צריכה את עצתכם

צריכה את עצתכם

שותפה שלי סיפרה לי שפנה אליה בחור באתר הכרויות, וגם הראתה לי את הכרטיס שלו וכו... הם דיברו מספר פעמים כבר בטלפון וקבעו להפגש מחר במוצש. אממה- הבחור פנה אלי הערב באותו אתר הכרויות

מה אני אמורה לעשות? להגיד לה? לא להגיד? אני לא רואה בכך שום סוג של בגידה כי לא התחילו קשר רציני בכלל, סתם מרגישה לא נעים שהיא תגלה את זה במקרה, וגם היא חברה טובה ולא רוצה שתפגע.
אז עצתכם בבקשה

תודה

אביeג7

New member
בוודאי שלספר

והיא כבר תחליט בשביל עצמה,אם היא רואה את זה כבגידה..

זה היה אחרי שהם קבעו לדייט?

קשה לי לענות לך על זה.

מצד אחד, הם לא יצאו, אז הוא לא חייב לה כלום.

מצד שני, החיפוש האינסופי הזה מעיד על חוסר רצינות.
קבעת פגישה? אז למה להמשיך לשלוח הודעות? איך אפשר לבסס קשר שלא נותנים לו צ'אנס אמיתי?

בכל מקרה, אם תגידי לה את זה היא עלולה לתפוס את זה כחוסר פרגון, אז אולי עדיף שתתני לה לבסס דעה על הבחור בעצמה.

ברק301

New member
החוקים שלי

1. כל עוד אין פגישה, זה עדיין וירטואלי, אפשר לפנות לאחרים
2. היתה פגישה אחת, יש רצון להמשיך , לא נכנסים יותר לאתר הכרויות ולא פונים או עונים לאף אחד

ברור שזה לגיטימי.

גם אחרי הדייט הראשון אין עדיין ודאות להמשך וזה עדיין לגיטימי.

השאלה היא מה הטעם לפנות לעוד בחורות שכבר יש לו פגישה?
שהרי אם בחורות אחרות יחזרו אליו, זה רק יגרום לו להיות יותר עם היד על ההדק עם הבחורה הנוכחית, לא לתת צ'אנסים מיותרים, כי אולי הבחורה הבאה יותר מתאימה.

בעיני, התנהלות כזאת מצביעה על כך שהבן-אדם עדיין לא מיצה את שלב החיפושים והמשחקים.

ברק301

New member
מממ...

לא, לא לגיטימי להכנס לאתר הכרויות אחרי שהיה דייט
כניסה לאתר הכרויות מבחינתי זו הצהרה שאני מחפש.
אם יצאתי עם בחורה פעם או כמה פעמים ויסתבר שהיא נכנסה לאתר, כנראה שלא תהיה עוד פגישה.

והסיבה שפונים אל כמה, כי זה המדיום וזו השיטה
אני לא יודע כמה יחזרו אלי, לכן אם ראיתי בים הבחורות באתר, מישהי שנראית לי
אני אפנה אליה, גם כי אולי היא תעלם בים ולא אמצא אותה, וגם יש סיכוי שהיא תצא עם מישהו אחר
ובכלל, אם הרבה פעמים קורה שמישהי שפניתי אליה לפני שבועיים, פתאום עונה לי.
לכן יש פער בין העולם הוירטואלי הכללי, לעולם הוירטואלי הפרטי (מייל טלפון) ופער לבין מפגש בעולם האמיתי

זו דעתי...

במבי674

New member
מהצד שלו הוא לא עשה משהו ממש רע

כי הם עוד לא יצאו, אז גם אם זה קצת עקום אפשר להחליק
אבל מהצד שלך כיון שאת חברה, תגידי לה את האמת וגם שהיא לא תקח את זה קשה
רק שתשים לב אם זה כן מתפתח עם הבחור איך הוא מתנהל

תודה לכם

אני חושבת שאחכה שהיא תצא איתו ואחכ אגיד לה... הם כבר קבעו גם ככה.
נראה לי שבאופן גורף זה לא מפריע אם כתב לאחרות- פשוט כאן זה קרוב אלי וקשור לחברה שלי
בכל מקרה תודה ואם יש למישהו עוד תובנות- אשמח לשמוע

אני לא אוהב את זה שהם דיברו מספר פעמים בטלפון

מילא פעם אחת כדי לקבוע להיפגש, אבל אם דיברו מספר פעמים, זה אמור היה ליצור איזו תחושה מינימלית של מחויבות...במידה והשיחות הללו עשו לו משהו בכלל...

בכל מקרה, אם נשפוט את הבחור לזכות (וייתכן שמגיע לו), הייתי אומר אל תגידי לה כלום, ותאמרי לו דרך האתר שאינך פנויה כרגע. במידה והם יצאו והיא תחליט שאינו מתאים לה (ולא להיפך), את יכולה לדעתי לנסות ולחדש איתו את הקשר...

