צריכה עזרה דחוף , אולי מישהי יכולה

petit choux

New member
צריכה עזרה דחוף , אולי מישהי יכולה

לעזור לי. האם יש בפורום מישיה שמקבלת/קיבלה קלסון אחרי 2 הפלות? אם כן דרך מי היא קיבלה והאם הקופה משתתפת וכו' תודה מראש על התושות זה מאוד חשוב ודחוף

27חומד

New member
זה לקרשיות נכון?

אם אני צודקת תחפשי את יולי154 היא תעזור לך בהצלחה!! ובכל אופן תשאלי את הרופא המטפל וגם בקופה עצמה

petit choux

New member
אולי עוד בנות? יולי 154 ?

כל כך חשוב לי כי נראהל לי שהמומחים רוצים שחס וחלילה אישה תפיל 3 פעמים ורק אז לתת טיפול למרות שהתגלתה בעייה.

1אפרוח

New member
קלאקסן בהריון

היי אני מקבלת קלאקסן בהריון למזלי גילינו את הבעיה לפני שנכנסתי להריון כך שלא חוויתי הפלות תודה לאל - את הקלאקסן רשם לי המתולוג ועכשיו אני במעקב גם בהריון בסיכון גבוהה. אני שייכת למאוחדת והם משתתפים ב - 75% אני חושבת. שיהיה בהצלחה! אפרוח

petit choux

New member
נפלתי על 2 המטולוגים שלא מאמינים

בקשר בין קרישיות להפלות אלא אחרי הפלה שלישית שלא נדע וזה פשוט משגע אותי , הרואפ שלי מאמין שגם צריך לקחת אבל הם המומחים ואני חושבת שהקופה לא תאשר אם זה לא בא מהמטולוג. תודה

רומי16

New member
המטולוגים

היית אצל פרופ' ברנר? את יודעת איזה קרישיות יתר יש לך?

petit choux

New member
יש לי FACTOR V LEIDEN הטורזיגוט

הייתי אצל פרופ' ברלינר וזליגסון ושניהם לא מאמינים בקשר אחד לשני לצערי ואני מפחדת נורא , אחד מהם אמר שבלל המטומה זה מסוכן והשני אמר שזה לא קשור לכלום בקיצור יהיה בסדר

baffy

New member
תשמעי, גם לי ההמטולוג אמר בהתחלה

שאין קשר, אחרי שעברתי שתי הפלות, ואז עברתי הפלה שלישית. עם ההריון הנוכחי הגעתי לקופרמינץ בזכותך, ובמזל ההריון לא נפל (התחלתי להזריק רק בשבוע 11). יש לנו את אותה הבעיה, דרך אגב. אל תוותרי ותבואי עם חוות הדעת של פרופ' קופרמינץ להמטולוגים הללו, או אפילו לכי להמטולוג אחר. דרך אגב, יש המטולוג במכבי בחולון, שאחותי היתה אצלו (בלי קשר להריון), והוא נראה אחד שמבין עניין ומאמין שאכן יש קשר בין הדברים.

רומי16

New member
המטולוגים

לי יש גם פקטור 5 הטרוזיגוט, אבל לי היה סיפור קצת יותר מסובך ולכן לא היה ספק לגבי קבלת הקלקסן. בכל מקרה פרופ' ברנר מחיפה -בי"ח רמב"ם בעל נסיון רב בתחום את יכולה ללכת להתיעץ איתו אולי אפילו באופן פרטי. אם את רוצה לדבר איתי בקשר לזה תשאירי לי את המייל שלך

1אפרוח

New member
מה זה לא מאמינים?

תבקשי מהרופא שלך הפניה ליחידה לסיכון גבוה באיכילוב תקבעי שם תור לד"ר יסכה לנדסברג - רופא מדהימה שהיתה היחידה שעלתה בזמנו שייש לאחותי בעיה בשבוע 32 עקב קרישות יתר - היא עשתה את הדוקטורט שלה בנושא - היא תבדוק את התוצאות של הבדיקות ואם אכן יש צורך היא תיתן לך מרשם לקלאקסן ולא תצטרכי להפגש יותר עם המתולוגים אלא תהיי במעקב אצלה. חוץ מזה איזה לאיזו קופה את שייכת? ואני במקומך הייתי שמה צעקות על ההמתולוגים האלה ושואלת אותם אם הם מוכנים לחתום לי שאם חס וחלילה אני אעבור שוב הפלה אם הם יקחו אחריות על כך? תאמיני לי מהר מאוד הם יביאו לך מרשם... פשוט חצופים לדעתי הם פשוט מנסים לחסוך לקופה כסף... אל תוותרי! אפרוח

1אפרוח

New member
לכל הבנות שמזריקות קלאקסן...

