צריכה עזרה בקשר לבעיה בניגון סרטים

PENELO

New member
צריכה עזרה בקשר לבעיה בניגון סרטים

אם אני צופה בסרט בנגן מדיה פלייר אז זה כאילו הסאונד והתמונה לא תואמים, יכול להיות מצב שפתאום התמונה זזה ממש מהר והסאונד ממשיך כרגיל או שהתמונה זזה לאט ואז פתאום ממשיכה ממש מהר... ואם אני צופה בסרט בנגן VLC אז הסרט מתנגן בצורה קטועה ומרבה להיתקע... עכשיו החלק המוזר בכל העיניין שהכל היה בסדר, הסרטים האלה התנגנו אצלי בצורה ממש טובה לפני כחודש... אני באמת לא מבינה מה קרה למחשב שלי... יכול להיות שזה בכלל בעיה במחשב, איך אפשר לדעת? בתודה מראש :)

HassiD

New member
פתרון מהיר

בתור התחלה, ניתן לנסות למחוק את כל הקודקים שיש לך, ולהתקין בחזרה (כמובן, רק את מה שצריך...), לפעמים יש קודקים שמתנגשים אחד עם השני, ייתכן וירד משהו בטעות וגורם לבלאגן...

PENELO

New member
למען האמת חשבתי שאולי זה קשור בקודקים

אבל זה נראה לי מוזר כי לא הורדתי שום קודקים חדשים... איך מוחקים קודקים ואיפה מתקנים חדשים ואיזה להתקין? תודה על העזרה! :)

HassiD

New member
בהוספת והסרת תוכנות

זה נמצא בלוח הבקרה. אם את לא בטוחה מה למחוק - את מוזמנת לצרף צילום מסך של "הוספה והסרה של תוכניות" ונוכל לעזור לך. אני ממליץ על החבילה K-lite Mega Codec Pack 32 ביט: http://www.codecs.com/download_soft.php?d=6584&s=42 64 ביט: http://www.codecs.com/download_soft.php?d=6617&s=797 (אם את צריכה 64, את צריכה להתקין גם את 32, ולא רק את 64...) כמובן שיש עוד חבילות שונות, ואם את מכירה משהו אחר שאת מעדיפה - אין בעיה עם זה...

PENELO

New member
הנה הצילום כי באמת אין לי מושג מה למחוק...

ומה להוריד את ה32 או את ה64 או את שניהם?...

PENELO

New member
עכשיו אחרי שהסתכלתי טוב

הבנתי שאולי כבר יש לי את הקודקים שהמלצת לי עליהם... אוף אז עכשיו זה עוד יותר מתסכל שהסרטים עובדים בצורה לא טובה כי אני לא מבינה מה הבעיה... אולי אני צריכה גירסא חדשה לקודקים?

HassiD

New member
אז תאפסי אותם

תכנסי ב"התחל" ל"כל התוכניות", ובתיקיה של "k-lite mega codec pack" תכנסי ל"configuration", יש שם אפשרות של "reset to recommended settings"

PENELO

New member
עשיתי את זה...

וזה לא עזר הסרט עדיין נתקע. כנראה שהבעיה היא במשהו אחר... יש איזשהי אפשרות לבדוק למה זה קורה בשביל שיהיה אפשר לטפל בבעיה? יש לי הרגשה שזה איזה בעיה במחשב...

HassiD

New member
אולי כרטיס מסך?

אני בספק, אבל תנסי אולי למחוק ולהתקין מחדש את הדרייבר שלו...

gady18

New member
משהו במערכת הפעלה נדפק

צריך לבדוק נצולת של המעבד וכמות זכרון פנויה ניתן להסיר קודקים ולשים חדשים אבל אולי תןכנה כלשהיא מפריעה

למעלה