צריך לגרוט את הפיונירים! שלנו בדן באר שבע!

kakashka000

New member

האם יש עמדות שאפשר להחליף בהן רב-קו ולהעביר את היתרות במקום?
אתמול עברתי במקרה בהדר, גיליתי שבקצה חסן שוקרי, במסופון האוטובוסים הקטנטן (יותר תחנת קצה מגודלת), יש עמדת רב-קו קטנטנה. שאלתי אם אפשר להחליף בה כרטיס (הכרטיס הנוכחי שלי כבר בן 9 ולפעמים קצת מקרטע, אז יאללה) ונאמר לי שכן, אבל אם אני רוצה להעביר את היתרות (נו, אלא מה?) אני צריכה לחזור בעוד ארבעה ימים
.

אני לא עוברת שם בד"כ, ולהגיע במיוחד בעוד ארבעה ימים זה טרטור... ובכלל לא ברור לי, אם כל הנסיעות נרשמות מיד (הרי המכשיר של הפקח יכול לבדוק) ואפילו היישומונים בסלולרי יודעים לקרוא את תוכן הכרטיס העדכני שלי, בדיוק מה הטענתי ומתי הוא עבר וכמה יתרות נשארו וכו' (גם דקה אחרי שזה קרה), מה הביג דיל? אנחנו לא ב-2018?

ונניח שהם חוששים שמשהו לא נרשם אצלם במערכת, הם לא יכולים להצליב את המידע במערכת עם המידע בכרטיס ולראות שהוא זהה? (הרי בכרטיס הכול עדכני). ונגיד שהם חוששים שאולי בכ"ז המערכת לא מעודכנת ועשיתי איזו נסיעה שלא ירדה, אם בלאו הכי לא נסעתי בתח"ץ כבר שלושה ימים, ואפשר לבדוק זאת בקלות בכרטיס, כאמור (וגם לפני שלושה ימים השתמשתי בחופשי יומי, שכמובן עבר זמנו ובטל קורבנו, ואין יתרה להעביר ממנו), למה אני צריכה לחזור בעוד ארבה ימים?

כשאגד החזירו לי זיכוי נאלצתי להגיע לקופה (פעם אחת לא מצאתי זמן ואיבדתי אותו, פעמים אחרות יצא במקרה). חייבת לציין לטובה את רכבת ישראל – כשקיבלתי כרטיס פיצוי הם פשוט הזינו אותו למספר הרב-קו שלי, וכשהעברתי אותו במכשיר ברכבת הוא נטען אוטומטית. כי כבר פאקינג 2018!
יאללה אצלנו יש אוטובוסים מזהמים בדן באר שבע מסוג פיוניר וולבו B7RLE גיר ZF ECOLIFE והוא ממש מזהם ועושה טסססססססססס צריך לגרוט אותו להחליף אותו בגולדן דרגון חדש או הייגר או לא משנה איזה דנדש
מה אתם חושבים?
ממש כמו הוולוו B7L האגדי של מרקורי, רק שזה נמוך כניסה וזה פיוניר
הוא גם היה מזהם ונגרט בסוף, וגם אצלנו את הוולוואים צריך להרוס ולגרוט

kakashka000

New member
יש בו מלא מלא וונדליזם ובעיות (יותר גרוע מהB7L של מרקורי)

יאללה אצלנו יש אוטובוסים מזהמים בדן באר שבע מסוג פיוניר וולבו B7RLE גיר ZF ECOLIFE והוא ממש מזהם ועושה טסססססססססס צריך לגרוט אותו להחליף אותו בגולדן דרגון חדש או הייגר או לא משנה איזה דנדש
מה אתם חושבים?
יש בו מלא מלא וונדליזם ובעיות (יותר גרוע מהB7L של מרקורי)

mister K

New member
הוא הרבה פחות מזהם מה-B7L

מה אתם חושבים?
ה-B7L היו יורו 3, בעוד שה-B7RLE הם יורו 5.
עניין התחזוקה זה כבר משהו אחר.

kakashka000

New member
אפילו יש מתכת שחורה (צבע שחור במתכת)

ה-B7L היו יורו 3, בעוד שה-B7RLE הם יורו 5.
עניין התחזוקה זה כבר משהו אחר.
וגם פעם אחת ראיתי מתכת מנותקת מהאוטובוס
לא מחליפים את הנוסעים, מחליפים את האוטובוס
האוטובוס הוא מקור הבעיה
לא הנוסעים

846

Active member
למיטב הבנתי

וגם פעם אחת ראיתי מתכת מנותקת מהאוטובוס
לא מחליפים את הנוסעים, מחליפים את האוטובוס
האוטובוס הוא מקור הבעיה
לא הנוסעים
למיטב הבנתי
הנוסעים עושים ונדליזם לאוטובוס
ולא ההיפך. ....
אוטובוס לא יכול לצייר גרפיטי על הפרצוף של הנוסע או לקרוע לו את הריפוד.......

בילובילו111

מה אתם חושבים?
בילובילו111

למעלה