היי לכולם אני חייבת קודם כל לומר שמשבוע 22 כבר עוברים להזריק בירך כי בדר"כ הבטן כבר מתוחה מידי והספיגה בבטן אחרי שבוע 22 פחות טובה. וחוץ מזה תגידו בנות גם לכם זה כואב כשמזריקים
- אני בשבוע 31 וזה כבר ממש סיוט כשעברתי להזריק בירך חשבתי או סוף סוף בטח יהיה יותר קל אבל לא זה אפילו יותר קשה וכואב אני פשוט שונאת את זה!!!
מצטערת הייתי צריכה ל"פרוק" קצת... שיהיה ערב מקסים
אפרוח

יולי 154

New member
כאב בהזרקה

גם לי אמרו לעבור לירך כי הספיגה בבטן כבר לא טובה משבוע 22. לגבי הכאב, בבטן היה הרבה פחות כואב. עכשיו בירך, זה יותר כואב, אם כי מצאתי מקומות מסויימים שזה פחות כואב בהם, אזורים בירך. חוץ מזה אני משתמשת בנשימות לאזור ההזרקה, זה עוזר לי. כשאני מזריקה, מכניסה את המחט, אני נזכרת ונושמת, לא עוצרת נשימה (מה שאוטומטי אצלי כשכואב לי), אלא שואפת ונושפת ומכוונת את הנשימה לאזור הירך. למדתי את זה ביוגה, אצלי זה קצת מקל. יש לך רק עוד 9 שבועות עד הלידה ואז עוד 6 שבועות אחרי הלידה להזריק, עברנו יותר מחצי, לא??

1אפרוח

New member
היי יולי

כן אמנם עברתי כבר חצי אבל דיי נמאס לי ולחשוב שאצטרך לעבור את זה בכל הריון - סיוט אבל תודה על העידוד
אפרוח

יולי 154

New member
אולי מה שמעודד אותי זה שזה

ההריון השני (וכנראה האחרון) שלי. בהריון הראשון לא היה כלום, לא בעיות, לא קושי להיכנס להריון, לא הפלה חס וחלילה, כלום. לא ברור למה, אבל אני יודעת שזה קיים אצל עוד נשים.

nubi

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מה \את אומרת לא מאמינים? לצעוק ולעשות הרבה בלאגן-ולהגיע להמטולוג. עם כל הכבוד לפרופסורים המכובדים-לא הם אלה שישאו אחר כך בתוצאות ובעוגמת הנפש.

רומי16

New member
קלקסן בהריון

הי לי יש גם קרישיות יתר וקיבלתי עם ווידוא ההריון (שק תוך רחמי) הפניה לסיכון גבוה+מרשם לקלקסן. כמובן שהקופה משתתפת ב80-70% , יש לך בעיות לקבל מרשם??

petit choux

New member
ממי קיבלת את ההפנייה איזה סוג של רו

איזה רופא נתן לך אישור?

baffy

New member
אני, אני, אני....

שלום לך מלאכית שלי
אני מקבלת זריקות קלקסן במשך ההריון. אני שייכת לקופת חולים מכבי, וכשאני באה עם מרשם של פרופ' קופרמינץ לבית המרקחת של הקופה הם נותנים לי את הזריקות בהנחה משמעותית, כלומר הקופה משתתפת בתשלום. חוץ מזה, את יכולה גם להמיר את המרשם של קופרמינץ דרך רופא של מכבי, ואז לרכוש את הזריקות בכל הפארמים. גם אז יש השתתפות של הקופה, כמובן. מקווה שאת במכבי ושבאמת עזרתי לך.

למעלה