צריכה את עזרתכם בבקשה

osnatush

New member
צריכה את עזרתכם בבקשה../images/Emo2.gif

אני רוצה לשיר לחבר שלי (בעלי לעתיד) בחתונה שיר. בהתחלה הייתי סגורה על השיר "אותך" של אילנה אביטל, שלדעתי הוא ממש יפה ומרגש...אבל נראה לי שהוא מצריך יכולות קוליות בלתי רגילות... אז אולי אתן תוכלו לעזור לי ולהמליץ על שיר, בעברית, שפונה כביכול מאשה לגבר, יפה ומרגש?? יותר מידי דרישות יש לי... תודה

ayush

New member
יש את השיר "שבועה" שצמרת (זםזם) שרה

לבעלה בחתונה.

Kula1

New member
ויש את "לקחת את ידי בידך" ../images/Emo2.gif

שמישהי גם שרה את זה בחתונה לחבר שלה (לא זוכרת מי) וזה נתן לי אחלה רעיון (תמיר ממש אוהב את יהודית רביץ)

אמיקה

New member
ויש את "סליחות" האינטימי..

ויש "זה הקסם" - לדואטים (אביב´וש ו..?) ותיכף נחשוב על עוד .. באנגלית הולך או רק שיר עברי בעל תודעה ציונית בנוסח "גל עברי ירוק"?

osnatush

New member
סליחות??...אולי תתני כמה מילים?

השם פשוט לא אומר לי כלום... אני חושבת שעדיף בעברית, זה נשמע שונה...לא? מה דעתכן? אין לי בעיה לשיר באנגלית, אני גם ככה מתכוונת להקליט לפני באולפן, פשוט נראה לי שבעברית משמעות המלים יותר מודגשת..

אמיקה

New member
מילים מהזיכרון

פשוט זה השיר הראשון שלמדתי בגיטרה אז אני די זוכרת.. הקדמה: השיר הזה נדמה לי הושר לראשונה באיזה פסטיבל זמר בשנות טיכו וגרר תגובות נזעמות מטעם הקהל החסוד.. לכן כתבתי אינטימי. זה הולך ככה : "באת אלי את עיני לפתוח וגופך (?) לי מבט (?) וחלון וראי באת כלילה הבא אל האוח להראות לו בחושך את כל הדברים ולמדתי שם לכל ריס וציפורן ולכל שערה בבשר החשוף וריח ילדות ריח דבק באורן הוא ניחוח לילו של הגוף אם היו עינויים (?) הם הפליגו אליך מפרשי הלבן אל האופק שלך תנני ללכת לכרוע על חוף הסליחה .. (טוב - אולי הסוף לא כ"כ מתאים, במחשבה שניה) אבל השיר מרגש ואינטימי בעיני

ניקול3

New member
מצחיק- ארז דווקא שונה אותה...../images/Emo6.gif

את יהודית רביץ. הוא אמר לי שאחד הדברים שחשובים לו בחתונה זה שהתקליטן לא ישים יותר מידי שירים שלה... בקיצור, נראה לי ששיר שלה אני לא אשיר
ניקול

zamzam

New member
אני שרתי את " ברית עולם" של מתי ../images/Emo79.gif

כספי ולא את השיר שבועה

zamzam

New member
לחץ של סוף שנה ובגרויות בביה"ס ../images/Emo3.gif

אני לא צריכה לספר לך איך זה...) אבל סוף סוף יצאתי לחופש הגדול, אנחנו נוסעים לירח דבש בעוד שבועיים ל-3 שבועות בכל איטליה כך שיש למה לצפות ומה שלום הכלה הטרייה?

ניקול3

New member
אסנת היי../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

רציתי להסכים איתך על השיר המקסים "אותך". באמת שיר מיוחד מאוד...אבל קשה בטירוף. יש שיר שאני אישית מאוד אוהבת והוא נקרא "בתוך". שרה אותו דפנה ערמוני (כשהיא הייתה באיזו להקה צבאית). שיר מהמם מאשה לגבר. למרות שיכול להיות שהוא גם קשה לשיר. תבדקי. יש לנו אוסף ענק של שירים עיבריים אז אני אעשה בדיקה ואם אמצא משהו מתאים, אחזור אליך. ניקול

gmgy

New member
אסנת

אולי בפורום זיהוי שירים יהיו לאנשים רעיונות?

אם את מפחדת לשיר

אפשר "תזמורת בצורת" לעשות רק עם השפתיים, ולהשקיע בכוראוגרפיה.... ואז אין מניעה לשיר גם באנגלית. למשל: you makr me feel like a natural woman של ארתה פרנקלין או the moment I wake up גם כם שלה...

את מפגינה אחלה טעם בשירים!!!

ומה אם השמלה שלך????? יש התקדמות? תמונות? משהו?

תודה תודה, אני אוהבת זמרות שחורות

עם קול מרטיט (וארתה עוד יחסית עדינה...) והשמלה, נתפרת לה בבלגיה, אז אני אזכה למדידה ראשונה רק עוד שבועים שלושה, ונראה. תמונות, את צוחקת עלי? כבר שנה שהמצלמה שלי בכלל מקולקלת, מזל שאנשים באים לבקר אותנו ומצלמים אותנו.

zoi2000

New member
יש לי ....יש לי ..... יש לי....../images/Emo72.gif

יש שיר לועזי דיי חדש של סלין דייון או בעברית: Celine Dion new day has come שיר מדהים!!!!!!!!!!!!1 מתאים גם לסלואוו.....

אמיקה

New member
אוקי - אז שאלה לי ..

מי הזמרת השחורה ששרה את השיר walk on by ? שיר כ"כ יפה ואני לא יודעת מי שרה..

למעלה