צריך ייעוץ

GT99

New member
צריך ייעוץ

שלום רב לכולם, אני אתחיל בכך ש...אני בן 22,גר במרכז,עובד בחצי משרה כמעט כל יום משמרת בבית קולנוע,בעבר הייתי מלצר נסיון של 4 וחצי שנים של מלצרות,בנוסף אני לומד בפתוחה שנה ראשונה סמסטר שני..... ועכשיו לשאלות שלי אשמח אם תוכלו לעזור לי ולתת את דעתכם בנושא: 1)האם טוב או לא טוב לעבוד דרך חברת כח אדם??מה ההיתרונות ומה החסרונות? 2)אני מעוניין בעבודה של משרה מלאה....השאלה היא איפה אני מחפש כאלו? 3)האם למישהו יש עמדה היכן עדיף יותר לעבוד??סלקום אורנג או פלאפון?או חברות אחרות שבהן אפשר להתקדם??כי בעקרון זה מה שאני רוצה לעשות וזאת הסיבה שנרשמתי לפתוחה ,בשביל שאני יוכל לצבור נסיון,לעלות במעלה היררכיה ולהשתלב בחוג העיסקי... הודה לכל העוזרים תודה מראש אמיר

בעיקרון יש פורום למחפשי עבודה אבל..

אנחנו נחמדים אז קבל כמה תשובות - 1. בשלב זה של חייך אין שום מניעה לעבוד דרך חב' כ"א - מנסיוני כ- 70 % ממחפשי העבודה שמחפשים מוצאים דרך חברות כ"א עבודה (כן כן- לא דרך קשרים!) 2. תתחיל לחפש עבודה- כתוב קורות חיים וצא לשטח- לך פיזית לכל חברות כ"א , אינטרנט, קשרים, עיתון... 3. אוראנג היא החברה החזקה מבין השלושה והטובים מפתחים קריירה לשנים ארוכות, עם קידום יפה. סלקום ופלאפון בסדר. בכולם תיתקל במבחני מיון- שווה לעשות הכנה. בהצלחה! (מנחת קבוצות לחיפוש וקבלה לעבודה- משרד העבודה)

GT99

New member
תודה

תודה רבה על התשובה המהירה! יום טוב אמיר

ר פ א ל ה

New member
קודם כל בהצלחה

וחוצמזה....מה אתה לומד? אולי אפשר יהיה להציע משהו על בסיס זה...

GT99

New member
לרפאלה

תודה קודם כל, דבר שני אני לומד מנהל עסקים ותקשורת..

למעלה