צריכה עזרה דחוף , אולי מישהי יכולה

petit choux

New member
היי חמודה מה שלומך?

לצערי לא רוצים לתת לי מרשם לזריקות יש לי סיפור עם זה נפלתי על 2 המטולוגים שלא מאמינים , אבל אני אדבר עם הרופא שלי אולי יש דרך אחרת כמו שאצלך דרך קופרמינץ כי חשבתי שרק המטולוג יכול לאשר כזה מרשם תודה חמודה

baffy

New member
אז זהו שלא...

תקראי את מה שכתבתי לך למעלה...גם רופא נשים יכול לתת מרשם ברגע שהוא מודע לבעיה.

יולי 154

New member
אני מקבלת קלקסאן

אני מקבלת קלאקסאן אחרי 2 הפלות וגילוי קרישיות יתר. אני לוקחת קלקסאן 40 מ"ג ואני במכבי. זה עולה 180 ש"ח לחודש, 30 זריקות. את המירשם קיבלתי מפרופ' קופרמינץ שהוא הגניקולוג שאני הולכת אליו למעקב פרטי.

רומי16

New member
העלאת מינון

אני גם מקבלת קלקסן40 - שבוע 26 הרופא אמר לך אם את צריכה להעלות מינון מעבר לעליה במשקל מסוים? לי אמרו בסביבות 10 ק"ג, אבל אני לא בטוחה

יולי 154

New member
העלעת מינון ומקום הזרקה

קודם כם משבוע 24 הרופא אמר לי לעבור להזריק בירך ולא בבטן. הוא אמר לי שכאשר אני אגיע ל-60 קילו (משקל שלי), אז הוא יעלה לי מינון. אבל עם העליה האיטית שלי, אין סיכוי שאני אגיע ל-60 ק"ג. התחלתי את ההריון 49 ק"ג ואני עכשיו 54 ק"ג, שבוע 34. אז בינתיים וכנראה עד הסוף, אני אישאר עם ה-40 מ"ג קלקסן.

רומי16

New member
מינון

איזה קטע גם אני התחלתי 50 ועכשיו אני בינתים רק 54 אבל לגבי הבטן ממש לא אמרו לי, אמרו לי שכל ההריון אני יכולה להזריק במותן - לכל אחד דעה אחרת... בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה, את כבר די קרובה!

יולי 154

New member
הזרקה בבטן

הרופא הסביר לי שמשלב מסויים הספיגה בבטן יותר נמוכה, זה גם נשמע לי הגיוני, כי הבטן גדלה.

יולי 154

New member
באיזה קופה את??

כפי שסיפרה לך באפי, במכבי את יכולה לבוא עם מירשם של רופא פרטי והם מכבדים את זה בבתי מרקחת של הקופה.

petit choux

New member
לכל הבנות המקסימות תודה רבה../images/Emo24.gif

אני מאד מקווה שהכל יהיה בסדר, אני בשבוע 7+4 והרופא שלי בחו"ל ואני אראה אותו רק ביום ג' אולי הוא בכל זאת יחליט להתחיל עם קלקסון כי הוא מאד לא אהב את הגישה של הפרו' שאמר לי שזה לא מדיניות של הקופה לתת קלקסאן אחרי 2 הפלות והוא גם הוסיף שבגלל המטומה שהיה לי בשתי ההריונות שנפלו זה יכול להיות מסוכן למרות שפרו' אחר וגם קופרמינץ לא הזכירו דבר כזה , הזמן עובר ואניחוששת כל כך למרות שאנישומרת על אופטימיות לגבי ההריון ורוצה להאמין שהכל יהיה בסדר, אבל מרגיז אותי העובדה שבפרוש הפרופ' של היום אמר שאם תהיה פעם שלישית חס וחלילה אז הוא ייתן לי , אז למה לחכות למה בן אדם צריך לסבול כל כך הרבה??? אוליהרופא שלי יסתפק בכלזאת באישורשל קופרמינץ , טוב צריך לחכות ליום ג' אין ברירה. אז שוב תודה לכל הבנות על העזרה

petit choux

New member
הרגע קראתי את זה

אני רק לא יודעת למה הרופא שלי רוצה מכתב מהמטולוג ולא משהו אחר לכן אני קצת בבעייה כי אולי כולם חושבים ככה שוב תודה על העזרה

יולי 154

New member
לא מבינה למה את צריכה לחכות

לא רוצה להלחיץ אותך, אבל אם יש לך המלצה מקופרמינץ לקלקסן, אני הייתי הולכת על זה ולא לוקחת סיכון. תקחי מירשם מקופרמינץ ותקחי את הקלקסן בבית מרקחת לא אמרת לי באיזה קופה את. אני לא הייתי מחכה. כדאי להתחיל עם הקלקסן משק הריון אם את חייבת מירשם של הקופה, אז הייתי הולכת לרופא המשפחה שלי עם המכתב של קופרמינץ וממירה את זה למירשם של הקופה.

petit choux

New member
אני במכבי, אנחנו קצת חוששים בגלל

המטומה שגם הפעם הופיעה ויש אומרים שקלקסאן יכול להיות מסוכן, לכן אולי כדאי שאני אלך שוב לקופרמינץ או לחליפין לדבר איתו בטלפון למרות שהפקידה שלו לא כל כך נותנת לי!!! ושהוא יגיד אםכן או לא זה מסוכןכי אז הואלא התייחס לזה כסיכון אני בטוחה שלו זה הרופא שלי כבר היה מזמן נותן לי זריקות רק שהוא בעצמו קצת חושש שוב המון המון תודה

יולי 154

New member
תתקשרי לקופרמינץ

הפקידה שלו זו אישתו
אם היית אצלו, אני חושבת שאת זכאית לדבר איתו ולהתייעץ שוב. יש לי את הסלולרי שלו אם את צריכה. היום הוא במרפאה עד הערב.

יולי 154

New member
התקשרת? מה הוא אמר??

מעניין לדעת מה הוא אמר לך. הצלחת לדבר איתו?

baffy

New member
petit choux יקרה

קודם כל בשעה טובה על ההריון, כנראה שפיספסתי את הודעת הפסים שלך
אני מקווה שהתקשרת לפרופ' קופרמינץ וששוחחת איתו על העניין, לא כדאי לחכות לרופא שלך, או חס וחלילה להפלה נוספת, כמו שאמר לך ההמטולוג הדפוק
. אין סיבה שקופרמינץ לא ירצה לדבר איתך. הרי היית אצלו בעבר, ולמיטב ידיעתי הוא מוכן לשוחח, במידה והוא פנוי, גם עם נשים שהן לא מטופלות קבועות שלו. אל תוותרי, יקירתי, ותילחמי על מה שמגיע לך
שיהיה בהצלחה

petit choux

New member
צלצלתי אליו ,והוא אמר לי לקחת

בהתחלה הוא אמר שבטלפון קצת קשה לא לענות אבל נתתי לו את הנתונים של ההמטומה הוא שאל איפה עשיתי את הUS ושאל אם היו לי דימומים אמרתילו עם אחת לפני שבוע ואז הוא אמר לקחת בשלב זה , אני כל כך מפחדת בגלל ההמטומה שזה הכן לא מסוכן , היום בעלי ילך לרופא משפחה כדי לקבל מרשם והפניה לאחות ונראה מה נעשה, השארתי הודעה לרופא שלי בנייד שלו. תודה לכן על ההתעניינות

baffy

New member
סליחה על הבורות...../images/Emo163.gif

אבל מה זה המטומה

למעלה