צריכה המלצה,

saritoosh22

New member
צריכה המלצה,

לא, אני לא מחפשת עגלה ואפילו לא צעצועים לבן. אני מחפשת צעצוע לאמא של בן. אני מחפשת המלצה על פוד פרוססור/מקצפה(לא ידנית)/מטחנה/בלנדר. אם אפשר, אז מעדיפה מכשיר אחד שפשוט מרכיבים ומפרקים ממנו חלקים. תודה.

יכולה רק להמליץ מה לא לקנות

כל הפוד פרוססור שקנינו (והחלפנו) בוול מארט הם על הפנים, איכות גרועה -גם ה"ברנד ניימס" וממש מומלץ לקנות במקום אחר

מרקושה

New member
הכי הכי

טובים הם המוצרים של קיצ'ןאיד,משהו כזה: פודפרוססור ומסחטת הדרים (מקצפה זה כבר סיפור אחר,וגם בלנדר זה סיפור בפני עצמו...) מעט יותר זולים ונחשבים לטובים גם כן הם המוצרים של CUISINART. ההבדל המהותי בין שתי החברות הוא שקוויזיןארט מיוצרים במזרח (סין,נדמה לי) וקיצ'ןאיד באירופה. תשוטטי לך באמאזון,תקראי ריביוס-מאוד עוזר להתרשם,אח"כ בחנות כבר תדעי מה לבדוק ומה להשוות. איזה כיף לקנות מוצרי מטבח.

missingbamba

New member
שלום שוב לכולכן. יש לי המלצה שריתוש

אני משתמשת ב"דואט" של Cuisinart לפוד-פרוססור ובלנדר. שניים באחד והוא אמין ונח. שמיש ביותר. באופן כללי אני מאד אוהבת את Cuisinart. התחלתי מאחד (אני חושבת שזה היה coffee grinder) ומאז כל מכשיר חשמלי שאני צריכה, הBrand הזה נבחר: אמין במחיר סביר. שלי הוא -לא- Stainless Steel כמו בקישור של הקוסטקו, אלא נראה כמו זה (לבן). קניתי אותו ב costco בסביבות ה$60 . לא רע לשייקים, ice crush, פריסת ירקות, קיצוץ בצל, גירור גזר וכו'

לא ממליצה על ALL IN ONE

למרות שיש לי. יש לי פוד פרוססור של CUISINART, שעלה בזמנו יותר מ-300 דולר, והוא בסדר. את הבראון שהיה לי בארץ אהבתי יותר. בלנדר - אני ממליצה בחום רב על הבלנדר סטיק של בראון שמגיע גם עם מיני פוד פרוססור שקוצץ עשבים וירקות, וגם מקצפה. הוא הרבה יותר קל ונוח לשימוש מאשר הפוד פרוססור.

למעלה