צריך המלצה שלכם על נגן mp3

צריך המלצה שלכם על נגן mp3

יש לי כמה דברים שאני צריך שיהיה בו 1.שיהיה מ 30 ג'יגה ומעלה. 2.ממשק טוב ומהיר. 3.קריאת פורמטים mp3/ogg/wma. 4.תמיכה בעיברית. 5.איכות שמע גבוהה (שכשאני נוסע באוטובוס למשל שאני לא ישמע את האוטובוס..) 6.כניסת אוזניות רגילה(הגודל הרגיל בשביל שיוכל להתחבר ביציאת aux למערכת סטריאו) 7.הכנסת שירים בלי תוכנה כלשהי אלא ישירות לנגן. 8.סרטים וקליפים פחות חשוב לי אבל זה יתרון אם יש. 9.שלא תהיה לו סוללה פנימית אלא שיעבוד על סוללות רגילותAAA 10.שיהיה אפשרות לתיקיות ורשימות השמעה. המחיר לא חשוב,אם זה נגן איכותי אני מוכן להשקיע עליו. אם אתם מכירים נגן שעונה על הדרישות עו על חלק מהן תמליצו לי בבקשה

iitaii

New member
קודם כל בנגנים של 30 ג'יגה לפחות

יש סוללה נטענת פנימית, והנגן שהכי מתאים לך לדעתי הוא הiaudio x5, לא יודע לגבי הממשק שלו אבל גם עוד בעיה שהוא לא קורא עברית אלא אם כן אתה מתקין לו רוקבוקס, אם אתה רןצה לקרוא עליו עוד יש פו ביקורת: http://iaudiophile.net/e107_plugins/content/content.php?content.24 עוד נגן שיכול להתאים לך הוא האייפוד ווידיאו אבל החסרון שלו (לפיך) שצריך להשתמש בתוכנה כדאי להעביר שירים, אבל יש לו עברית ואיכות סאונד בסדר גמור

Word Up

New member
ובשניהם אם אני לא טועה,באייפוד בטוח

יש רשימות השמעה. ואגב,אייטיונז לדעתי היא יתרון שיש לאייפוד,היא תוכנה מאוד נוחה וגם הסנכרון איתה נוח.

למעלה