צריך בבקשה עזרה בבניית מחשב...

frankthe

New member
מאווררים כרגע לא צריך

המארז מצויין ולא מצריך מאווררים נוספים אלא אם ksp מורידים את המאווררים שבאים במקור עם המארז...
הלוח עצמו תומך עד 32 גיגה זכרון ראם. זה המכסימום של הלוחות היום.
לגבי כרטיס קול - לא מוצא צורך אלא אם אתה עובד בעריכות וידאו שמצריכות כרטיס קול איכותי. כרטיס קול איכותי שידגום כמו שצריל וכו' יתחיל עבורל ממחיר של 280 ש"ח. עבור משחק/צפיה בסרט/עריכת סרט - מיותר לחלוטין.
להקלטות קול רציניות - תצטרך כרטיס קול הרבה יותר איכותי ממה שksp מספקים.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
כיסית יפה את הצד השני

של הקלטה :)

לגבי המאוררים של השלושה שמקבלים KSP לא מורידה (קנו את המארז זה על בטוח)

הקדמיים ?..לפחות אחד כן הייתי שם לכסת"ח כרטיס מסך :)

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בואו נעשה סיכום

יש פה מחלוקת קלה על איזה מעבד..נסכים I7 כך נכסה את את ההערכות..?

לגבי כרטיס מסך..זה כרטיס כניסה מהדור החדש למעשה לפי האתרים יכול לתת מענה מספק..780 יהיה בטוח יותר וזו שאלת תקציב שלו..מקובל?...

מאווררים קידמיים אני אומר אחד לפחות רצוי..לכסות את הקירור ככל הניתן מקובל?

כרטיס קול תלוי בשימוש לשמע לא הייתי שם..לעריכה כן כמו שפרנק אמר...מקובל?.

זיכרון למשחק ועריכה בינונית בתוכנה 8 יספק..לעריכה כבדה יותר בתוכנה צריך 16 פה הייתי מציע לרכוש 8 לראות איך זה מסתדר עם הצרכים ואם יש צורך ממשי להכפיל..מקובל?..

לגבי לחכות ללוח Z97 לדעתי שווה עוד כמה ימים כי זה יכסה לעתיד את החומרת דיסק המותאמת לשדרוג...יחד עם זאת בדקתי שוב בשלב ראשון יצאו לוחות יקרים..יחסית רק אחרי זה הזולים יותר ..לכן תקציבית לפחות זה יורד מן הפרק (בלי לפגוע בצרכים של טל נכון להיום ) מקובל?

בעצם להמחשה לוח אחד שצפוי לצאת והמפרט שלו של אסרוק

Z97-Extreme4. לוח זה מגיע עם 12 יחידות ייצוב מתח למעבד, שתי תושבות x8/x8) PCI-Express 3.0 x16 כאשר שתי התושבות מאוכלסות), תושבת אחת של PCI-Express 2.0 x16, שלוש תושבות , תמיכה ב- SLI ו-,CrossFire ארבע תושבות זיכרון DDR3, חיבור אחד של SATA-Express, שמונה חיבורי SATA 6.0, חיבור M.2 אחד, רכיב אודיו ASRock Purity בעל 8 ערוצים, רכיב רשת Gigabit Ethernetוביוס כפול הניתן לבחירה על ידי מתג פיזי

הPCI-Express 2.0 x1 הוא החידוש שיביא יותר מהירות ואין לו חומרת דיסק תואמת תהיה בסוף השנה.
וכן חיבור חיבור M.2 זה כאמור כרטיס מטמון SSD.
אין חומרה ולא צורך ממשי כעת מקובל?
לגבי המעבדים המשופרים , לא קריטי השיפור יותר לממהירים ומאחר והתושבת נשארת 1150 אז מעבד של היום עם קירור טוב מקובל?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מתקן טעות

מרוב נתונים התבלבלתי קצת
הPCI-Express 2.0 x1 הוא החידוש שיביא יותר מהירות ואין לו חומרת דיסק תואמת תהיה בסוף השנה. טעות!

הנכון SATA-Express הוא החידוש שיביא יותר מהירות ואין לו חומרת דיסק תואמת תהיה בסוף השנה .
:)

TAL1983

New member
תודה רבה לכולם על העזרה!

קניתי את המעבד של פרנק עם המפרט של ירון אך היום המוכר התקשר אליי ושינה כמה מקט"ים (מאווררים כעיקרון מארז וספק כוח) אלו המק"טים של KSP ששונו:
24331 29251 2 6534 28641 29125 מה אתם אומרים? יותר טוב טעות או לא משנה?

frankthe

New member
בדרך כלל

אני מאוד שמח שבחרת את המפרט שבחרת - מדובר במפרט טוב מאוד ומאוזן. כאשר אני בניתי את המפרט חלה עלי מגבלה תקציבית שחרגתי ממנה ושמתי את הכסף על המעבד - וזה מאחר שציינת שאתה עומדלעבוד בתוכנות לערכיה גרפית וכד'.
ירון עמד מול מגבלה תקציבית חדשה וגבוהה יותר - לכן המפרט שלו טוב יותר ואת זה כתבתי מייד.
לגבי המקטים ששונו - המאוורר שונה למשהו אחר סביר.
המארז שירון הציע לא קיים ולכן הציעו לך את אחיו התאום אבל הגדול יותר g900 שמחירו 280 ש"ח
http://ksp.co.il/?uin=21497
גם ספקו הכוח שודרג מ 600W ל 650W ואין עם זה בעייה, מחירו של ספק זה הינו 390 ש"ח
http://ksp.co.il/?uin=18381
גם המאוורר שלעו המלצנו עלותו הייתה 120 ש"ח ופה נותנים לך מאוורר יקר יותר במחיר 200 ש,ח
http://ksp.co.il/?select=&list=1&so...8&txt_search=28641&buy=&minprice=0&maxprice=0
הזכרון שניתן ך הוא הזכרון שאני המלצתי עליו והוא טוב
http://ksp.co.il/?uin=21134
אינני יודע מה העלות של התוספות שניתנו לך ואם אתה צריך את כולן (ספק כוח יקר יותר, מארז יקר יותר, מאוורר למעבד יקר יותר בצורה די דרמטית) אבל בכל מקרה, גם במפרט של ירון וגם בתוספות - אתה מקבל מחשב מעולה לימינו אלה.
שיהיה בהצלחה ותתחדש!

TAL1983

New member
תודה רבה רק ש

לא דובר על עריכה גרפית אלא על משחק WATCH DOGS (ציינתי את דרישותיו המומלצות) מקווה שהוא יתאים גם להם...כולי חשש מכך (לימינו אולי המחשב מתאים השאלה מה בעתיד)

TAL1983

New member
אגב צריכים לבדוק שהוא יעבוד

צריכים לתת לו 24 שעות במעבדה לראות שהכל תקין-מקווה שגם לאחר 24 שעות הכל יישאר תקין ולא יעשה בעיות

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תתחדש ותהנה..

טוב מאוד שבודקים 24 שעות...

ושיצא המשחק ותרכוש נחכה לך פה עם אצבעות שלובות :)

ואני ער וחוגג אחרי הזכייה של קרית שמונה שלי בגביע המדינה ...קולולולולולו לנו :)

TAL1983

New member
תודה רבה!

תחגגו מגיע לכם! למרות שאנחנו (הפועל באר-שבע) היינו אמורים להיות שם...

למעלה