צריך עזרה ודחוף!!!!

מרדכי 23

New member
צריך עזרה ודחוף!!!!

אני מחפש שירי היפ הופ - ראפ, שירים מוכרים שמושמעים הרבה במסיבות בבקשה אני צריך רשימה גדולה אז תתנו כמה שאתם יכולים!!! בתודה

באם

New member
אני מצרף רשימה ...

צרפתי רשימת HTML . ברשימה הזאת יש בערך 250 שירים שכולם להיטי מוזיקה שחורה שאספתי עם הזמן יש עוד המון שירים שלא נמצאים ברשימה ונחשבים לשירים טובים ומוכרים . אם הפורום יוכל לעזור לנו בעניין ולהוסיף את הרשימה הזאת כרשימה רשמית של שירים מוזיקה שחורה בפורום ונוסיף כל הזמן עוד שירים .. זה יהיה .. אחלה !

JamicaniT

New member
../images/Emo26.gif שירים די ישנים בעיקר ....

ממה שעולה לי עכשיו ... beenie man - street life blackstreet - no diggity benzino -rock the party black twang - so rotten bubba sparxx - deliverance big punisher - punish me da luniz - i got 5 on it da brat - what u like joe - stutter kci & jojo - all my life lauren hill - that thing montel jorden - this is how we do it MOP - ante up mystical - danger nate dogg - oh no notorious BIG - hypnotize onyx - slam seal - kiss from a rose santana - maria maria warren G - regulators \ prince igor snow - informer TLC - no scrabs diana king - shy guy וזהו בנתיים

באם

New member
אחלה .. עוד עוד ...

למרות שיש לי הסתייגות מכמה שירים ... סיל ? .. בגל שהוא שחור זה לא אומר שהוא שר מוזיקה שחורה ...

מרדכי 23

New member
תודה על הרשימה .. אבל...

יש שם הרבה שירים ישנים כאלו, אז אני מבקש שוב ממישהו אני צריך רק שירים חדשים כאילו מהזמן האחרון שמושמעים במסיבות כמו שון פול וכאלו אז בבקשה תתנו לי איזה רשימה של שירים בתודה

למעלה