צריך תוכנה טובה!

hottyboi

New member
צריך תוכנה טובה!

אני עושה סרטים ..ע כשיו7 ככV: ה ,MOVIE MAKER פשוט עלי כבר יחיחי
אני צריך תוכנה ממש טובה, לא אכפת לי חינם או לא ,מקסימום מבקשים מהחמור
. אני צריך שהיא תיהייה פשוטה(לא היא עצמה, ההפעלה שלה) ,ושיהייה בה אפקטים קצת יותר רציניים מWMM . כמו לעשות הילוך אחורי ,או כמו למשל שהוידאו יהייה בתוך עיגול כזה וכל מיני אפקטים נחמדים
. קיצר.. תעזרו
תודה מראש..

פייפן

New member
למובי מייקר יש עשרות אפקטים

בחינם, חפש ברשת - אתה גם יכול לכתוב אותם לבד, זה פשוט יחסית

פייפן

New member
אפקטים פשוטים נכתבים ב XML

אבל ריברס אי אפשר לעשות במובי מייקר בגלל מגבלות מבניות של התוכנה. אתה יכול לעשות רברס בוירטול דאב וליבא את זה למייקר. - על גוגל שמעת?? מה אתה חושב שאני יודע הכל? חיפשתי אפקטים, מצאתי, הסתכלתי איך הם כתובים ושיניתי אותם בהתאם לצרכים שלי

פייפן

New member
הנה (בכפית)

הסבר מלא איך לכתוב/להכין אפקטים http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms867186.aspx

phrizer

New member
אה?

יכול להיות אתה מתבלבל? XML זה בניית אתרים, לא נראה לי שאפשר לכתצוב בזה פלאג אינס לתוכנות ואם אתה לא מבין בזה אתה יכול להרוס את התוכנות. ללמוד את זה גם לוקח הרבה זמן ולא נראה לי שמלמדים תכנות באינטרנט.

פריזר היקר

נכון ש-XML זה בסופו של הדבר מבנה להעברת נתונים (יש בו סכימות וכו' וכו'). אתה אולי מתכוון ל-XHTML? אני אישית בדיוק ברגעים אלה כותב פה קובץ XML מפגר לקשר בין נתונים בין 30 שרתים, ואני לא ממש בונה אתר
תודה, חץ

phrizer

New member
לא ידעתי

שהסברת לי, ומה זה XHTML? אני מכיר רק HTML וDHTML.

אז ככה

XHTML הוא הדור שבא אחרי HTML 4. XHTML הוא הסטנדרט כיום לכתיבת דפי WEB (וגם פלט של אפליקציות כמו PHP וכו', תלוי במפתח כמובן). DHTML הם רשי תיבות של Dynamic HTML, וזה משהו מלפני בערך 4 שנים, אז מיקרוסופט השתמשו בטריקים כדי לטעון חלק מדף באופן אוטומטי מבלי צורך להטעין את הדף מחדש. כיום ה"בון טון" הוא לכתוב ב-AJAX. היתרון הענק שלה שאין ממש טעינה מחדש של דפים, הכל נראה דינמי ומאפשר גרירה של עצמים. אחת האפליקציות הכי פופולריות שכתובה ב-AJAX היא GMAIL שכולם מכירים. תודה, חץ

phrizer

New member
אל תדבר פה על החמור

פרימייר מעולה, בהתחלה אתה לא תבין להן נכנסת אבל תוך שבוע היא כבר לא תראה לך כ"כ מסובכת, רק צריך ללמוד עלייה קצת. פחות מסובכות זה פינקל סטודיו, והתוכנה של ulead ששכחתי את שמה.

אישית אני ממליץ

לרכוש את Total Training על Premiere Pro 2. ההדרכה שיש ב-DVD שם (זה חמישה דיסקים של DVD) נותנת עזרה מצויינת מרמת ההתחלה של ההגדרות, ועד עבודה עם Multi Cam. בתוך ה-DVD ישנם גם החומרים שהוא משתמש לצורך לימוד, אז אפשר לקחת את החומר ולהתנסות אחרי זה או במהלך הלימוד. ראיתי בעבר מס' אתרים ותוכנות הדרכה, ולדעתי Total Training היא הכי טובה בזה, גם מבחינת איכות החומר והצילום שלו, וגם מבחינת ההסבר. תודה, חץ

phrizer

New member
אל תקפוץ ישר למקצועיות והמסובכות

לך צעד צעד.. מה גם שזאת בכלל לא תוכנת עריכה.

למעלה