צריכה לקטר קצת

מיליתו

New member
צריכה לקטר קצת

אמנם חודש תשיעי מתחיל רשמית רק בסוף השבוע, אבל אני מרגישה כבר מתשיעי. פתאום הכל קשה לי. כל איזור האגן כואב, קשה לי לשבת, לשכב ולעמוד. הטחורים מציקים (קניתי אתמול משחה, בינתיים לא נראה שיפור), עיסוי פירינאום כואב, ואני חוששת שאולי יש לי איזה פצע, אבל החצי לא ראה כלום, ואני בכלל לא קרובה ללראות את האיזור בעצמי. מתגעגעת מאוד לכדור פיזיו שיש לי בבית ועוזר מאוד לכאבים באגן, אבל האמא של החצי תתעלף אם אביא לה דבר כזה הביתה... קשה לי לישון במיטה נפתחת עם כל מיני קרשים, וכריות עם ריח נפטלין. קוקולה ואני לא כל כך מסכימות על מיקום האיברים הפנימיים שלי, והיא בועטת בהם במרץ או לחלופין פשוט דוחפת אותם לכל מיני מקומות שלא נראה לי שהם אמורים להיות שם. האמא של החצי גם מעשנת כל הזמן, מה שמאלץ אותי להרבה הסתגרויות בחדר וחם שם נורא (גם בסלון, כשהיא לא מעשנת היא די מתקמצנת להדליק את המזגן) היום נראה לי שבמקום הליכה אני פשוט אנסה לשכב יותר עם רגליים למעלה. גם "ברחתי" לקיבוץ שאמא שלי מתארחת בו, כאן לפחות לא מציקים לי הרבה, ואפשר להתמרח עם ספר ליד הבריכה (הקיבוץ מאפשר לתושבי הצפון ה"פליטים" להשתמש בכל השירותים כמו בריכה וקייטנה בחינם, בד"כ צריך מנוי). בנוסף לזה, האוניברסיטה קיבלה אישור לפתוח את הספריה ושלחו לי הודעה שאני צריכה להחזיר ספרים ששאלתי כי הם הוזמנו על ידי מישהו אחר, מה שמצריך נסיעה לחיפה, כמובן... אוף, שיפסיקו כבר להפציץ ויתחילו לדבר. אתמול נפלה קטיושה 200 מטר מהבית שלי, התקשרנו לשכנים לשאול אם הכל עוד עומד... הם אומרים שאצלם כן, אבל בבתים ליד יש נזקים רציניים. זהו בינתיים. כבר אין פרופורציות לשום דבר.

הי מיליתו..

כן תשיעי מעבר לפינה ועכשיו מבינים על מה כולן דיברו שאמרו כמה קשה לסחוב בסוף...לא נעים לא להיות בבית בסביבה שאת רגילה אליה, במיוחד שאת לא מרגישה 100%, אני לא מסכימה להתארח בשום מקום, וכל מי שרוצה להיפגש איתי צריכה להגיע לכאן (סוף סוף מצאתי דרך להביא את החברות שלי מהמרכז לירושלים!!!) אני לא יודעת איפה את נמצאת, אבל יש המון מקומות לנותנים כניסה חינם "לפליטים", כך שאולי כדאי לברר על עוד מקומות מילוט במשך היום (אני יודעת לדוגמא שגם מרכז הנופש במכון ויצמן ברחובות נותנים כניסה חינם) וכמובן בירושלים מאוד נעים בייחוד בערב...אז תחזיקי מעמד ומקווה שתוכלי לחזור הביתה בקרוב

happy

New member
מילותו יקרה זה כלכך קשה מה שאת

מספרת. אני אפילו לא יכולה להתחיל לדמיין לחיות אצל חמתי ועוד בחודש תשיעי. אם את רוצה (אני מדברת בשיא הרצינות) אני גרה בהוד השרון וכל היום (עד 16:30) חוץ מ HAPPY אין אף אחד אצלנו בבית. אני יכולה לתת לך מפתח ואת יכולה להיות אצלנו בבית. אין בבית שום ריח של סיגריות (החצי מעשן אבל רק בחוץ).אם אין לך בעיה עם כלבים את באמת באמת מוזמנת (תרגישי ממש ממש חופשי). מקווה שהבית שלכם עומד איתן ושכלום לא נשבר או נסדק. מאחלת נסיעה קלה לחיפה. ולצערי אין לי איך לנחם חודש 9 הוא זוועתי לצערי

מקווה שאת מחזיקה מעמד...

