צריך המלצה למצלמה בתקציב מצומצם..

PhoenixSuns

New member
צריך המלצה למצלמה בתקציב מצומצם..

אהלן!
עוד שבועיים אני טס לבליז/מקסיקו..
כעיקרון אני מעוניין לרכוש מצלמה לטובת הצלילות (בכל זאת, בליז..), אך התקציב דל..

אשמח לשמוע המלצות למצלמות/ערכות עד 500$ (המצלמה תירכש בארה"ב/קנדה והתקציב לא גמיש..).
חשבתי אולי לקנות את הGOPRO החדשה שנכנסת בתקציב (עולה 400$). אמנם כיוונתי יותר לסטילס מאשר לוידאו אבל אם אין אופציה ראויה בתקציב אהיה מוכן להתפשר והיא גם תשרת אותי לחלק שמעל המים בטיול..

במידה ואכן ההמלצה תהיה לGOPRO אשמח לשמוע להמלצות לאביזרים שכדאי לרכוש בנוסף.. (פילטר/מקל/..)

תודה רבה!!!!

אני קניתי דרך אמאזון ואיביי

מצלמת canon sx220 hs עם מארז אייקלייט תואם. עלה לי 500 דולר
את המצלמה מצאתי ריפרבישד, אחרי כמה שנים ניסיון עם ריפרבישד בארה"ב גיליתי כי זה ממש איכותי, בעיקר אם מבוצע ע"י היצרן,
המצלמה עלתה לי 150$ דרך אמאזון, המארז עלה לי 350$ דרך איביי (עדיין זמין במחיר הזה).
החסרונות בדרך הם ידועים כי צריך כתובת בארה"ב למשלוח.
יש לומר שיש חלופות הרבה יותר זולות כמו לקחת מארז מקורי של קנון אך ממה ששמעתי (ואני רק אומר שאלו שמועות) השירות של מארזי קנון המקוריים בישראל לוקה בחסר ולכן זה סיכון שצריך לחשב.
לאייקלייט יש נציגות ישראלית טובה (בדוגית למשל).
בקיצור ההמלצה שלי היא לעשות ביקור באמאזון.

בהצלחה,

PhoenixSuns

New member
ואם כבר אז שאלות גופרו נוספות..

כדאי לרכוש עדשת מאקרו?
יש עדיפות כלשהי לכ.זיכרון מסויים (מהירות/גודל/חברה..)?
אשמח לשמוע גם המלצה לפילטר (המחירים נעים בין שלושה לשלוש מאות שקלים..)
&nbsp
ושאלה נוספת - באיזה תדירות הכ.זיכרון נגמר בגופרו? או לחלופין כמה מקום תופס סרט של שעה.. (אני טס בלי מחשב ואין לי מושג איפה אוכל לרוקן את הכרטיס..)
&nbsp
רב תודות!

karpe

New member
הצעה שונה קצת

&nbsp
CANON G9, מצלמה מעולה לסטילס וגם בוידאו יש לה יכולות מעולות. יש לי מארז מקורי של קנון ל-G9 ללא שימוש, המצלמה עצמה אבדה לי.
אתה יכול לקנות מצלמה G9 משומשת באיביי בארה"ב ב-150$, את המארז תקבל ממני במחיר סביר מאד, תקבל אחלה סט בהרבה פחות מהתקציב. כמובן שהמצלמה תוכל לשמש אותך גם לצילום בלי קשר לצלילה, היא באמת מצויינת.
תקבל ממני גם מטען וסוללות ספייר אם תרצה.
&nbsp
http://www.ebay.com/itm/Canon-Power...938015?pt=Digital_Cameras&hash=item2a41956c1f
&nbsp
זה הקייס שיש לי :
&nbsp
http://shop.usa.canon.com/shop/en/c...shot-waterproof-cases/waterproof-case-wp-dc21
&nbsp

למעלה