צריכה את עזרתכם בבקשה

האמת?

מהזיכרון, לא נראה לי שזה קול של שחורה.... אבל אולי שמעת ביצוע אחר ממה שאני מתכוונת. ממה שמתנגן לי בראש, נשמעת דווקא אמריקאית לבנה עם עבר של קאנטרי... או שאני ממש טועה.

אמיקה

New member
מישהי עוד רואה ערוץ 1 ?

אם כן (ואני לא בבלעדיות שמה
) אז לא מזמן הייתה סדרה נ-ה-ד-ר-ת על ההסיטוריה של המוסיקה בשם "ממשיכה לצעוד" - ע"ש השיר. הזמרת שהראו בפרומו ...שחורה.

כבר אכלתי את ה../images/Emo163.gif

ועמדתי בפינה רבע שעה לפחות. כבר אמר לי מורה חכם פעם. אם לא יודעת, תגידי שאת לא יודעת
אוף, הייתי חוסכת הרבה קרמבואים שהפסדתי ככה בהתערבויות. נו, אז עוד שאלה?

אמיקה

New member
או.קי - שאלה קלה ../images/Emo8.gif

מיהם הארבעה (אני זוכרת רק שלושה - שחורים) ששרו את that´s what friends r 4 ?

בוינה את חזק בשנות השמונים!!!

וזה לא פייר, כי זה בטח גמכן מהתוכנית של ערוץ 1 טוב, אז כמובן שדיאן וורדריק (זותי שלא ידעתי מהחידון הקודם) ואין לי מושג, למרות שזכור לי במעורפל הקליפ, זה היה גמכן שיר לאיזה תרומות, אני חושבת איידס. לא? אוף, לא יודעת...

אמיקה

New member
טוב, מה רצית? - 60? 90 ?

מודה באשמה - אני ילדית 74 - מה שעושה אותי בדיוק בגיל הנעורים בשנות השמונים. אמנם אני כבר לא אשמע את המוסיקה הזו בבית, אבל אני שמחה לצווח בגרון ניחר עם הרדיו בכל פעם שאיזה עורך מוזיקלי נזכר באנשים כמוני... חוץ מזה - דונט טיז מי אני יכולה לשאול שאלה הרבה יותר מתחכמת. למשל: מי ביצע לראשונה את השיר time after time שבשנות השמונים ביצעה סינדי לאופר ?

אמיקה

New member
והתשובה הנכונה :

דיאן ווריק, אריתה פרנקלין, סטיבי וונדר ו..אלטון ג´ון (נזכרתי ביוצא דופן)

../images/Emo47.gif סאחה

מצטערת, אבל יש לי מחסור זמני בתאי מוח פנויים. כל הקווים תפוסים. אנא נסי מאוחר יותר.

תשמעי תראי, תשמעי תראי

אני נולדתי כשסגרו את שנות השישים, אז מה לי כי אלין. חלילה. אממה, בעברי התפארי שאני ספצית בזיהוי שירים ושאר אנקדוטות, והיום, אבוי לבושה, אני מגמגמת לנוכח השאלות שלך. זה קשור לתאים המתים במוח שלא מתחדשים. ואולי גם קצת להיפר היסטריה שלי לנוכח דד ליין קדוש במיוחד אוטו-טו (שמרוב לחץ, אני באינטרנט במקום...) אוי, סינדי לאופר? לפחות תתני רמז, זה היה גבר או אישה עם הביצוע המקורי?

osnatush

New member
שיר שקט עם משמעות

שמתאימה לאותו ערב, ושיגרום התרגשות לקהל... וכמובן שלא יצריך יכולות "על-קוליות" ונראה לי שעדיף בעברית

ניקול3

New member
אני בחיפושים...

החלום שלי הוא לשיר לארז בחתונה. מה לעשות שהקול שלי לא משתף פעולה ולא מאפשר
. אז אני אעזור לך לחפש משהו במקום...
מה דעתך על "בתוך"? ניקול

osnatush

New member
בתוך..

אני ממש לא מכירה, אולי תתני כמה מילים? בכל מקרה אני אנסה לבדוק ב"קאזה" ותודה לך
ניקולי!

ניקול3

New member
טוב, אולי לא...../images/Emo9.gif

מצאתי את המילים של "בתוך" וכבר לא נראה לי שזה ממש מתאים.. מילים קצת כבדות מידי לטעמי. אני מצרפת לך בכל זאת את המילים סתם כי זה שיר מקסים, אז תהני
בתוך על נשמות שלי אתה שולט על דקויות שבי פורט עת במבט אותן תמצא ובלחישה אחת רפה. אם בתנועה שהיא מוצנעת מילה שנאמרה בלי דעת חיוך חטוף או מסויג אתה באלה בכולם אני שקעים לכל קמריך אני ימים זורמים אליך אני ציפור אומרת שירה ובלעדיך, אין לי מה. אני גשרים לכל מילך כוכב נופל בלילותיך בי יש נתיב כל ישותך אני תובעת בדמותך. על אכזבות מהן כוחי ניטל וחלומות שלי קשים אבל כשתדרים מצאו מאוד אותך פיללתי לי בסוד. היו שריפות בי ויותר הפכתי מישהו אחר אני חומקת בשתיקה אתה היה לי מצבה. ניקול

bluemoth

New member
חשבת על "אותך"..? ../images/Emo79.gif

אני יודעת שזה קצת "מושי" אבל..את יודעת

למעלה