במחשבה נוספת זה לא רעיון טוב שתחדשי איתו את

הקשר, גם אם היא תזרוק אותו. לא כדאי שהוא יהיה מאוהב בשותפה שלך ויצא איתך. בקיצור, לדעתי אל תגידי לה כלום ותשכחי ממנו.

ברק301

New member
מתי הוא הספיק להתאהב ???

הבחור והבחורה עוד לא ניפגשנו
וכבר גילגלת את הסיפור חודשיים קדימה ? הבחור מאוהב ונזרק
95 אחוז סיכוי שלא היה המשך לדייט הזה...
והם יפרדו כמו שני זרים....
החיים זה לא משחק שחמט, כל צעד משנה את כל התמונה
שהבחור והחברה יפגשו... ואז שתראה מה המצב...
ואגב, היא לא אמרה שהיא מעונינת בכלל בבחור...

תיקון קטן...

אולי לא הבהרתי את עצמי טוב: אני ממש לא מעוניינת בו ולא רוצה להכיר אותו. ההתלבטות היחידה היתה מה לומר או לא לומר לחברה שלי.
מעבר לכך- אין לי בעיה עם בחור שפונה במקביל לכמה בחורות, אבל- כשיש פתח לתחילת קשר, כמו טלפונים מרובים וקביעת דייט, אז זה נראה לי לא כ"כ בסדר להמשיך לפנות לאחרות.
ומסכימה שאמורים לשפוט לכף זכות עד ש... וכו וכו

צלשלספק

New member
כפי שכתב דניאל, יכול להיות שעצם העובדה

שהם שוחחו פה ושם בטלפון ועדיין לא נפגשו הוא הרגיש לא מחוייב עקב כך שהם כלל לא נפגשו עדיין, ואולי היא הייתה הגורם המעכב כשהוא מאוד רצה (אולי?) אז הוא כבר קצת איבד עניין ולכן חזר לאתר, שיטט שם ולרוע מזלו פנה לחברה של... שזו את.

אישית, אם היו לי שיחות עומק רצופות של יום יומיים, לילה לילה בטרם הפגישה עם מישהי ועדיין לא נפגשנו עקב אילוצים "טכניים" מצידי או מצידה - לא הייתי חוזזר לאתר, כי לא "איבדתי" בו שום דבר שמעניין אותי באותו הרגע

בכל מקרה, אל תגידי כלום ואל תעשי כלום, לכל שישי יש שבת. דברי איתה אחרי מוצ"ש ותראי איך הייתה הפגישה, בהנחה שהם יפגשו.

sunset3

New member
אני דווקא

חושבת שעד שאין דייט ממשי , עדיין אפשר להמשיך לשלוח הודעות.
למרות שהייתי מעדיפה שהצד השני לא ייעשה זאת, אני יודעת שלפעמים אני כן ממשיכה לפנות
כי אף פעם אי אפשר לדעת איך הדייט יסתיים ואיך יהיה מחר אם יחליט שהוא רוצה או לא רוצה
תמיד מנסים שיהיה עוד אופציות לאחר כך
אני יודעת שזה נשמע רע, ויכול להיות שזה לא נותן את הצאנס האמיתי
אבל ככה זה באתרי הכרויות, העולם הוירטואלי הזה
יש הרבה אופציות נוספות
לפעמים אני רואה גם אחרי דייט שהיה טוב יחסית את הבחור ממשיך להסתכל באתר אולי יצוץ לו משהו טוב יותר בהמשך
וזה לדעתי לא הוגן
אבל יש מעט מאוד כאלה שאם הם הכירו מישהי אז יפסיקו להיכנס לאתרים
אם את לא מעוניינת בו אין צורך שתזכירי את זה עכשיו, תראי איך הדייט שלהם יילך ובעתיד אולי תספרי לה.

צלשלספק

New member
נראה כ-ביש מזל מצידו... נו, ככה זה באתרים...

כבר קרה לי שאחד מחברי פנה בDatingbook למישהי שהייתי איתה בקשר, או שאני ואחי שוחחנו / הכרנו את אותן בחורות בזמנים שונים מבלי משים, שכן גם הוא ב"ביצה הירושלמית" של ההכרויות, או שפנתה אלי מישהי שכבר יצאתי איתה, היו דברים מעולם.

ייתכן ושצפית בכרטיס שלו יחד עם חברתך - אז הוא חשב שאולי את מתעניינת ופנה אלייך בעקבות כך?
יכול להיות שמשהו בשיחה האחרונה שלו איתה - הרגיש לו "אחרת", משכך חזר לאתר?
אולי היא חזרה לאתר אז הוא לא הרגיש "מחויב" (לא שהוא חייב לה משהו או היא לו)

תראי, הכל יכול להיות. גם כך ביצת ההכרויות הירושלמית היא כה מצומצמת בעיני ביחס לאלו שמחפשים במרכז,
כך ש...כולם פונים לכולם

למעלה