צריכה נתונים על חברת פילה וניו באלנ

מצב
הנושא נעול.

socaria

New member

ניו באלאנס לגבי הכנסה נקיה לשנת 2004.(net income( ומכירות שנתיות גם כן לשנת 2004.

יהושע 50

New member
מצאתי משהו

קשה להאמין
תחפשי באתרים שלהם מדור שנקרא Investors Relations או משהו כזה. אם את לא מוצאת את יכולה לכתוב להם אימייל (בטוח שיש שם "צור קשר") ולבקש שיעזרו לך.
מצאתי משהו
ניו בלנס מכרו ב-2004 בצפון אמריקה 1.08 מיליארד דולר ובכל העולם 1.5 מיליארד דולר. לקחתי את זה מכאן.

socaria

New member
תודה, למה את ההכנסה הנקיה הם לא

מצאתי משהו
ניו בלנס מכרו ב-2004 בצפון אמריקה 1.08 מיליארד דולר ובכל העולם 1.5 מיליארד דולר. לקחתי את זה מכאן.
תודה, למה את ההכנסה הנקיה הם לא
מפרסמים? וגם באתר של פילה אין כלום, הכל שם רק מלא תמונות.

KobeRider

New member
FILA זאת חברת נעליים איטלקית

יכול להיות ש-FILA זה מותג ולא חברה?
FILA זאת חברת נעליים איטלקית
עד כמה שאני יודע, והיא לא נסחרת בארה"ב (אם אני לא טועה היא בכלל לא ציבורית) אז דוחות כספיים לא יהיה משהו שקל להשיג.

יהושע 50

New member
אני מאמין ש-KobeRyder יודע

ניו באלאנס לגבי הכנסה נקיה לשנת 2004.(net income( ומכירות שנתיות גם כן לשנת 2004.
אם הוא יראה את הפוסט שלך אולי הוא יוכל לעזור.

socaria

New member
אוקיי

אם הוא יראה את הפוסט שלך אולי הוא יוכל לעזור.
אוקיי
רבה ...

socaria

New member
שוק נעלי הספורט בארה"ב

שוק נעלי הספורט בארה"ב
איפה אני מוצאת את הדירוג של החברות בשוק זה? תודה.

socaria

New member
דירוג של שוק הנעליים בארה"ב

דירוג של שוק הנעליים בארה"ב
איפה אני יכולה למצוא את הדירוג של החברות בשוק הנעליים בארה"ב? או בכלל בעולם

kobelevi

New member
אדידס????הזדמנות או...?

אדידס????הזדמנות או...?
נותנת חסות למשחקי המונדיאל, יצאה בליין מוצרים בשווי של מיליוני דולרים בנושא המונדיאל וצפויה (כך הם מקווים לפחות) להיקף מכירות עצום ברחבי העולם בתקופת המשחקים ואחריהם. לדעתי המניה (נסחרת בפרנקפורט למיטב הבנתי) תעלה משמעותית בתקופה הנ"ל. מה דעתכם??? האם יש משהו במה באני חושב או שמא אני פנטזיונר?

kobelevi

New member
נו, מישהו יגיב?

אדידס????הזדמנות או...?
נותנת חסות למשחקי המונדיאל, יצאה בליין מוצרים בשווי של מיליוני דולרים בנושא המונדיאל וצפויה (כך הם מקווים לפחות) להיקף מכירות עצום ברחבי העולם בתקופת המשחקים ואחריהם. לדעתי המניה (נסחרת בפרנקפורט למיטב הבנתי) תעלה משמעותית בתקופה הנ"ל. מה דעתכם??? האם יש משהו במה באני חושב או שמא אני פנטזיונר?
נו, מישהו יגיב?

kobelevi

New member
|למאדידס נו....!!! מומחים איפה אתם?

אף אחד לא מגיב על אדידס. בבקשה תתיחסו האם כדאי או שמא מדובר בשטויות? "נותנת חסות למשחקי המונדיאל, יצאה בליין מוצרים בשווי של מיליוני דולרים בנושא המונדיאל וצפויה (כך הם מקווים לפחות) להיקף מכירות עצום ברחבי העולם בתקופת המשחקים ואחריהם. לדעתי המניה (נסחרת בפרנקפורט למיטב הבנתי) תעלה משמעותית בתקופה הנ"ל. מה דעתכם??? האם יש משהו במה באני חושב או שמא אני פנטזיונר?"

קרלטון

New member
אדידס

אף אחד לא מגיב על אדידס. בבקשה תתיחסו האם כדאי או שמא מדובר בשטויות? "נותנת חסות למשחקי המונדיאל, יצאה בליין מוצרים בשווי של מיליוני דולרים בנושא המונדיאל וצפויה (כך הם מקווים לפחות) להיקף מכירות עצום ברחבי העולם בתקופת המשחקים ואחריהם. לדעתי המניה (נסחרת בפרנקפורט למיטב הבנתי) תעלה משמעותית בתקופה הנ"ל. מה דעתכם??? האם יש משהו במה באני חושב או שמא אני פנטזיונר?"
אדידס
לפי מה שכתבת, אדידס הולכת להוציא הרבה כסף. לתת חסות זה אומר להוציא הרבה הרבה כסף. להשיק קו מוצרים בשווי של מיליוני דולרים זה אומר להוציא הרבה הרבה כסף. על זה אין שום ויכוח. אם הכסף הזה יעשה יותר כסף או פחות, זאת שאלה פתוחה שבאמת אי אפשר לענות עליה לפי הנתונים שנתת! כולם מקווים להיקף מכירות גדול, ואתה יכול להיות בטוח שגם המתחרים שלהם מקווים למכירות על חשבונם. בתור בנאדם שמשתמש בפרסום אני יכול לאמר לך שהדבר היחיד שאתה יודע זה כמה אתה תשלם על הפרסום. לא ברור לך כמה תרוויח כתוצאה ממנו. יש קמפיינים שמצליחים ויש כאלה שנכשלים. בקיצור אם אתה שוקל השקעה באדידס כדאי לבדוק קצת יותר לעומק מאשר מה שהידיעה הזאת נותנת.

kobelevi

New member
../images/Emo45.gifתודה. אבל...

אדידס
לפי מה שכתבת, אדידס הולכת להוציא הרבה כסף. לתת חסות זה אומר להוציא הרבה הרבה כסף. להשיק קו מוצרים בשווי של מיליוני דולרים זה אומר להוציא הרבה הרבה כסף. על זה אין שום ויכוח. אם הכסף הזה יעשה יותר כסף או פחות, זאת שאלה פתוחה שבאמת אי אפשר לענות עליה לפי הנתונים שנתת! כולם מקווים להיקף מכירות גדול, ואתה יכול להיות בטוח שגם המתחרים שלהם מקווים למכירות על חשבונם. בתור בנאדם שמשתמש בפרסום אני יכול לאמר לך שהדבר היחיד שאתה יודע זה כמה אתה תשלם על הפרסום. לא ברור לך כמה תרוויח כתוצאה ממנו. יש קמפיינים שמצליחים ויש כאלה שנכשלים. בקיצור אם אתה שוקל השקעה באדידס כדאי לבדוק קצת יותר לעומק מאשר מה שהידיעה הזאת נותנת.
תודה. אבל...
המון פעמים במעקב אחר מניות של חברות שיוצאות בקמפיינים עצומים אני רואה כי המניות שלהן עולות בהתאמה (ניתן להכליל ולומר ככל שהקמפיין גדול שיעור העליה גדול אף הוא) בד"כ עליות שכאלה אינן נמשכות זמן רב אבל ניתן לעשות עליהן רווח יפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה