צריך שוב את עזרתכם

kobi 23

New member
צריך שוב את עזרתכם

אני רוצה לקנות לאבא שלי מתנת יומהולדת מחשב נייד ,חשבתי על ה11Z של דל בגלל שאבא שלי דיבר שהוא רוצה לגלוש מהמיטה והגודל של המחשב והמשקל מתאימים. הבעיה היא שהוא דיי מבוגר ,בן 70 למרות שהוא נראה ומרגיש צעיר לגילו ,האם המסך יהיה קטן בשבילו ? הייתי בנוטבוקלאב ולא הגעתי להכרעה. מחשבים בגדלים אחרים זו בעיה בגלל הגודל ובעיקר בגלל המחיר...

ypm

New member
11z

לא רכשתי למשפחתי רק בגלל המחיר לצערי, אבל הנתונים שלו מתאימים לכל אחד לדעתי, וגם 10" מספיק לכולם לגלישה מקרוב :)

kobi 23

New member
תודה

חסרון אחד שלו זה שהוא מגיע עם ויסטה ,אבל אני אתקין במקום זה 7

ypm

New member
צודק 100% אבל המלאים החדשים הם רק של 7

הויסטה חוסלו .

kobi 23

New member
אין שום בעיה

בשביל זה יש דוק של 8 ג'יגה ,צורבים עם ULTRAISO את המידע מדיסק של 7 ומשנים בביוס את סדר העליה של המחשב. לגבי רישיון...נו טוב זה כבר נושא אחר...

kobi 23

New member
עשיתי "טסט"

זה לא עובד ,צריך להיכנס למאפיינים של ההארד דיסק ושם לשנות את ההגדרות של העליה לUSB

kobi 23

New member
תשמע

ניסיתי במחשב שלי לעשות את זה ,יש לי ברשימה של הF12 כמה USB (כמו CD למשל ועוד כמה שאני לא זוכר) וניסיתי את כולם ,לא עבד, שנכנסתי לאינטרנט לראות הוראות ראיתי שיש להכנס למאפיינים של ההארד דיסק ושם יש את הדיסק און קיי שלי ואכן שם הוא היה וזה עבד בכל מקרה היום אספתי את המחשב מנוטבוק קלאב והוא נראה מדהים ,אפילו סוחב ויסטה לא רע. כמה זמן צריך להטעין אותו ?

kobi 23

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה

צחקתי ,לא ראית את הקריצה ?

ypm

New member
זו היתה קריצה של שיכור, אז לא הייתי בטוח

למעלה