צריך המלצה לנגן MP3 עד 512 MG

נמר211

New member
צריך המלצה לנגן MP3 עד 512 MG

עד 300-400 שח מה חשוב שיהיה בו? וכו'

יאיר B

New member
בסכום שאתה מציע, ניתן לקנות עד 256M

ראה בקישור למטה. יש רק שלושה טובים: אחד של SANDISK ושניים של קריאייטיב. לדעתי, ה-SANDISK עדיף. אם תעלה קצת את המחיר שאתה מוכן לשלם, ניתן יהיה להציע לך עוד אפשרויות. מה חשוב שיהי בו: הכי חשוב שיהיה מחברה אמינה ולא זבל סיני. רדיו אם חשוב לך יכול להיות נחמד. צורה וגודל זה לטעמך. כנ"ל לגבי סוללה נטענת. תוכל לראות מחירים של עוד נגנים באתר הנ"ל.

יאיר B

New member
זה נגן ג'נרי

בעיקרון הפורום לא נוטה להמליץ על נגנים ג'נריים. ידוע שעלולות להיות איתם בעיות בטווח הארוך. לדעתי עדיף לקנות נגן טוב עם פחות זיכרון מאשר נגן לא אמין עם הרבה זיכרון.

Ghostmize

New member
אגב, נצל"ש לגבי הסנדיסק

סורי על ההטרדה הממושכת אבל שכחתי לשאול האם הSandisk הרגיל לעומת הSANSA, שניהם משמשים כדיסק און קי
באופן מלא
או מהאלה שזה רק שירים ותמונות?

יאיר B

New member
הרגיל בטוח משמש כ-DOK (מניסיון)

לגבי הסנסה, אני לא בטוח. זה לא מצויין באתר של סאנדיסק. בכל מקרה, שניהם מתחברים עם כבל למחשב (כלומר: אם אתה מתכנן להשתמש בהם כ-DOK, אתה צריך גם לקחת כבל). למישהו יש מושג או יש את הסנסה ויכול לציין? תודה.

weird dust

New member
גם שם הוא משמש כDOK

אבל שניהם בכל מקרה דורשים כבל וזה לא בילט אין.

Ghostmize

New member
אבל הכבל הוא לא קבל USB רגיל../images/Emo35.gif

וכשאני אומר רגיל אני מתכוון כזה שגם מחברים למצלמות דיגיטליות, למצלמות ווידאו וכו'... כי למשל יש לי מצלמה דיגיטלית שבא איתה כבל שמחברים ממנה לUSB, ועם המצלמת וידאו קיבלתי כבל זהה... פשוט התכוונתי שלפעמים למחשבים מסויימים יש כזה כבל כבר...סתם אם לחבר יש או משהו... ובסופו של דבר הסנסה עדיף נכון?

weird dust

New member
כמה דברים

יש USB גדול ויש קטן (יש גם בינוני). לרוב הנגנים מתחבר USB קטן ומהמחשב הוא יותר גדול. אם במצלמה שלך זה ככה אז הנגן מתאים גם. מה עדיף? זה תלוי בצרכים שלך.

Ghostmize

New member
../images/Emo180.gifאמממ לצבא

שיהיה לי לשמוע באוטובוס בדרך...כשישעמם שם וכו'... לפי מה שהבנתי הסנסה נכנס בכיס... ואני בכל מקרה אמלא את כל ה512...

Ghostmize

New member
../images/Emo35.gifמקפיץ רק כדי לקבל את דעתכם

הסופית... אני מתכוון לקנות היום ובדיוק עמדת להגיד לי מה דעתך הסנסה או הרגיל... תודה מראש:)

Ghostmize

New member
../images/Emo127.gifטוב קניתי את הSansa 512MB../images/Emo70.gif

אדווח לכם כאשר אקבל אותו איך הוא :)
על הכל!

יאיר B

New member
נגן ג'נרי

נגן שמיוצר במזרח ע"י מספר קטן של חברות ונמכר לכל מי שמשלם. אותו דילר שמזמין הרבה יחידות - ייצרו לו מה שירצה ויקראו לזה איך שהדילר ירצה. אם תלך לחברה כזו ותשלם מספיק - הם ייצרו נגני GILATB!.האיכות שלהם רחוקה מלהיות טובה. אין להם אבאמא.עוד תוכל לקרא בקישור למטה.

gilatb1

New member
או אוקי ..

ואני בת..
אממ אז איך מזהים אם נגן או ג'נרי או לא? לפי המחיר?

יאיר B

New member
מצטער על הטעות..

ניתן לזהות נגן ג'נרי לפי היצרן שלו. נגנים טובים מיוצרים ע"י חברות מוכרות בתחום. כמה דוגמאות של חברות כאלה: IRIVER CREATIVE IPOD (של APLE) IAUDIO SANDISK ויש עוד, פחות ידועות בארץ כמו פיליפס, SAFA ועוד. דרך נוספת: רוב הנגנים הג'נריים נראים אותו דבר (כמעט). יש להם גם שמות מוזרים ומפוצים (SMART, HIGE TECNOLOGY, SMATR BAY, PRO-SOUND ועוד כאלה). גם עניין המחיר לא נעדר: לא הגיוני שנגן איכותי בנפח 1GB יעלה 450 ש"ח. זה פשוט לא ריאלי. מחיר ריאלי בישראל לנגן כזה הוא לפחות 800 ש"ח. והערה קטנה: 99% מהנגנים הג'נריים הם נגני פלאש. פשוט זול ופשוט מאוד לייצר אותם.

למעלה