צריך עזרה דחוף!!!

tooom

New member
צריך עזרה דחוף!!!

עשיתי לבד טיפול 10000 לסאניונג מוסו שלי ואין לי מושג כמה שמן צריך לשים שמתי כבר מעל 8.5 ליטר והמדיד עדיין מראה לי על המינימום אני לא רוצה לשים יותר שלא יהיו בעיות אחר כך. למישהו שי מושג כמה שמן נכנס? המנוע הוא מנוע מרצדס 2.8 ליטר תודה מראש

benya

New member
נראה לי מוגזם 8.5 ליטר שמן מנוע

לא מכיר מנוע בנפחים כאלו עם קיבולת שמן כזו. יכול להיות שצריך להניע לכמה דקות לדומם לחכות רבע שעה ואז למדוד שוב בכל מקרה כמות מיותרת גדולה של שמן יכולה לגרום נזק רב למנוע !!! אז בזהירות ובהצלחה.

yaniv_h

New member
אני חושב שיש לך נזילה שמן ?

תניע את הרכב ותחכה ל 10 דקות ותסתכל למטה שאם יש נזילה שמן...

tooom

New member
תודה לכולם על כל העצות הלא מלומדות

אבל היום בבוקר הרמתי טלפון ליבואן ולמוסך מורשה של הרכב. והתשובה הפתיעה אותי וגם הרגיעה קצת: מסתבר שלמוסו יש אגן שמן המכיל...... 9.5 ליטר של שמן. לא יאמן... תאמינו...

tooom

New member
תודה לכולם על כל העצות הלא מלומדות

אבל היום בבוקר הרמתי טלפון ליבואן ולמוסך מורשה של הרכב. והתשובה הפתיעה אותי וגם הרגיעה קצת: מסתבר שלמוסו יש אגן שמן המכיל...... 9.5 ליטר של שמן. לא יאמן... תאמינו...

pacoo

New member
אם תקרא בעיון תראה שהעצות שקיבלת

אם תקרא בעיון תראה שהעצות שקיבלת מלומדות מאוד - קיבלת כלים לאבחן בעיה אם קיימת.... הכלים באים לעזור כאשר הידע מוגבל..... אז בבקשה ממך קצת כבוד לאנשי הפורום............!!!!!!

tooom

New member
אני מתנצל בפני כולם

אבל רק עכשיו שמתי לב לכותרת הקודמת שלי אין לי מושג איך ה- "הלא" השתרבב לשם. אני מצטער בפני כולם ומודה למי שניסה לעזור

cohen40

New member
מוסו 2.8 ליטר

ברשותי מרצדס 904 בעל מנוע מרצדס 2.8 ליטר ושם נכנס 9.5 ליטר ועוד 1.5 ליטר שמן לתוך הפילטר אז תתחיל לרוץ לקנות שמן

למעלה