צריכה חוות דעת על we4g

Lhfgh

New member
מתעניינת בחבילת סלולר בwe4g השאלה היא איך מבחינת מחירים?(כתוב מחיר קבוע לשנה) יש להם קטעים עם הפתעות בחשבון החודשי ואותיות קטנות בחוזה וכל מיני "הפתעות" לא צפויות? מישהו יודע להגיד מנסיון?

GoldenEyes

Well-known member
מתעניינת בחבילת סלולר בwe4g השאלה היא איך מבחינת מחירים?(כתוב מחיר קבוע לשנה) יש להם קטעים עם הפתעות בחשבון החודשי ואותיות קטנות בחוזה וכל מיני "הפתעות" לא צפויות? מישהו יודע להגיד מנסיון?
מנוי מזה כשלוש שנים
אין הפתעות ואין שטיקים.
מחיר קבוע שלא משתנה

JEK12345JEK

Well-known member

בשלב זה כדאי להתרחק מWE4G

אם רוצים תשתית של סלקום אפשר לנסות את גולן טלקום
אם רוצים תשתית של פלאפון אפשר לנסות את רמי לוי תקשורת
אם רוצים תשתית של פרטנר אפשר לנסות את טלזר 019 MOBILE

em28

Well-known member
נערך לאחרונה ב:
ב019 טלזר את יכולה לקבל ל3 שנים חבילה של 200 גיגה ב29.90 לחודש (באקספון זה לשנה).
את החבילה הקטנה יותר (30 גיגה) את יכולה לקבל לכל החיים בטלזר019 בעבור 21.90 לחודש.

אני נמצא שם בחבילה הקטנה עוד יותר (19.80 לחודש עם 12 גיגה) והכל בסדר באופן כללי.
ראוי לציין שיש לי טלפון ענתיקה שיש בו דור 3 בלבד ולכן אני לא יודע לומר איך המהירות בדור 4 שאני מניח שלך יש.

אה וכן, לשאלה שלך :-D we4g אחלה והכל בסדר (שני קרובי משפחתי נמצאים שם)

אה כן ועוד משהו לגבי 019 שכדי שתדעי:
אני לא נתקלתי בבעיה הזו, כלומר מניח שזה משהו נישתי מאוד.

נערך לאחרונה ב:
אני עם We4G מאז שהחברה הוקמה, לא היו לי בעיות מיוחדות וגם לא אותיות קטנות. Screenshot_2021-03-30_10-50-36.png

JEK12345JEK

Well-known member
להתרחק מבחינת תשתית? או משו אחר?

להתרחק מפני שעתיד WE4G/אקספון לוט בערפל כבד
הם יושבים כרגע על התשתית של סלקום אבל הם מתקוטטים בבית המשפט
ואקספון במשא ומתן עם פרטנר/הוט-מובייל ופלאפון להעביר את מצבת המנויים שלה אליהם שאז כבר מדובר על תשתיות אחרות ולא של סלקום
ואם הם יעברו לפרטנר/הוט או לפלאפון הם יצטרכו להחליף את הסימים הקיימים לסימים חדשים בקיצור חתיחת בלאגן פרוצדורלית
גם כך פחות ופחות אנשים מתניידים כיום אל אקספון בגלל המצב הרגיש של החברה ואי הוודאות לטווח ארוך
אם את יודעת לאיזו חברה יש קליטה טובה באזור מגוריך/עבודתך הייתי ממליץ לא להתעסק כרגע עם אקספון, אלא עם גולן/רמי לוי/טלזר
לפרטים נוספים קראי היטב את השרשור הזה

נערך לאחרונה ב:
למעלה