צריך להחזיר את עטיית המסכות בחללים סגורים

קירשנבאום8

Well-known member
המסכות לא שוות בכלל.
וירוס שגודלו מיקרון עובר בקלות דרך ה-Mesh של המסכה, אתה נושם את הסיבים שלה וגם נושם בחזרה את דו-תחמוצת הפחמן שפלטת.
את לא מבינה שהפניקה החדשה היא בגלל שנותרנו עם מיליון מנות שתוקפן יפוג בעוד עשרה ימים?
זאת אחרי שהפלסטינים ביטלו את הזמנתם בדיוק בגלל פגות התוקף הקרובה.

רק שמירת מרחק והיגיינה ימנעו הידבקות, לא מסכה.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה הזברה לובשת פיג'מה?
הסיבה היא הרגישות לזבובים.
עכשיו תעשה אנלוגיה לעטיית מסכות בחללים סגורים.

בהצלחה
כשתגיעי לרמה המינימלית שתאפשר לך להנפיק תשובה עניינית, אשמח להתעדכן. באמת מסקרן אותי מה עומד מאחורי דברייך.

סתוונית333

Well-known member
כשתגיעי לרמה המינימלית שתאפשר לך להנפיק תשובה עניינית, אשמח להתעדכן. באמת מסקרן אותי מה עומד מאחורי דברייך.

במקרה , חרגתי ממנהגי ולא התעלמתי מהתגובה שלך והפעם עניתי לך תשובה עניינית ואפילו מעבר לכך.
בקיצור , תראה בתגובה שלי אתגר למרות שאני משוכנעת שלא תצליח במשימה.

Harrington

Well-known member
מנהל
במקרה , חרגתי ממנהגי ולא התעלמתי מהתגובה שלך והפעם עניתי לך תשובה עניינית ואפילו מעבר לכך.
בקיצור , תראה בתגובה שלי אתגר למרות שאני משוכנעת שלא תצליח במשימה.
רק בריאות. כאמור, כשתגיעי למצב בו תוכלי להנפיק תגובה עניינית (אמיתית כזאת, לא מדומיינת), אשמח לשמוע. עד אז כאמור, רק בריאות.

סתוונית333

Well-known member
רק בריאות. כאמור, כשתגיעי למצב בו תוכלי להנפיק תגובה עניינית (אמיתית כזאת, לא מדומיינת), אשמח לשמוע. עד אז כאמור, רק בריאות.

לא מגיע לך שאתאמץ בשבילך.
זרקתי לך אתגר ובמקום לתפוס אותו אתה מתבכיין.
צפוי .

סתוונית333

Well-known member
בזכות המסכות והקפדה על שמירת ריחוק לא חליתי החורף בשפעת ובשאר המחלות הויראליות.
אני לא קונה את הקונספירציה שלך וההקשר הלא מושכל שעשית לגבי מלאי החיסונים שפג תוקפן .

בזכות המסכות והקפדה על שמירת ריחוק לא חליתי החורף בשפעת ובשאר המחלות הויראליות.
אני לא קונה את הקונספירציה שלך וההקשר הלא מושכל שעשית לגבי מלאי החיסונים שפג תוקפן .
לחלות במחלות ויראליות זה בריא בטווח הארוך.

זה כמו להרים משקולות,אם לא מרימים בכלל משקל השרירים מתנוונים.

סתוונית333

Well-known member
לחלות במחלות ויראליות זה בריא בטווח הארוך.

זה כמו להרים משקולות,אם לא מרימים בכלל משקל השרירים מתנוונים.

בריא? אולי לגבי אותו וירוס שבו נדבקת ופיתחת עמידות כלפיו . אבל מגוון הווירוסים הוא כל כך גדול, שאנחנו יכולים להידבק פעם אחר פעם - בכל פעם בווירוס אחר.
ובאשר לוירוסים מסויימים כמו לווירוסי שפעת - יש יכולת לשנות כל הזמן את התצורה שלהם - מה שמונע ממערכת החיסון שלנו לזהות אותם.

