צריכה את דעתכן- דקירות בצד ימין

• פותח הנושא liir
  • פורסם בתאריך

liir

New member
צריכה את דעתכן- דקירות בצד ימין ../images/Emo4.gif

היי בנות, אני שבוע 18+1 . מהבוקר יש לי דקירה שבאה והולכת בצד ימין למטה (בטן תחתונה) לכיוון מרכז בקו ישר מדובר בדקירה עדינה אבל חדה...(ממש לא כאב) לא יודעת איך להסביר יותר טוב מזה... האם מישהי יכולה להעלות בדעתה מהי הדקירה הזו? האם יש מקום לדאוג? ממש אין לי כוח לרוץ עכשיו לחפש רופא....- (התור שלי רק יום חמישי הקרוב) ועוד שאלה - יש לי שלייה קדמית אבל עד לא מזמן הרגשתי פה ושם דגיגיות..ביומיים האחרונים לא מרגישה כלום כלום כלום יש מקום לדאגה? או שזה ממש מוקדם ( הריון ראשון)

liir

New member
../images/Emo41.gifנדחקתי לסוף בלי תגובה ../images/Emo41.gif

מחכה לתגובות.....אם יש

יש מצב שזה משלפוחית השתן?

לי היה בערך בשבוע הזה קצת דקירות בשלפוחית השתן, כנראה זה היה בגלל לחץ של הקטנציק על השלפוחית. תנסי לשתות הרבה מים אם לא שתית מספיק ואם זה לא עובר תתייעצי עם הרופא

Bebik

New member
יכול להיות

שכאבים בצד ימין למטה נובעים מגדילה של הרחם והתמתחות הרצועות. גל לי בשלב כזה בהריון התחילו כאבים בצד ימין למטה במיוחד כשהייתי עומדת. הכאבים היו נחלשים כשהייתי מתכופפת קדימה, למשל. הרופא אז הסביר לי שהכאבים בצד ימין דווקא הם בגלל הנטיה הטבעית של הרחם ימינה. נראה לי שאם לא ממש כואב ואת מרגישה טוב- אין סיבה לדאגה. יחד עם זאת אם הכאב ממש מציק כדאי להיוועץ ברופא. ובל ישום קשר: כדאי להזכיר את הכאבים בביקורך הקרוב אצל הרופא. לגבי התנועות: בשבוע שלך ממש לא צריך לדאוג. גם לי הייתה שיליה קדמית ולא הרגשתי תנועות עד שבוע 25. כן הרגשתי מדי פעם מעין תקתוקים קטנים ועדינים, אבל גם זה רק יותר מאוחר. בשבוע 18 לא צריך לחפש עוד דפוס מסוים לתנועות כלשהן.

duba3

New member
היה לי משהו מאוד דומה לפני שבוע

אני בשבוע 21 , לפני שבוע בדיוק היו לי דקירות חזקות אך נסבלות בצד ימין דיברתי עם הרופא שלי , הוא אמר לי להשתדל לנוח באותו היום , להמנע מיחסי מין וזה יעבור ואכן עבר אני מניחה שזו גם התרחבות של הרחם במקרה שלי , יום לפני די התאמצתי והתכופפתי הרבה , ונראה לי שזה לא תרם אין לך מה לדאוג בקשר לתחושות של הדגיגונים שנחלשו , זה עדיין שלב שקשה לעקוב

liir

New member
תודה בנות, זה באמת מרגיע אותי |פרפר

אם עוד בנות מכירות את התופעה מנסיונן אני אשמח לקבל עוד ועוד תגובות.... מקווה שהכל בסדר......

למעלה