צריכה את עזרתכם בבקשה

אמיקה

New member
איזה מצחיקה את..

השרשור נפתח בגלל האוקטבות הגבוהות להחריד שמצריך השיר הזה..

אני אור

New member
אם את יכולה לשיר באנגלית...

the power of love של jennnifer rush i´m your lady and you are my man... מאוד רומנטי...
אור

student1

New member
לאסנת!

אם את מקליטה את השיר לפני, מה את עושה בחתונה? שרה כאילו "בצורת" או יחד עם השיר שהקלטת? אני גם בעד "לקחת את ידי בידך"..

פרייס

New member
"הולכת אלייך" של ריטה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo91.gif

אני לא ממש זוכרת את המילים, אבל הוא שיר מקסים יש שם משפטים כמו "מתבשמת, מתעוררת..איך מתשוקה רדומה כמו אור על (אין לי מושג מה המילה) הולכת אליך"... את חייבת לשמוע אותו !!! רציתי אותו בכניסה לחופה, אבל בסוף נכנסנו ביחד אז לא התאים. אבל הייתי שרה לו אותו בכייף אם הוא לא היה נחרד כל פעם מחדש ברגע שאני פותחת את הפה לשיר
נטע

osnatush

New member
את לא מתכוונת לשיר "שבועה"?

לא מצאתי שיר בשם "הולכת אליך" את בטוחה שזה השם? אבל מצאתי את שבועה וזה נראה לי ממש מתאים בינתיים

פרייס

New member
לא לא לא, זה לא "שבועה"../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה שיר אחר. נראה לי שלא באותו תקליט. בכל מקרה, יותר מיוחד משבועה כי הוא לא ממש מוכר. לדעתי, נטע

שלולילו

New member
הצעה לשיר

הייתי לפני שנה בחתונה שהכלה שרה לחתן שיר של דני רובס, נדמה לי שהשם שלו זה "בשבילו" או משהו כזה. היה נאוד יפה ומרגש. בהצלחה.

osnatush

New member
מצאאאאאאתתתתתיייי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יש, אני כל כך מאושרת מצאתי שיר ממש מרגש, יפה עדין, מתאים לארוע שלא מצריך יכולות בלתי רגילות ו-בעברית! השיר נקרא "יום חולין" ששרה אילנית זה הולך בערך כך: אם יש בי מיתרים הם מתנגנים ברטט אם יש בי דאגה היא חשופה כמעט אם יש בי אהבה היא תאמר בשקט אם יש לי שורשים הם מתארכים לאט את רואה כיצד פתאום עובר בי רעד.... בחדרים שלך השמש משרטטת ... אני למענך כל בוקר מלקטת פרטים קטנים, שמחות קטנות של יום חולין האם אתה משיב האם אתה עונה לי אולי באוזנך הולמים עוד שעוני... הן בפניך משתקפים פתאום פני... וכ´ וכ´ בקיצור תודה לכוווולכם

למעלה