צריך מחשבה מהירה והבנת

צריך מחשבה מהירה והבנת

הראש החתולי כדי לפעול במצבים מסוימים. מה שהיה, שלקחתי את הכלי של החתולים מבחוץ, כדי למלא אותו באוכל, שני חתולים נכנסו וישר הלכו לכלי האוכל והתחילו לאכול. לילית הכלבה, גילתה שני פולשים, והתחילה בריצה ונביחות לכיוון החתולים, אחד מהם ישר יצא, מהדלת הפתוחה, השני - טטנוס, קפץ לחלון וניסה לצאת, אבל אין יציאה משם, היתי צריכה ברגע להרגיע את הכלבה, ולהרגיע את החתול ההיסטרי ולתפוס אותו בעורף ובבטן ולהוציא אותו החוצה. אחרי זה חשבתי שטטנוס לא סובל שנוגעים לו בבטן, והוא יכול היה לחתוך אותי לחתיכות, אבל משום מה הפעולה המהירה וההחלטית שלי, גרמה לו להתנהג יפה. אוף.... אני עדיין נרגשת.

habubnik

New member
תרשי לי לנצל"ש?

בייגלה הקטנה שלי, מתבררת כחתולה קצת מאותגרת. היא שכבה לה בשלווה על מרגלותי (כלומר, על כפות הרגליים שלי), תודה לאל בלי ביסים הפעם, אבל כשהעזתי להזיז את כפות הרגליים לאחר נמק מתקדם, היא החליטה שלא מתאים לה יותר לנמנם על משטח לא יציב שכמותי, ועזבה לטובת מגירת המצעים. בדרך היא עברה ליד גליל פלסטיק שהיה פעם שייך למאוורר שזרקתי (באורך של 5 ס"מ בערך), ובטעות דחפה אותו קצת והגליל הרעיש טיפה...בחיי, בייגלה קפצה חצי מטר באוויר והסתמרה לה אל מול הגליל כאילו איזו מתקפה הוא הביא עליה. חשבתי שהפיגור יסתיים בזה שהיא רודפת אחרי הזנב שלה במעגלים, וצדה את הצל של עצמה, אבל כנראה שטעיתי. לפחות צחוקים (למרות שנראה לי שהיא כועסת עלי כשאני צוחקת עליה).

תודה ששאלת בנימוס ../images/Emo24.gif

שתדעי לך שנקבה יותר מאתגרת מוחית ונפשית, כמו איקה שלי שמשגעת אותי בצרחות קרב, במעקב בלתי פוסק אחרי כל מה שאני עושה. וכשאני במקלחת, היא עומדת על קצה הכיור וצורחת, כאילו נעלמתי לה לתמיד. וכשאני יוצאת מהמקלחת, היא מסתכלת עליי דרך ה....מראה, וכשמסיימים שם, אני קוראת לה, ושתינו יוצאת, ואני סוגרת את הדלת, חכמה, אבל מעצבנת.

habubnik

New member
בוודאי ששאלתי, לא נדחפת

לשרשורים בכוח
אני יותר התכוונתי למאותגרת (ולא מאתגרת) - יענו אהבלה...פשוט השתמשתי במילה יותר גבוהה כדי שהיא לא תבין ותקבל רגשי נחיתות. אבל עניין החתולה הצורחת משעשע...איך בדיוק היא צורחת עליך? בינתיים בייגלה רק עושה מדי פעם מעין ציפצופים קטנים וקורעי לב (זה לא יללות, זה ציפצופים) והיפר כמעט ולא מוציאה הגה.

היא צורחת משהו פחד

דרכת פעם לחתול על הזנב? שמעת צרחה כזו? ככה היא צורחת. אני אנסה פעם להקליט אותה, זה משהו, אופי מיוחד יש לילדונת הזו. גריי לא דיבר על גיל שלוש
חשבתי שהוא אילם, דההההההההההההה

habubnik

New member
אויש, כן, נקודה כאובה

באמת בטעות דרחתי פעם להיפר על הזנב או הרגל (לא הספקתי לראות), למזלי ומזלה זה היה עם כפכף גומי רך כזה, אבל היא עדיין צרחה נורא. מסכנה קטנה. ביקשתי סליחה חצי שעה אחרי זה. ככה היא צורחת לך כל הזמן?! זה איום ונורא!!

למעלה