צריך חוות דעת

bel3ax

New member
צריך חוות דעת

חבר שלי רוצה לקנות את המערכת המצ"ב לי כמובן נדלקו כל המנורות האדומות כי מדובר בידידנו סאקל והמחיר המחשיד. אנא תנו לי טיעונים טובים להוריד אותו מזה. תודה ליאור

י.לוי

New member
כל כך הרבה חלקים וכזה מחיר קטן?

איך אלכסי היה אומר מערכת פח אשפה. אבל לדעתי הוא צריך לשמוע בכדי להבין את גודל הפח. מצד שני במידה וזה התקציב שלו ואין לו דרישות מי יודע מה לגבי הביצועים אז בעצם למה לא?. שילך לשמוע אותה ולהשוות מול ציוד קצת יותר יקר ואז יהיה לו רפרנס להשואה. יואב

matanoosh

New member
אי אפשר לשדרג כלום

זה מערכת ברמה של רמקולים למחשב בערך, ככל הנראה. שכנע אותו שבגלל שהוא עני, הוא לא יכול להרשות לעצמו לקנות בזול.

machi

New member
אני לא עני......./images/Emo46.gif

חברים, אני לא אחד שמבין בתחום ולכן פניתי לחבר שלי שזוהי ההזדמנות להודות לו שפנה אליכם על מנת לקבל חוות דעת. גם לי המחיר הזה נראה חשוד ולכן פניתי "למומחים", מה עוד שלמומחה שפנה לפורום יש טלויזיה בבית מאותו דגם של המערכת המדוברת.(LG). אז תודה לכל מי שענה/עזר/יזם. ואני לא עני!!!!!

bel3ax

New member
אוהו שלום

חברים אני מצטער על הטלנובלה אבל MACHI כן עני. אם תודה בזה אנחנו נאהב אותך לא פחות.... :) והטלביזיות והDVD של LG זה משהו אחר לגמרי. מה שחשוב זה שירדת מזה בסוף.... ד"ש חם ל"נסיכת האופל הגמורה" ועוד הערה קטנה המומחים לא אוהבים שקוראים להם "מומחים" ליאור

machi

New member
אתה החוליה החלשה!!! ../images/Emo31.gif

ש ל ו ם ! ! ! ! !

הדילמה של שלמה המלך ושלמי הסנדלר

עם אילי גורליצקי: אם אני, אנני עני אז מי אני בכלל? מחזמר מעולה. וכל הדבקת שם/כינוי לחבר פורום מיותר בהחלט. כמות המרשרשים שאדם מוכן להוציא על מוצר, היא עניין של סדר עדיפויות שלו ולא של עושרו.

למעלה