וגם
ישנם סוגי נגיפים שגם לאחר חלוף הזיהום החריף נשארים בגוף האדם בלי לגרום למחלה. הנגיפים האלה עלולים במקרים נדירים להתעורר ולגרום למחלה כאשר מערכת החיסון נחלשת, למשל בגיל מתקדם, בתקופה לחוצה בחיים, בעת קבלת טיפול כימותרפי וגם ללא כל סיבה מיוחדת.
דוגמה: לאחר שמחלימים מאבעבועות רוח נשאר הנגיף שמחולל את המחלה רדום בגוף. לאחר שנים רבות הוא עלול להפוך לפעיל ולגרום למחלת פריחה בשם שלבקת חוגרת.
וגם
מחלות ויראליות יכולות לגרום לסיבוכים .
בשורה התחתונה כיצד ניתן למנוע הידבקות? ע"י חיסונים.

בריא? אולי לגבי אותו וירוס שבו נדבקת ופיתחת עמידות כלפיו . אבל מגוון הווירוסים הוא כל כך גדול, שאנחנו יכולים להידבק פעם אחר פעם - בכל פעם בווירוס אחר.
ובאשר לוירוסים מסויימים כמו לווירוסי שפעת - יש יכולת לשנות כל הזמן את התצורה שלהם - מה שמונע ממערכת החיסון שלנו לזהות אותם
אז זהוא שלא,

למשל עם הוירוס החדש שבוודאות לא היה קודם כי יוצר במעבדה,חלק מהאנשים נראה שבכלל זה לא משפיע עליהם

גם לא ברמת תסמינים קלים וכמובן שיכול להיות שיש להם מערכת חיסונית חזקה(אורח חיים בריא במיוחד) אבל

יכול להיות גם שהם חלו בוירוס דומה של קורונה קודם(אולי אפילו שנים) וזה מספיק דומה אז בגלל זה הגוף לא ייצר נוגדנים

חדשים בבדיקת נוגדנים שעשו להם - כי יש להם כבר!

זה כמו בחיים אם נתקלת בבעיה דומה מאוד שכבר פתרת בעבר בהצלחה רוב הסיכויים שתתמודדי גם איתה בהצלחה.

ישנם סוגי נגיפים שגם לאחר חלוף הזיהום החריף נשארים בגוף האדם בלי לגרום למחלה. הנגיפים האלה עלולים במקרים נדירים להתעורר ולגרום למחלה כאשר מערכת החיסון נחלשת, למשל בגיל מתקדם, בתקופה לחוצה בחיים, בעת קבלת טיפול כימותרפי וגם ללא כל סיבה מיוחדת.
דוגמה: לאחר שמחלימים מאבעבועות רוח נשאר הנגיף שמחולל את המחלה רדום בגוף. לאחר שנים רבות הוא עלול להפוך לפעיל ולגרום למחלת פריחה בשם שלבקת חוגרת.
כן מוכר עם השלבקת,אבל קורה רק שיש בעיות בגוף.

ז"א חוסר איזון בגוף.

ההפך קיבלת אזהרה בדמות שלבקת חוגרת שמשהו בגוף שלך לא בסדר.

ברגע שתצליחי להבריא משלבקת חוגרת בצורה טבעית גם הגוף יחזור לבריאות טובה יותר עוד לפני המחלה!

וגם
מחלות ויראליות יכולות לגרום לסיבוכים .
רק שהגוף נמצא בחוסר איזון אחרת זה לא משפיע עליו,אז במקום להתגונן ממיליון מחלות

פשוט צריך לחזק את ההגנה כמה שיותר.

בשורה התחתונה כיצד ניתן למנוע הידבקות? ע"י חיסונים
חיסונים מיועדים רק למחלות קשות במיוחד בסיכויים גבוהים למוות/נכות.

איך יודעים שזה מחלה קשה? הרבה מתים ורואים שיש עליה בתמותה והסיכוי

להבריא נמוך,כמו שקרה עם השפעת הספרדית למשל.

בקיצור את אמורה לראות חולים ומתים ברחוב - לא משהו שאפשר להתעלם ממנו.

מחלה שרוב החולים שלה הם זקנים מאוד זה בדיחה(ברמת הכלל).

לאדם במצב הבעייתי זה כמובן לא נעים אבל זאת כבר בעיה אישית שלו.

אחרת יווצר מצב שכל שנה מספר החיסונים עולה.

וכידוע חיסון הוא דבר מלאכותי שמוזרק לגוף - וכל פעם שאת לוקחת את מהמרת שלא יהיה נזק לגוף.

בסוף יגמר המזל...

