צריך להוקיע את התופעה הזאת כאן ועכשיו!

• פותח הנושא keiko
  • פורסם בתאריך

keiko

New member
צריך להוקיע את התופעה הזאת כאן ועכשיו!

אולי חלקכם זוכרים שלפני כמה זמן פתחתי הודעה שבא כעסתי על אנשים שממתנהגים נוראי כלפי אחרים ואחרך מוציאים את הקורבן אשם בכך שהוא לא שיתף פעולה בגלל ש "נו סתם צחקנו!"

והיום ראו איזה פלא-זה עוד פעם קרא!

בעבודה התכופפתי להרים משהוא ואחת העובדות הפליקה לי על הישבן.

הסתובבתי אליה בשוק והיא אמרה "אל תדאגי סתם צחקנו!"

אולי את צחקת. אני? לא ממש.

לא הייתי בטוחה איך להגיב באותו הרגע בגלל שזו עוד עובדת יחסית נחמדה וכיף לעבוד איתה..ופתאום זה?

גברת אני בקושי מכירה אותך!

אם זו הייתה אחת העובדות השנואות עליי אז לא הייתי חושבת פעמיים לפני שהייתי מעיפה סטירה מצלצלת.

יש עוד תופעות שנמאסו עליכם?

e s t a h

New member
בהחלט לא מקובל!

אני ממש אלרגית לכל ניסיון של פלישה או אפילו צמצום המרחב האישי שלי. וכאן מדובר במקרה בוטה לחתולין!
בדיוק סוג ההזדמנויות שהחיים מציגים לנו (לדאבוני!) כדי להתאמן על הצבת גבולות (לאו דווקא באמצעות סטירה
).
מקווה שלא יחזור על עצמו!

זו הטרדה מינית, כך תציגי לה את זה

תגידי לה שאם עוד פעם אחת זה קורה את תגישי נגדה תלונה. מבטיחה לך שזה לא יקרה שנית.. אפילו אל תאימי בתלונה, תגידי לה קודם כל שזו הטרדה מינית ושזה לא מקובל עלייך. אן זה לא יעבוד. אז תאיימי בתלונה.

אפס סובלנות לדברים האלו

BALEDIN

New member
לדעתי את צרכה לנצל את המרות שלך בעניין

הספציפי הזה להגיד לה שאת לא מוכנה לסבול כזה דבר באופן אישי
ובטח ובטח מעובדת
וציפית ממנה ליותר
וזה לא מצחיק אותי אז די אם התרוצים העלובים האלה

מאבר לזה שזו שאי החוצפה וצריך לעצור "בדיחות"
כאלה בהתחלה
אם היא מציקה לך תחת החזות הנחמדה
היא עשויה ממש לעצבן עובדים אחרים
וכדאי לעצור את זה אחרי בדיקת הגבולות הראשונה שלה

יש אנשים שנאטמים כשהם שומעים "הטרדה מינית"

למרות שזו הטרדה - נסי לדמיין גבר שעושה זאת וזה יהיה ברור, אז אולי כדאי לומר לה שזה מאד לא נעים לך, אפילו בצחוק, ואת מבקשת ממנה לא לעשות כאלו דברים שוב.

nukke

New member
זאת הטרדה.

מינית או לא מינית - זאת הטרדה אסורה.
תתלונני במשאבי אנוש.

Indie62

New member
תלוי במעמד שלך במקום העבודה

עוברות לי בראש כל מיני "נקמות" יצירתיות שאח"כ אפשר להגיד עליהן "מה יש? צחקתי. אהף את לא אוהבת בדיחות?". נניח להחביא לה חפץ שהיא צריכה לעבודה או להחליף את התמונות של הילדים על השולחן שלה בתמוננות של קופים קטנים. מצחיק? בטח, קורע כמו פליק בישבן!

M

mishel my bell

Guest
כן !!! כאשר חברה עונה לי תשובות

ציניות חדות כתער ואח`כ טוענת שאני רגישה מדי..(מקוה שלתגובה שלי יש שייכות להודעה)

keiko

New member
בהחלט

אני שונאת אנשים כאלו שרומסים את כולם בדרך ואחרכך טוענים שהם פשוט נחותים מהם מדי

אני תמיד מייעצת להחזיר לאנשים כאלו באותו מטבע ואז כשהם יגידו שזו הערה לא לענין פשוט להגיד "מה יש? את פשוט רגישה מדי."

למעלה