צריכה להתייעץ,עצות או כל דבר שהוא..בבקשה

צריכה להתייעץ,עצות או כל דבר שהוא..בבקשה

כבר כמה זמן שאני רוצה לעשות ניתוח אף. אני לא מרגישה טוב עם האף שלי,לא אוהבת אותו.. כל החברים/משפחה אומרים שאני לא צריכה, לא יודעת אם זה באמת כי ככה הם חושבים או שהם חושבים שזה מסוכן ולא כדאי, אבל אני זו שלא מרגישה בנוח עם האף.. מה אתם אומרים? לחשוב על זה שוב? או ללכת על זה וזהו? מה הסיכונים ? מה הסיכוי שזה יצא טוב או לא טוב ?

אמאני1

New member
עברתי ניתוח לפני יומיים

אף אחד מסביבתי לא תמך בי בצעד הזה אבל זה מה שהרגשתי שאני רוצה לעשות כבר שנים ולא היה לי האומץ . כשהתחלתי לברר על התהליך הכל התגלגל במהירות. נפגשתי עם שני מנתחים - אחד שראיתי עבודה שלו אצל מישהי שאני מכירה ועוד אחד ובחרתי לפי הרגשה פנימית שלי בזמן הייעוץ. אף אחד לא יכול להחליט בשבילך אם ללכת על זה או לא זו צריכה להיות החלטה שלך בלבד אחרי שאת מבינה את כל התהליך. תתחילי לקרוא באינטרנט יש הרבה אתרים של רופאים שמסבירים באופן כללי על התהליך ועל הסיכונים שיש . אם תרצי לשאול משהו נוסף תוכלי לשלוח לי מסר. לא בטוח שאענה מיידית כי אני ממש בתקופת החלמה עכשיו ורוב הזמן שוכבת. בהצלחה בכל מה שתחליטי .

האמת שכבר הייתי בייעוץ אבל בגלל חוסר כסף זה

נדחה..ועכשיו הצלחתי לגייס חצי מהסכום.. הייתי ביעוץ הוא אמר לי הכל,ראיתי עבודות שלו אצל שתי בנות שהייתי בצבא איתם ודוקא אהבתי הוא גם מוכר ורופא א.א.ג בנוסף. ראיתי גם ניתוח אף שעושים באנטרנט,זה יותר הגעיל מאשר הפחיד,אבל את מכירה את האנשים האלה שבכוונה מתחילים להכניס לךך דברים לראש ודברים שליליים כאילו אני הראשונה שעושה דבר כזה,וכשטוחנים עם זה,זה קצת מתחיל להלחיץ. רציתי לדעת כמה דברים אם תוכלי לענות לי, איך היה הניתוח שלך הרדמה מלאה או חלקית? אצלי אמור להיות במלאה אז אם עשית במלאה איך היה?הרגשת משו? אחרי כמה זמן קמת?מפחיד אותי שחס וחלילה לא ישימו יותר מידי חומר הרדמה וכאלה.. ואיך התקופת החלמה?זה כואב?או שאת מרגישה רגיל לגמרי? תודה על התגובה..החלמה מהירה ומזל טוב על האף החדש:)

אמאני1

New member
עשיתי במלאה

פחדתי נורא ואפילו קצת דמעתי. המנתח והמרדים הרגיעו אותי ודיברו איתי קצת וכנראה שישר נרדמתי כי כשהתעוררתי כבר הייתי אחריי בהתאוששות. לא הרגשתי כלום ואני לא זוכרת כלום. לפי הזמנים פחות או יותר התעוררתי 10 דקות אחרי סיום הניתוח שהיה בערך שעה. ההתאוששות שלי לא היתה קלה- בחילות, הרגשת עילפון , חולשה- נימנמתי במשך שעות . הבחורה שאושפזה ליידי ובאה אחריי הסתובבה, דיברה, אכלה אז כל אחד מגיב אחרת. חוץ מזה שבגלל שהייתי ממש לחוצה זה השפיע על ההתאוששות . מה שכן אין כאבים בכלל- זה רק מציק ברמות. עכשיו הטמפונים התמוססו לי אבל עד עכשיו הרגשתי כאילו יש על הפנים שלי פטיש 5 טון מקווה שלא מפחידה אותך - שוב כל אחד מגיב אחרת.עכשיו אני מרגישה טוב, כמעט ולא היה לי דימום וגם הסימנים בעיניים כבר נראים יותר סבירים האף סתום כמובן ואני נושמת רק מהפה אז זה סתם מעצבן. עכשיו יש רק לחץ איך זה יצא... משתדלת כמה שפחות להביט במראה ולהיות סבלנית. אשמח לענות לך בכיף- זוכרת שגם אני לפני חיפשתי בנרות אינפורמציה.