וגם אלי את מוזמנת. גם אני גרה בהוד השרון, ובמהלך היום הבית ריק, או לחילופין אני עובדת מהבית. יש סלון מרווח, חדר עבודה נוח (חוץ מהבלגן), מזגן, לא מעשנים ואין בעלי חיים (לא משהו אישי נגדם...), לפחות לא כאלה בגודל של מעל סנטימטר... בקיצור, אם את מעונינת את יכולה לשלוח לי מסר...

תמריק

New member
אוי, חודש תשיעי, תענוג אמיתי

בואי נגיד שחודש שמיני הוא גם סבל, ולא מתעכבים עליו מספיק... אני הייתי פותחת ג'ורה על אמא של החצי. מה זה בלי מזגן בשבוע שלך? פלוס שלא תעשן - חצופה. לכי מיד להביא את הכדור שלך - ותארגני לך כריות מהבית. זה קצת מסורבל, אבל זה ישפר את מצבך פלאים. לגבי האוניברסיטה: תרימי טלפון, תגידי שאת בהריון מתקדם, נסי לבדוק מי צריך אותו, אם יש עותק נוסף, כל מה שאפשר כדי שלא תצטרכי לעלות לצורך זה. אוטוטו זה נגמר, וכן - זה נראה כמו נצח.

../images/Emo24.gif וגם ../images/Emo201.gif

טוב שקיטרת, זה כבר מקל. אני בעד לנסוע כל יום לאמא שלך, נשמע עדיף. בקשי מהחצי לדבר עם אמא שלו ולבקש מזגן כל היום, כי את התשיעי וכי את לא רגילה למזג האויר ההביל (מה שנכון). ולגבי האוניברסיטה, תתקשרי ותגידי שאת לא ביית. הם בוודאי מבינים את המצב.

משוש30

New member
../images/Emo24.gif תגידי את לא יכולה לשלח

את החצי באמא שלו? נכון שזה הבית שלה והיא מארחת אתכם וכד' אבל כמה מילים על עישון ליד נשים בהריון (ובכלל ליד לא מעשנים) ועל זה שנשים בהריון מרגישות את החום בצורה מוגברת (בטח באוגוסט בתשיעי!) בנימה רגועה לא יוכלו לעזור? ומה הסיפור עם כדור הפיזיו? שיהיה בחדר "שלכם" מה זה מפריע לה? בקיצור במקום שאת תתחשבי בה כל כך אולי כדאי שהיא תתחשב בך? תדברי עם הספריה בחיפה ותשאלה מה עושים אם את לא שם. בטח אפשר בכל זאת להתחשב לאור העובדה שאת בחודש תשיעי וחיפה מופגזת לא?? נורא קשה להרגיש פליטים ותלויים ברצונות הטוב של מישהו אחר שגם לא ממש מתחשב

גילי י

New member
את הספרים

אפשר לשלוח במשלוח מיוחד דלת לדלת. מה פתאום לנסוע בשביל זה?! ולמה באמת שלא תשהי יותר ליד הבריכה אצל אימך? לגבי אמא שלו...נושא בעייתי אבל דומה כי אין מנוס,הוא צריך לדבר איתה,אחרי הכל היא אמו...בוודאי בענין העישון! ולדעתי גם המזגן נהיה קריטי בימים הללו במרכז הלח ובתשיעי...אלוהים,כמה אטימות יכולה להיות במקום אחד...

