צריכה לשחרר מהשמלות האלה - עזרו לי לשחרר

נ ו ל י ק

New member
חחחחח

אני בחורה כזאת גירלי שאוהבת בגדים ואיפור וכל זה, וכוווול מי ששומע שיש לי שלושה בנים אומר לי את המשפט הקבוע- " את חייבת בת!". באמת מאד רציתי בת, אבל גדול עלי ארבעה ילדים,חוץ מזה שבעלי כבר הוכיח שהוא יודע לעשות רק בנים חחח

שוקiלדה

New member
חחח אותו דבר אצל חבר שלי! כבר כמה דורות

שנולדים שם רק בנים
אני ממש בעד והלוואי שנמשיך את המסורת (מרפי תיזהר, זה לא הזמן להתקיל אותי רק עם בנות! אני אשתגע
)

שוקiלדה

New member
ד"א, אם זה מנחם אותך, בקרוב הם יביאו לך

לא מעט בנות הביתה

אני למשל מבלה יותר עם אמא של חבר שלי יותר מאשר עם אמא שלי. אנחנו יוצאות לסרטים ולבתי קפה לא מעט

Satin5

New member
אני דווקא ממש אוהבת אותה.

הגזרה שלה ממש יפה בעיניי ואני גם אוהבת נורא את השילוב של חום עם תכלת/טורקיז

efroch99

New member
נורא יפה לך

אני דווקא אוהבת את ההדפס, אבל מבינה את זה שזה באמת נראה קצת מיושן. מתי היית בתיכון?

שוקiלדה

New member
לפני 6 שנים

אבל כשבאמצע יש שנת שירות, צבא, חו"ל, פסיכומטרי, ושנת אוניברסיטה אז זה מרגיש שעברתי הרבה מאז

NoaLev6

New member
ממש אהבתי את הגזרה,

מחמיאה לך מאוד!
לדעתי היא אידיאלית לחוף הים או לסיבוב עם הכלב (במידה ויש
)
אבל, אם את חושבת שבאמת לא תלבשי אותה, תתרמי למישהי שתשמח ללבוש אותה

שוקiלדה

New member
חחח יש כלבה אבל לשכנים יש מזל אם אני בכלל שמה

חזייה בשביל הסיבוב איתה. בד"כ יורדת כמו שאני - כפכפים ולדרך

שוקiלדה

New member

את נהדרת! הייתי בטוחה שכולן יגיבו כמוך והופתעתי. אבל כמו שאומרים במקום שיש 2 יהודים יש 3 דעות.. לפחות אני מקבלת רעיונות לתיקונים של השמלה הראשונה

וגם למדתי מה זה "פייזלי"

את השמלה הספציפית הזאת אעביר הלאה ללא חרטה

milki35

New member
דווקא נחמדה

הייתי הופכת אותה לחצאית ומשלבת עם טופ שחור. כמו שנאמר פה ה- scarf print אופנתי השנה.

innocence

New member
אני חושבת שהיא מקסימה,

ויושבת עליך מעולה, שזו כבר סיבה טובה להשאיר.
אני אישית לא אוהבת סטרפלס כל כך, אז הייתי מוסיפה כתפיות.

שוקiלדה

New member
חח אני דוקא מאוד אוהבת סטרפלס

נותן לי תחושה "משוחררת" יותר, כאילו לא כל העולם על הכתפיים שלי

אכן הסיבה שהשארתי אותה עד היום היא שהיא יושבת מעולה, אבל לצערי זה כנראה לא מספיק כי עובדה שלא הלכתי איתה מאז התיכון.
זה קטע שביקשתי שתקטלו באכזריות את השמלות ורובכן מנסות לשכנע אותי לשמור אותן - לא ציפיתי לזה
אולי הייתי צריכה להעלות כמה תמונות שלי בשמלות באמת מחמיאות כדי שתראו שיהיה לי מה ללבוש גם אם אשחרר מאלה

innocence

New member
מה לעשות שהן יושבות עליך מעולה? XD

אבל כמו שאמרו מתחתי, אם לא לבשת אותה תקופה מאוד ארוכה, ואת לא מאמינה שתלבשי, אז תעבירי הלאה.

אהבתי את הראשונה והשלישית!

על השנייה יש לוותר ומהר יקירתי

*לא מחמיאה,נותת מראה מעט הריוני מהצד

עם הראשונה אפשר לעבוד,תופרת תצר אותה קצת וזה יעשה פלאים (יש לך גזרה משגעת,אגב!)
השלישית יושבת עלייך די יפה,אבל ממה שהבנתי,הן פשוט ישנות ולא בא לך עליהן יותר.ובכן,גם פה תופרת תוכל לעזור-אולי את השלישית אפשר להפוך לחצאית? (חרוז
)
ואם לא תמצאי פתרון,תמיד תוכלי למכור אותן או לנסות להחליף תמורת פריט אחר ב allbo וככה לא תחושי אשמה מאד מוכרת שפשוט זרקת אותן לפח.

מה דעתך?

שוקiלדה

New member
אני במילא לא זורקת לפח - תורמת לויצ"ו

מה שעוד יותר גורם לי לחשוב שהגיע הזמן להעביר אותן הלאה למי שזה יכול לעזור לו. מקווה שאחרי השרשור הזה אני ארגיש שלמה מספיק לשחרר.

לגבי הראשונה - את באמת חושבת שתופרת יכולה לסדר אותה שתיראה נורמלי?
לגבי השלישית - לא יעזור להפוך לחצאית - זה ההדפס שמזעזע אותי.. אני פשוט לא מבינה למה אני מתעקשת להמשיך להחזיק בשמלה שאין שום סיכוי שאלבש יותר?

שוקiלדה

New member
ורביעית - אותה אני דוקא אוהבת אבל

קניתי אותה לפני מעל 4 שנים ומעולם לא הלכתי איתה כי לא מצאתי לאן. היא בהירה מדי לחתונות וזה המקום היחידי כמעט שאני הולכת אליו עם שמלות חגיגיות. למסעדות אני הולכת עם שמלות פשוטות יותר, ולחגים באים אצלנו במשפחה בג'ינס וחולצה חגיגית..

יש לכן רעיונות לאן אפשר ללבוש אותה?

למעלה