צריכה את עזרתכן

צריכה את עזרתכן../images/Emo24.gif

שלום לכן בנות יקרות חברתי הטובה עברה שבוע שעבר שאיבה נישאבו 14 בציות.הופרו 5 1 רגיל ו-4 במיקרומניפולציה.את כל הטיפול היא עברה באופן פרטי אצל רופא מאוד מוכר.אבל על פניו לי אישית ניראה שהוא סוחט יותר מכפי שצריך ולשאלתי. היא עברה החזרה ביום רבעי של 2 עוברים בני 8 תאים וביקש ממנה להגיע איליו למירפאה לצורך בדיקה U.S ביום ראשון.אני אישית עברתי את הטיפולים לפני הרבה שנים אבל לא זכור לי כלל שעושים U.S כעבור 4-5 ימים מההחזרה לי זכור שעושים רק בדיקת דם האים זה נכון לעשות U.S יש בזה צורך? ולמה? תודה על כל תשובה ובהזדמנות זאת המון המון הצלחה לכולן ושנה אזרחית טובה

האמת? גם אני לא זוכרת שעשיתי US

שפשוט תשאל אותו לשם מה הUS ואם לא תראה לה לשא תלך.. שפשוט תמתין כרגע לבדיקת בטא

3קטנה

New member
נו אז הנה התשובה

כן, הגיוני שאם יש לו חשש מגירוי יתר, הוא ירצה לבצע מעקב אחריה, בא"ס. מאוד אחראי מצדו.

3קטנה

New member
אני מנסה לחשוב

אולי הוא חושש מגירוי יתר ורוצה לעקוב בעצמו אחרי מה שמתרחש לה בשחלות? אולי הוא חושש מציסטה שהוא ראה ורוצה לעקוב אחריה? אולי הוא רוצה לראות מה מצב הרירית, מאיזושהי סיבה שאנחנו לא יודעות? בכל מקרה, מטופלת צריכה להיות מסוגלת לשאול כל דבר את הרופא שלה בלי להתבייש ובלי לחשוש. היחסים בינה לבינו הם עסקיים, אחרי הכל, היא קונה ממנו שירות ואת זה צריך לזכור, ולכן היא לא צריכה להמנע מלשאול אותו שום דבר, בטח ובטח אם יש לה השגות לגבי אופן הטיפול ו/או חששות (מבוססים או שלא) לגבי הסיבות שהוא מזמן אותה לבדיקות. מאוד לגיטימי לשאול לשם מה מיועדת הבדיקה, וסביר להניח שתשובה מבוססת היא תקבל אך ורק ממנו.

למעלה