צריך עזרה!!!

Mighty Morphin

New member
צריך עזרה!!!

יש לי Red Hat Linus שהתקנתי לפני חודש בערך.. יש לי גם על המחשב windowx xp pro השאלה שלי: איך אני יכול להתחבר לאינטרנט דרך לינוקס? יש לי חיבור Adsl מודם Usb לא כרטיס רשת על המודם שלי כתוב: usd adsl mosem ale 130 אשמח לתגובות ועזרה מצדכם כי אני רוצה לגלוש גם בלינוקס ואני גם יודע שלינוקס בא עם הדפדפן מוזילה והייתי רוצה לנסות ולראות איך זה לשהתשמש במוזילה... בכל מקרה מי שיענה לי אני מבקשר משהו אחד חשוב: אני משתמש חדש ולא יודע כמעט כלום על לינוקס לכן תפרטו לי בהסברים ואם אפשר צעד-צעד אחרת אני לא יבין... תודה לכולם!

חמיצנע

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

זה linux לא linus, אני לא חושב שלינוס ישמח לדעת שמתקינים אותו, אבל מצד שני.. אני לא שמעתי על מישהו שהצליח להפעיל את המודם שלך בלינוקס. המלצה שלי זה לגשת לבזק או לספקית או למי שהביא לך את המודם ולדרוש מודם אחר שכן נתמך, רשימת של מודמים שנתמכים אפשר למצוא כאן. בשביל לנסות את הדפדפן מוזילה לא צריך להתקין לינוקס (למרות שזה מומלץ
), אחת התכונות של מוזילה זה שהוא קרוס-פלטפורם, מה שאומר שהוא יכול לפעול על מגוון של מערכות הפעלה, ווינדוס בניהם, ככה שאתה יכול להשתמש במוזילה באופן שוטף גם בווינדוס איכספי שלך וגם בהרבה מערכות הפעלה אחרות. נ.ב. תשתדל לא להקפיץ הודעה אחרי 9 דקות בלבד, גם אם היא הספיקה לרדת קצת בדף..

למעלה