צריך עזרה בהבנת המכתב

yuria

New member
צריך עזרה בהבנת המכתב

היום קיבלתי מכתב מצהל שלא ממש הבנתי מה הוא אומר.. ולא מזמן עשיתי מבחני מיון למודיעין שלא ממש הלכו לי(לא יודע אם זה חשוב..) במכתב רשום: "הנדון: הקשתך להתמיין לקד"ץ(מה זה קדץ?) 1.פנייתך התקבלה במדורנו ונידונה ע"י המוסמך. 2.לפי בדיקתנו הנך מאותר לחיל המודיעין ולכן אינך זכאי למיונים (WHAT DA?) [הבא הכי חשוב] 3.במידה וחיל המודיעין יוציא אותך מסמכותו תקבל זימונים עפי דירוג שאלון העדפות ששנשלך לביתך ועפי צרכי הצבא. אז התקבלתי? למה? ואני מקבל מנילה?? או שאני חייב ללכת לשם (אני גם לא ממש מבין לאן זה
)

ahri17

New member
ביקשת תפקיד מסויים?..

קדצ-קדם צבאי.. קורס קדם צבאי.. וכל עוד אתה מתמייין למודיעין אתה לא תקבל שום מיון אחר מהמנילה (במידה ותקבל) ככה חמ"ן אמרו לי כשהייתי במיונים..

yuria

New member
אםם לא.. שלחו לי זימונים לפרוייקט

פרוייקט גאמא למרות שלא ממש הלך לי שם.. בגלל זה אני לא בטוח שזה זה

ahri17

New member
תתקשר ליחידת האיתור..

ותבדוק אם אתה עדיין מועמד כי אם לא הם לא מודעים,כמו שהם עשו לי :/

למה לא...?

אחרי שחתמתי ויתור על פרוייקט גאמא (שבפירוש ידעתי שהתקבלתי) שלחו לי מכתב וכתבו שהסירו את מועמדותי מהתפקיד. הם חייבים להודיע לכם. ברגע שיש תשובה ודאית, וזה כבר עונה למי שפתח את השירשור, במידה והיא שלילית, המועמדות שלך מוסרת ממודיעין, ואז אתה יכול לקבל זימונים נוספים, כי כמו שהבנת, מודיעין חוסם אפשרות למיונים אחרים, חוץ מטיס וכאלה...

ahri17

New member
נכון.

המועמדות מוסרת,אבל לא תמיד מודיעים על זה,לי לא הודיעו על זה,הייתי צריכה להתקשר ולשאול.

אוקיי, אבל בכל זאת..

אם מודיעין מסירים את המועמדות שלך/שלו מתפקיד מסויים, גם אם יש טעות ומכתב רשמי לא נשלח אליכם, שאר החיילות מקבלים את המידע, ויכולים לשלוח לו זימונים בהתאם... ככה שאמנם הוא רשם שלא הלך לו טוב במיונים, אבל כנראה שזה לא כזה נכון
יכול להיות שהלך לו טוב והוא התקבל, ובגלל זה המועמדות לא הוסרה. במידה והיא כן - שאר הצבא יידע על זה, גם אם הוא לא ייקבל מכתב הביתה.

ahri17

New member
חחח הבנתי!..בגלל זה זה אחלה!

זהו-אין לי מה לכתוב יותר..מרחתי.

yuria

New member
מה? זה אמור להיות תודה! מה זה עושה

פה??????? חחחחחחח

למעלה