צריכה ייעוץ...

צריכה ייעוץ...

נקלעתי למצב כל כך מתוסבך... מחפשת תשובות בכל מקום אפשרי, אולי כאן... אני בקשר עם בחור כבר שנה. מדובר בבחור קנאי ורכושני, דבר שהתבטא במהלך כל הקשר (רב איתי על דברים שעשיתי בלעדיו, לא רצה שאלך למקומות מסוימים וכל דבר שאפשר להעלות על הדעת...) אני לא רוצה לפרט יותר מידי, אך ההרגשה הייתה בכלא. אני אוהבת אותו, וקשורה אליו. אך לפני מספר ימים ההתנהגות שלו הגיעה לקיצוניות ע"י כך שביקש ממני לא ללכת לאירוע משמעותי בחיי. הפעם, לא ויתרתי (כמו שתמיד נהגתי לעשות), וגמרתי איתו. הוא מתחנן ומבטיח שזה פקח לו את העיניים, ומכאן והלאה הוא ישתנה. הוריי מעולם לא תמכו בקשר היות וראו את ההתנהגות שלו, ומעוד גורמים שלא אפרט. אך ההתנהגות האובססיבית והקנאית היא העיקר. הם מסרבים לקבל את הקשר הזה. אני כרגע מעוניינת לתת הזדמנות שניה... אבל לא יודעת מה לעשות. שאלתי היא כזאת- האם בן אדם יכול לשנות אופי שכל כך מובנה בו? במיוחד כאשר מדובר במחלת הקנאה, שהיא כל כך קשה... הוריי טוענים שאופי לא משתנה, ושעם הזמן המצב רק יחמיר... אשמח לקבל כל תגובה בנושא... תודה מראש

הוריך צודקים

אופי לא ממש אפשר לשנות. אפשר לשנות התנהגויות מסויימות - אבל רק אם אותו אדם מעוניין בשינוי ועובד מאוד קשה להשיג אותו.

גרא.

New member
חולמת בהקיץ18,מנסיון של רבים אחרים

קשר או חברות עם דפוס מערכת יחסים כזו כפי שאת מתארת,נגמר ת מ י ד בצורה טראגית.לעיתים בגירושים אומללים, לעיתים, את יכולה לקרוא חדשים לבקרים על מעשיהם המטורפים של בעלים או בעלים קנאים לשעבר..אין שום סבה שבעולם שהבחור הזה ישתנה לפתע. הוא יבטיח,יתחנן,ואפילו "ישחק" כאילו הוא השתנה. אלא שכמו קורה תמיד, הכל פורץ ולעיתים ביתר עוצמה אחרי הנישואים. יש יותר מדי מקרים כאלה של נשים שהאמינו לדברי החלקות וההבטחות של גברים כאלה, כשהאהבה הפכה באיזה שהוא מקום לתקווה שהכל יהיה בדסר אחרי הנישואים... במציאות, צר לי לומר, זה פשוט לא קורה..ואת עלולה להאמין ולהתפתות, לתת לו הזדמנות שנייה..עד, עד שביום מן הימים, תטפח המציאות המרה על פנייך. לכן המלצתי היא לומר לו שלום ולא להתראות..

למעלה