אוי לא=/ חח שונאת בחילות..שאלתי כי

המשפחה שלי חירפנה אותי עם זה,שהתהליך כואב ושבקיץ זה גם כואב(לא הבנתי מה הקטע) בת דודה שלי גם עשתה,ואמא שלה אמרה לי שהתהליך כואב מאוד ורק אם יש לי כח סבל אז שאני יעשה.. את יודעת להלחיץ אותי כדי שאני לא יעשה.. בגלל זה שאלתי איך כל התהליך בכללי כדי שאני ידע פחות או יותר איך זה,מאדם ניטרלי שאין לו סיבה להגיד לי דברים כדי שאני לא יעשה.. טוב אני מקווה קודם שאני ישיג את הכסף כי המחיר של הניתוח עלה =/ ואני מקווה שאני יעבור את זה בשלום ושיהיה טוב. קודם צריך עוד קצת כסף חח.. שבת שלום :)

אמאני1

New member
בהצלחה!!!

תעשי מה שעושה לך טוב!! יכול להיות שבאמת כאב לה, זה מאוד שונה מאחד לשני. אני זוכרת שהמנתח אמר שבלילה לאחר הניתוח יכולים להתחיל כאבים והמליצו לי לקנות טיפות אופטלגין. קניתי והחבילה עדיין סגורה

וטוב שהיא סגורה !! :)

ותודה רבה קודם אני צריכה להשיג את שאר הכסף=/ אגב מה אפשר לקחת בשביל כאבים?חוץ מאופטלגין כי אסור לי..יש תרופות שאסורות לי כי אני רגישה לאיזה משהו שיש אותם בכמה וכמה תרופות כמו באופטלגין.. ועוד שאלה..כל הקטע עם המקלחת איך הסתדרת? וכשהיית בבית אכלת רגיל? כי הבנתי שבהתחלה צריך לאכול דברים רכים או משו כזה.. וכשישנת..ישנת באיזה תנוחה שבא לך? כאילו זה לא פגע או גרם לך לכאב תנוחה כל שהיא..נגיד על הצד או על הבטן.. חחח בעצם זה כמה שאלות..

אמאני1

New member
אני שולחת לך מסר

לא נעים לי ככה "לפלוש" לפורום של הפרופסור

דורית98

New member
לאמאני 1

תוכלי לשלוח לי את המייל שלך? אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות לגבי הניתוח שעברת... אשמח אם תשאירי לי את המייל שלך...... אני צריכה מידע ממישהי כמוך תודה רבה!

דורית98

New member
לאמאני1../images/Emo4.gif

היי שלחת לי מסר אך לצערי אני חדשה בעולם האינטרנט ולא יודעת איך פותחים אותו המייל שלי הוא DORITHOGIֲNANA.CO.IL אשמח אם תעני לי למייל בתודה רבה!!!

דורית98

New member
מבינה אותך....../images/Emo13.gif

הייי.... גם לי יש את אותה הבעיה כי כולם אומרים לי שאני לא צריכה ואני בסדר גמור אבל אני לא מרגישה בנוח אז אני הולכת לעשות.... עדיין לא יודעת אצל מי אבל ברגע שיתאפשר לי אני הולכת על זה כן זה מפחיד ומסוכן אבל כמו כל דבר בחיים לא...? תחשבי על זה בשקט ועזבי את כולם בצד. מה את באמת רוצה? ברור שיש סיכוי שלא יצא טוב ולא ימצא חן בעיניך אבל אם את לא מרגישה בנוח עם משהו צריך לשפר אותו..... וחוץ מזה יכול לצאת לך אף שחבל על הזמן אל תשכחי שזה לכל החיים..... צריך לבדוק רופאים. לכי לפגישות יעוץ תראי כמה זה עולה ותוך כדי התהליך את כבר תדעי אם שווה ללכת על זה או לא. בהצלחה!!!!!! דורית.....

תודה רבה

וגם לך אני מאחלת בהצלחה :) אחרי שתעשי תגידי איך היה.. אבל קודם צריך לבדוק וצריך כסף חח

למעלה