כמו שניגמר לפלמוני כאן בפורום - תשאלי אותו.

לגבי מחלות יותר קלות מהשפעת הספרדית כמו אבעבועות רוח את אמורה לראות הרבה חולים בזה אצל

אנשים שאת מכירה ושיש השפעות קשות על הגוף רק אז כדאי לקחת חיסון מלאכותי.

אני מתכוון שיש וירוס חדש.

לגבי וירוסים ישנים אלוהים אמר שאם 50 שנה לא הייתה התפרצות(מגיפה ממש) אז לא כדאי לקחת חיסון.

תחשבי זה הגיוני בזמן הזה כבר התפתחה חסינות עדר...

סתוונית333

Well-known member
אז זהוא שלא,

למשל עם הוירוס החדש שבוודאות לא היה קודם כי יוצר במעבדה,חלק מהאנשים נראה שבכלל זה לא משפיע עליהם

גם לא ברמת תסמינים קלים וכמובן שיכול להיות שיש להם מערכת חיסונית חזקה(אורח חיים בריא במיוחד) אבל

יכול להיות גם שהם חלו בוירוס דומה של קורונה קודם(אולי אפילו שנים) וזה מספיק דומה אז בגלל זה הגוף לא ייצר נוגדנים

חדשים בבדיקת נוגדנים שעשו להם - כי יש להם כבר!

זה כמו בחיים אם נתקלת בבעיה דומה מאוד שכבר פתרת בעבר בהצלחה רוב הסיכויים שתתמודדי גם איתה בהצלחה.

כן מוכר עם השלבקת,אבל קורה רק שיש בעיות בגוף.

ז"א חוסר איזון בגוף.

ההפך קיבלת אזהרה בדמות שלבקת חוגרת שמשהו בגוף שלך לא בסדר.

ברגע שתצליחי להבריא משלבקת חוגרת בצורה טבעית גם הגוף יחזור לבריאות טובה יותר עוד לפני המחלה!

רק שהגוף נמצא בחוסר איזון אחרת זה לא משפיע עליו,אז במקום להתגונן ממיליון מחלות

פשוט צריך לחזק את ההגנה כמה שיותר.

חיסונים מיועדים רק למחלות קשות במיוחד בסיכויים גבוהים למוות/נכות.

איך יודעים שזה מחלה קשה? הרבה מתים ורואים שיש עליה בתמותה והסיכוי

להבריא נמוך,כמו שקרה עם השפעת הספרדית למשל.

בקיצור את אמורה לראות חולים ומתים ברחוב - לא משהו שאפשר להתעלם ממנו.

מחלה שרוב החולים שלה הם זקנים מאוד זה בדיחה(ברמת הכלל).

לאדם במצב הבעייתי זה כמובן לא נעים אבל זאת כבר בעיה אישית שלו.

אחרת יווצר מצב שכל שנה מספר החיסונים עולה.

וכידוע חיסון הוא דבר מלאכותי שמוזרק לגוף - וכל פעם שאת לוקחת את מהמרת שלא יהיה נזק לגוף.

בסוף יגמר המזל...

כמו שניגמר לפלמוני כאן בפורום - תשאלי אותו.

לגבי מחלות יותר קלות מהשפעת הספרדית כמו אבעבועות רוח את אמורה לראות הרבה חולים בזה אצל

אנשים שאת מכירה ושיש השפעות קשות על הגוף רק אז כדאי לקחת חיסון מלאכותי.

אני מתכוון שיש וירוס חדש.

לגבי וירוסים ישנים אלוהים אמר שאם 50 שנה לא הייתה התפרצות(מגיפה ממש) אז לא כדאי לקחת חיסון.

תחשבי זה הגיוני בזמן הזה כבר התפתחה חסינות עדר...

דיברתי על מחלות ויראליות באופן כללי בעיקר על המוכרות .
לגבי הקורונה , לא הזכרתי אותה כי היא עדיין בגדר תעלומה וממשיכה לבעוט בכל העולם ולכן אין מנוס מחיסון.
דעותינו שונות וכנראה גם ישארו כאלה ולכן אין טעם שנמשיך לדון בנושא.

מוטי חוף

Well-known member

"צריך להחזיר את עטיית המסכות בחללים סגורים"​

נכון

וצריך להחזיר את ביבי מיד

השינוי שלכם הביא את הקורונה חזרה

למעלה