צריכה לשחרר מהשמלות האלה - עזרו לי לשחרר

לדעתי אם תורידי לה את הרשת מלמטה

היא תהפוך יותר יומיומית
אגב, אהבתי את כל השמלות
(סורי,
לא יכולה להמליץ לך לזרוק)

שוקiלדה

New member
אוי ואבוי לי

בקצב הזה אני רק מתרחקת מהמטרה

ולגבי הרשת - את צודקת, אלך לתופרת להוריד אותה, זה גם יוריד חלק מהנפח שתורם לא מעט למראה החגיגי שלה. למרות שאני עדיין לא רואה את עצמי מעיזה לצאת איתה למסעדה נניח.. אני ארגיש over dressed..

efroch99

New member
מסכימה, לא שמתי לב לרשת

בהחלט כדאי להוריד, ואגב לא בטוח שחייבים לתת לתופרת לעשות את זה. מכיוון שחיבור הרשת הוא לרוב בחלק הפנימי, אפשר לרוב להפריד את זה מהשמלה עם פורם, או אפילו רק זוג מספריים קטנות.

לגבי נושא ה - Overdressed - אני לא יודעת מה הסגנון הרגיל שלך, אבל זה עניין של הרגל. מותר לך להעלות קצת את רמת ה"פנסיות" של הבגדים שלך. זה יכול להרחיב את האופציות, ולתת לך אפשרות לנסות דברים שונים ממה שאת רגילה .

Satin5

New member
לי יש שמלה בדיוק כזאת

של בוניטה, נכון? אני מאוד אוהבת אותה! אחד הפריטים האהובים עלי בארון שלי. ודווקא הלכתי איתה לחתונות, לא הרגיש לי כבהיר מדי... אולי בגלל החגורה השחורה...

שוקiלדה

New member
כן, של בוניטה
היתה בזמנו גם בשחור ואפור

ואני ממש מתחרטת שלא קניתי את אחד משני הצבעים האחרים
היא הוכתרה ללא ספק כשמלה הכי לא שימושית בארון שלי. 600 שקל וכל מה שעשיתי זה למדוד אותה מול המראה

שוקiלדה

New member
אהה וממש אין סיכוי שאבוא איתה לחתונה

אפילו עם ורוד/תכלת בהיר מדי אני לא באה. ברור לי שיתכן מאוד שזה בראש שלי אבל אני לא אוכל להנות אם כל הזמן יתרוצצו לי מחשבות בראש האם לבשתי בהיר מדי. חשוב לי להרגיש בנח במה שאני לובשת ולכן אני פועלת לפי אם יש ספק - אין ספק

זה גם לא שחסרות לי שמלות ללכת איתן לחתונה, פשוט כואב לי הלב בכל פעם שאני פותחת את הארון ורואה אותה מונחת שם, מחכה לרגע הנכון. לא מודעת לזה שהוא כנראה לא יגיע

לאן עוד נראה לך שאפשר ללכת איתה? ומה את אומרת על הרעיון להוריד את הרשת? נראה לך שזה יעזור להפחית 'חגיגיות'?

@יעל@

New member
שמלה מקסימה

אפשר לשים במקום החגורה השחורה חגורה בהירה יותר, ורוד למשל.
(אפשר להוציא את החגורה?)

כן ולהוריד את הרשת. קניתי מאיביי 2 שמלות עם רשת כזו וגזרתי אותה.

שוקiלדה

New member
תודה רבה
אין בעיה להחליף את החגורה

הבעיה היא שהיא רק תראה יותר בהירה

את הרשת כבר נתתי לחבר הוראה להוריד (הוא תופר קצת
)
אבל לאן לעזאזל הולכים עם שמלה בהירה חגיגית?

@יעל@

New member

מסעדות, מפגשים חברתיים, מפגשים משפחתיים, בריתות וכו'.

efroch99

New member
לדעתי לשמור את זאת

למה לא לצאת איתה למסעדה?
לדעתי אפשר גם להחליף את החגורה השחורה והכבדה במשהו יותר קליל, ואז עם כובע קש ליציאה בשבת אולי...

שוקiלדה

New member
כן, אבל לאן ללכת איתה?

אני לא כמוך שהולכת כל יום עם בגדים מהממים - אני לבושה בד"כ בג'ינס וגופית סבא ולכן כשאני לובשת שמלה כזאת זה מושך המון תשומת לב. אני פשוט לא יודעת לאן ללכת איתה.. היית הולכת בצבע כזה בהיר לחתונה?
אני מתכוונת להוריד את הרשת ולהחליף חגורה כפי שהציעו לי פה, נקווה שזה יעזור ואוכל לצאת איתה למסעדות..

לא לחתונה, אבל לגמרי למסעדה עם בן הזוג

או לארוחת חג עם המשפחה
או לאירוע משפחתי בצהריים (ברית, למשל)
יש מספיק אפשרויות

Aussie Girl

New member
היא ממש יפה!

קודם כל אם את מחליטה להעביר הלאה, אז אני מעוניינת!

אני מבינה שהיא מרגישה לך חגיגית בגלל הצבע הבהיר אבל זה דווקא מה שבאופנה בזמן האחרון ודווקא ליומיום (בטח שמת לב שהרוב שמים דווקא בגדים כהים לארועים) לכן לדעתי בקלי קלות אפשר "להוריד" אותה לשמלה יותר יומיומית.

קודם כל להוריד את הרשת! שנית, דווקא חגורה בהירה תהפוך אותה ליותר קז'ואל. תנסי חגורה דקה ובינונית אבל לא כזו גדולה כמו השחורה הזאת. שלישית, נעליים שהן קז'ואל גם כן יעזרו "להוריד" את ההופעה.

זו שמלה מקסימה שאפשר בקלות להפוך ליותר קז'ואל לכן נראה לי חבל לשמור אותה דווקא לאיזה ארוע. תהני ממנה ביומיום וכשיבוא ארוע אז פשוט תשימי איתה נעליים וחגורה יותר חגיגיים פלוס איפור ואת מסודרת לערב.

נהורית1

New member
לפי דעתי השמלות ממש יפות

חבל לזרוק. קחי לתופרת שתציע לך שינוי קל
כגון להוריד את הרשת מהשמלה הרביעית, או
לשנות חגורה או להוריד את הפרח בשמלה הראשונה.
אגב תופרת יכולה להפריד את החלק העליון ואז יהיה
לך חצאית שתוכלי ללבוש עם חולצה אחרת.

שוקiלדה

New member
אני לא לובשת חצאיות
אבל בהחלט אלך לתופ

לתופרת עם השמלה הראשונה והרביעית לראות איך היא יכולה לעזור לי כי נתנו לי פה רעיונות ממש טובים שלא חשבתי עליהם.
השניה והשלישית עוברות לויצ"ו, זה סופי.

efrato1

New member
ברוכה הבאה!

אני איתך בהחלטה לשחרר לדרכן את כל השמלות שהעלית אבל לא בגלל שהן לא מחמיאות לך!
חייבים לתת לך כאן את הקרדיט שנראה את מעולה בבחירת שמלות שמאוד מחמיאות לגזרה שלך, פשוט כולן כל כך מיושנות שהגיע הזמן להתחדש בפריטים מעודכנים יותר.
יתכן שהשמלה השלישית היא היוצאת מהכלל. הגזרה שלה סופר מחמיאה וההדפס שלה לגמרי עונה על הטרנד העכשווי של ה scarf print, אז אולי כדאי לשקול להשאיר אותה לקיץ הזה ולסחוט ממנה עוד כמה טיפות אחרונות.

למעלה