נייטי

New member
יש לי שיר בשבילך - עדיף מהעיסוי

מבינה אותך אבל לפחות סובלת בבית וזה בלי ספק מקטין את הסבל. נשבר לי הזובי. אני כבר בשבוע 36 ומרגישה ת'כובד אחוש שלוקי. התחלתי לכתוב שירי יציאה לשרץ. אני חושבת שזה יעבוד יותר טוב מעיסוי פירינאום. הגעתי למסקנה ששבוע 36 זה הזמן להתחיל להראות לו את האור בקצה המנהרה. בטח יקח לו עוד איזה שבועיים להפנים שאכן זה הכיוון וככה בשאיפה בשבוע 38 אני אפלוט אותו החוצה בזמן אידאלי (כן, כן, אני יודעת שאני אופטימית על גבול הדבילית אבל תנו לבחורה לחלום!). כולן שרות ברל'ה, ברל'ה ולי זה נשמע שיר אידיוטי, אז החלטתי לשכתב שירים של אחרים. זוכרת ת'שיר האיכותי של תחילת שנות ה-90 שבלי ספק הבהיר טוב לבני הנוער מהו מעמד האישה? מזכירה למי שלא היתה אז בעניינים..... זה הלך ככה: Bomb Bomb Bomb Let's go back to my room So we can do it all night and you can make me fell right אני שרה אותו בגירסה חדשה. שימי לב: Bomb Bomb Bomb Let's go out of my womb So we can do it all life and you can make me fell right אני אשמח להרחיב את הרפרטואר שלי ואם למשהיא יש שירים משעשעים נוספים אני אשמח. ומקווה איתך שהמלחמה תסתיים ושיהיה שקט לכולנו.

מיליתו

New member
../images/Emo6.gif

יש קצת שיפורים... החצי ואבא שלי דאגו לי למחשב נייד ממנו אני יכולה לגלוש מהחדר בחיבור אלחוטי, כך שאני יכולה עכשיו להתכתב איתכן בפרטיות. סיגריות היא משתדלת לעשן במטבח כשאני לא בחדר, ולסגור את הדלת שם - הריח מגיע לכל מקום בבית כמובן, במיוחד אם היא מחליטה לשבת במקום אחר כי אני"ממילא בחדר ישנה", אבל זה לפחות לא העשן הישיר. דרך אגב, החצי משתלח בה כבר שנים בגלל סוגיית העישון. לגבי שאר הדברים, התקשרתי לאוניברסיטה, והם אמרו להתקשר אליהם ביום בו אני אמורה להחזיר את הספר, והם ינסו להעביר את ההזמנה לעותק אחר (יש להם עוד עותק), ושבכל מקרה הם לא נותנים קנסות כרגע (הספר בבית, כך שאני לא יכולה לשלוח אותו בדואר). אני מרגישה היטב את שלבי הסוף. קוקולה בועטת לי בכבד במרץ (היא כל הזמן בצד ימין), יש לי לחצים בכל מיני מקומות (לא צירים), וגם קצת בצקות ברגליים (בטח כי לא עושה יוגה באופן מסודר כברכמעט שבועיים- רק קצת בבקרים). הכי כיף היה לי היום בבריכה, וגם אמא שלי עשתה לי רפלקסולוגיה. לנסוע כל יום לא נראה לי רעיון מדהים כי יש לי עבודות לעשות, וגם כי זה בכל זאת יותר מחצי שעה נסיעה כל כיוון, וזה כבר לא ממש כיף. השיר של נייטי מצא חן בעיני,אבל אני עוד בדילמות, לא רוצה ללדת לפני שתגמר המלחמה (גם יש את הבדיקה החשובה שעשיתי, ולא מטפלים בה כרגע בגלל המלחמה, והתוצאות שלה עשויות להיות רלוונטיות ללידה...). יכול להיות ציר רק בצד אחד של הבטן? כי התקשיות חד צדדיות כאלה יש לי הרבה...

טיפוטף

New member
לי היו צירים חד צדדיים לפעמים

נימקתי את זה בכך שעברתי ניתוחים שאולי עשו שם בלאגן. ואולי לא.

