
לא מבינה את האנשים שחושבים שזבל / פח אשפה

זה מקום לחתולים. בורות לשמה. מקווה שימצא פתרון טוב לחתולה ומסכימה עם קליגולה.

אני יודעתת! אבל לא היה ביכולתי לשכנע

אם הייתי יכולה הייתי לוקחת את כל החתולים שהייתי רואה. בשמחה!!!!!! אבל יש לי בית קטן מידי בשביל זה
חוץ מיזה יש המון חתולים בפח הזבל שלנו אז אני נורא מקווה שהיא מצאה חברים וכל יום אני אלך לבדוק מה איתה ואם היא בודדה אני כבר אמצא לה מקום למסירה

אגב....

חשוב לי לכתוב את זה, בעיקר לאור העובדה, שאני יודעת איך הרבה אנשים מתייחסים לאיכפתיות: כל הכבוד
על הניסיון שלך לעזור לחתולה. האיכפתיות האמיתית והאמפטיה כלפי אחרים, גם אם הם שונים מאיתנו, מעידה על דרגה גבוהה של התפתחות רוחנית.

אני מתה על חיות באמת. :)

אבל ממש באסה שההורים שלי לא מרשים לי אמא שלי פוחדת שהחתולה תהרוס את הסלון וחוץ מזה שאני בבית ספר החתולה נשארת לבד ומישהו אמר לי דשל אטוב שחתולים ישארו לבד וגם לא באל לי לחכות עד שאני אהיה גדולה בשבלי שתהיה לי חתולה. .אוף באסה:( ובקשר להתפחות רוחנית הלוואי עליי! הלוואי שהייתי מתקשרת ! אי אפשר להגיד למלאכים לבוא אליי בחלומות או מתי שאני קוראת להם שהם יענו לי? פעם אחת ניסיתי לקרוא להם אבל הם לא ענו לי מישהו יכול להסביר לי איך בתקשרים פה בקצרה אךי לגרום להם לענות?

כולנו מתקשרים, ברמה כזו או אחרת.

באמת באסה... הורים לא תמיד מבינים הכל. גם זה סוג של שיעור (לך ולהם). אולי במשך הזמן הם יתגמשו... אין בעיה להשאיר חתול לבד בבית למשך שעות, אם משאירים לו מים, אוכל, ארגז חול, מקום נוח לישון וצעצועים. אם ממש לא רוצים שהם ישתעממו, מאמצים שני חתולים, כך הם מעסיקים זה את זה
. בינתיים, אם את מאוד רוצה לעזור לחתולים, את יכולה אולי להתנדב באחת העמותות, לעזור להאכיל אותם, לנקות את סביבת המחיה שלהם, לשחק איתם ולארח להם חברה. באשר לתקשור, כולנו מתקשרים בזמן שאנחנו חולמים, וגם אינטואיציה היא סוג מאוד בסיסי של תקשור. כמו כל יכולת, אפשר לפתח את זה, אבל זה בד"כ תהליך שאורך זמן. את עדיין מאוד צעירה, אני בטוחה שבמשך הזמן תתפתחי בכיוון הזה יותר, אם תרצי. תקשור עם מלאכים דורש קצת יותר בשלות ומיומנות, כיוון שמלאכים הם ישויות מאוד (מאוד!) עוצמתיות. למעשה, מלאכים הם שליחים של האלוהות המרכזית (לפי האמונה האישית שלי, אין רק אלוהים אחד, יש הרבה, אבל יש אלוהות מרכזית שהיא הגבוהה ביותר בהיררכיה). לכל מלאך/שליח יש תחום מסויים שבו הוא יכול לעזור. העזרה לא תמיד מגיעה בצורה של חיוך או ליטוף, היא יכולה לבוא גם בצורה של "ניעור", כשזה הדבר הנכון. במילים אחרות, מלאכים אכן מתכוונים לעזור, אבל זה לא אומר שהם תמיד נורא נחמדים. מעבר לזה, העוצמה שלהם כל-כך גבוהה, שלפעמים קשה להכיל אותה מבחינה פיזית (הגוף הפיזי מגביל את התודעה). אני משוכנעת, שכאשר תהיי מוכנה לזה, זה יגיע. בינתיים, את יכולה לנסות לתרגל את זה בחלימה. לפני שאת נרדמת, נסי לשמור על פתיחות (כלומר, אל תכווני למישהו או משהו ספציפי) ואח"כ בקשי הכוונה לגבי נושא מסויים. יכול להיות שתחלמי ותזכרי דברים, או שאולי לא תזכרי, אבל תתעוררי בבוקר עם תובנות חדשות. זה יכול לדרוש תרגול ועשוי לקחת זמן, כך שאל תתייאשי, אם בהתחלה זה לא מצליח.

אוקיי תודה דרור

אני אנסה. ולגבי מי שמדבר עם המלאכים לא יכול להגיד להם למשל לבוא אליי ושיענו לי לשאלות שאני מבקשת?

זה לא בדיוק עובד ככה.

אם את רוצה לתקשר, את צריכה ליזום את הפניה, בעצמך או בעזרת מטפל/ת. מלאך הוא אמנם שליח, אבל לא שליח של פיצריה...
אי אפשר לשלוח אותו בצורה כזו.

בדרך-כלל...

... תוך כדי תהליך של מדיטציה. לפעמים זה מגיע מתוך אינטואיציה או איזושהי תחושה רגשית. לא בדיוק שומעים או רואים אותם באמצעות החושים הפיזיים, התפיסה נעשית דרך החושים של הנפש (אם כי, לפעמים מרגישים ממש מגע פיזי).

דחוף עזרה עם החתולה

היא אצלי עכשיו אמא שלי מרשה לי להחזיק אותה רק עד מחר! אף אחד לא יכול לקבל אותה אני נורא פוחדת לשלוח אותה לרחוב לבד היא יכולה למות היא לא תשרוד לבד.. פליז תגידו לי מה לעשות או אם מישהו יכול לאמץ אולי מישהו נמצא בקריות ויכול לקחת אותה אני רציתי להביא אותה לצער בעלי חיים אבל אמא שלי לא מסכימה היא אומרת שהורגים שם חיות ובאמת הורגים. אני נורא דואגת לה היא נורא מתוקקקקקה!!!! היא פה והיא עושה מיאו מיאו פליז תעזרו לי להציל את המתוקה הזאת . לא בטוח שהיא תשרוד.

shelomo591

New member
זאת חלי ויש לי פתרון אבל אני לא מרוהצ ממנו

יש לי למסור אבל אני לא מרוצה ממנו הוא לא אחראי האם כדאי לי למסור אותו לו האם יהיה לה טוב?

יופי שמצאת אותה ../images/Emo45.gif.

צער בעלי חיים בחיפה לא רוצחים חתולים או כלבים, בעיקר אם הם כבר מסוגלים לאכול אוכל מוצק. אני יודעת, מהיכרות אישית עם העמותה. ליתר ביטחון, את יכולה להתקשר אליהם ולוודא. נוסף לזה, קיימת אגודת חובבי החתולים, שגם היא ממוקמת באזור חיפה. צירפתי קישורים לאתרי העמותות, שם תוכלי למצוא פרטי התקשרות ושעות פעילות. בהצלחה לשתיכן
.

כמובן, חשוב לציין...

... אגודת חובבי החתולים מתנגדת נחרצות לרצח, כך שאת יכולה להיות שקטה בעניין הזה. ואם כבר הועלה הנושא, חשוב לציין, שכל העמותות האלו עושות עבודת קודש של הצלת חיים, וזקוקות באופן נואש לתרומות (אפילו קטנות).

למעלה