צריבה ותרגום dvd apex

agasi

New member
צריבה ותרגום dvd apex

אני כנראה ארכוש dvd apex כנראה מדגם 811 או דגם מתקדם יותר 4351 עכשיו כמה שאלות לגבי צריבה וכן צריבת התרגום: 1. אם אני צורב סרט מסויים ויש לי את התרגום איך אני צורב אותו? האם השם של קובץ התרגום חייב להיות לפי שם הסרט? האם אני צריך להפוך את התרגום כמו תמונת מראה? או שמא העדכון של הקושחה שיש באתר כבר פותר את הבעיה ואני יכול לצרוב את התרגום רגיל 2- לגבי הצריבה: אני רוצה לצרוב כמה סרטים על dvd אחד 4-5 כמה שנכנס האם ה apex יודע לקראו לפי התיקיות ובהתאם את התרגום שאני שם בכל בכל תיקיה? תודה מראש

BuildHome

New member
לי יש APEX 811

וחובה לצרוב תרגומים עם הטעמת כתוביות בלבד. אם תצטרף קובץ תרגום אז הוא גם יראה הפוך, גם קטן וגם בגופן ישן מאוד. אני צורב 4-6 סרטים בדיסק DVD (קבצי AVI/MPG) כ-DATA. כל הסרטים עם תרגום מובנה שאני הורדתי או הכנתי (סרט+תרגום). אתה יכול לצרוב גם תמונות של הסרטים ולסדר הכל בתקיות. במכשיר תוכל לעיין בתוך התקיות ולצפות בתמונות במסך חלקי או מלא.

agasi

New member
האם עשית את השדרוג?

האם ניסית לצרוב את התרגום הפוך ואז זה כמו תמונת מראה? חוץ מזה האם ביצעת את השדרוג מהאתר של היצרן? יש עדכון קושחה האם ביצעת את זה? אני סקרן לדעת לפני שאני מתחיל לצרוב.. ומחליט איך אני צורב את זה מראה או רגיל תודה.....

BuildHome

New member
לא ראיתי כל עדכון רשמי שלהם

יש לך קישור במקרה
אם אתה צורב רגיל הכתב יהיה כתב מראה וצריך להפוך אותו.

agasi

New member
קבל עדכון ו..

זה צריך לעבוד נסה לעדכן תגדי לי אם זה עובד ואיך התכוונת לצרוב את הכתוביות? שהן כבר הפוכות?

BuildHome

New member
הורדתי ושדרגתי

וסתם הלכו לי 3 דיסקים. השדרוג לא עושה כלום

למעלה