נייטי

New member
גם אני מצרצרת ואפילו היה לי ערב אחד

שבו צילצלתי בחרדה לתמי כי זה באמת היה חריג. יש לי גם מידי פעם בריקסטונים חד צדדיים. ממש מרגישה צד אחד של הבטן שנהיה קשה כמו אבן, בעוד הצד השני משחק אותה רגוע. בכל מקרה, אף אחת מאפיזודות הצירים לא הביאה איתה כאבים כלשהם ולכן ברור שזה לא היה זה.

א וש ר י

New member
ואני רציתי להציע...

שתשלחי את האמא של החצי להחזיר את הספר לאוניברסיטה ובדרך לבדוק מה עם הבית שלכם...וככה לפנות לך איזה בוקר בלי סיגריות ועם מזגן... טוב נו, את שוברת מיתוסים...הספר בבית, והיא במטבח, אז עזבי... בכל אופן, אם בא לך טיול לאיזור עיר הקודש, יכול להיות לך אחר צהריים נחמד ואירוח ללא עשן (אך יחד עם זאת ללא מזגן) אנחנו כאן. אין עידוד, תשמחי כמובן בכל בעיטה ובעיטה, ותנוחי. תשתי ו....לפחות תנוחי (חוזרת על עצמי, לא???) אין מילים. זה כמו פז"מ בצבא... נשיקות. ההזמנה רצינית מאוד יקירתי.

גילי י

New member
למה מי צריך מזגן כאן?...ונייטי

אין אין עלייך....משוררת הגלות....

33orna

New member
ואני בשיר אחר לגמרי

מאז תחילת הצירים המוקדמים בשבוע 24... נסו להחליף את המילה "שירי" ב"צירי", ותראו איזה שיר מרגש מתקבל: כי שירי הוא בת קול ברוח מכתבי השלוח מסילת חיי געגועיי הד תפילותיי, כי שירי הוא עלה ברוח הנידף השכוח הוא האור הרך הנפקח בלילותיי הוא- אתה ההולך אלי. בנדודי חולפות עלי תמונות ונשמות ושמות, שמות אתה בא והולך אלי אי- עלטה סביב הלוואי- שאתה מקשיב אולי, אולי אולי אתה בא והולך אלי. כי שירי הוא משב הרוח חלוני הפתוח מעין כוחי צחוק ובכי קץ ייסוריי אתה בא והולך אלי. בחיי, שאם היתה לי בת, היתי קוראת לה שירי...

נייטי

New member
../images/Emo6.gif וגם ../images/Emo24.gif וגם שיר נוסף

שיר מקסים וכשמחליפים במילה "צירי", זה פשוט קורע. והנה עוד אחד שהתגלגל לי הערב תוך כדי ניקור מול הטלויזיה: במקור - דלת הקסמים של חוה אלברשטיין: אם מתחשק לך לפעמים לפתוח לרגע את דלת הקסמים בוא ואתן לך מפתח, תיכנס ותהיה אורח. כי פה הקוסם הוא הכל יכול אצלו תוכל ללמוד את הכל אם תכנס ותשתלם תוכל גם אתה להיות קוסם. ובגירסה המשודרגת: אם מתחשק לך לפעמים לפתוח לרגע את פקק הקסמים בוא ואתן לך מפתח, תצא ותהיה צורח. כי פה הקוסם הוא הכל יכול אצלו תוכל ללמוד את הכל אם תצא ותשאר תוכל גם אתה להיות קוסם. גירסה קיטשית משהו שבעלי היקר פיתח לגירסה סוטה במיוחד והרבה יותר משעשעת אבל אני אוותר על העלאת המילים הגסות בפורום. לילה טוף...................

נייטי

New member
עכשיו בדקתי וראיתי שטעיתי

זו לא חוה אלברשטין שכתבה - היא ביצעה. נורית הירש כתבה. למען הסדר הטוף. לילה טוף.

למעלה