צ'ק אין אוןליין באיזיג'ט: עד כמה זה הכרחי?

urielp

New member
צ'ק אין אוןליין באיזיג'ט: עד כמה זה הכרחי?

שלום

טסתי כבר 3 פעמים באיזיג'ט: פעמיים לג'נבה ופעם ללונדון.
בטיסה ללונדון התבקשנו, בפעם הראשונה מאיזיג'ט, לעשות צ'ק אין לטיסה מבעוד מועד. לטיסה הלוך - עשיתי אך לטיסה חזור לא הצלחתי לעשות ונתקעתי בלוטון 4 ימים עקב Over-Booking (וגם קיבלתי פיצוי נאות בשל כך)
בכל אופן - מי שנכווה ברותחין, נזהר בפושרין: רגע לפני טיסה איתם לבאזל - התקשרתי אליהם באופן יזום לשאול לגבי צ'ק אין הכחרי און ליין, והיא אמרה לי שהטיסה שלי מאושרת, אך שלחה לי לעשות צ'ק אין און ליין באינטרנט. ביצעתי צ'ק אין לטיסה הלוך ולחזור, שכללה סימון צ'קבוקס באתר שלהם וזהו.

לבעלי נסיון איתם: למה רק לטיסה שלי ללוטון הם דרשו צ'ק אין באופן יזום?
עד כמה זה משנה שאני עושה צ'ק אין און ליין? הרי לא הגדלתי כך את הסיכויים שאעלה על הטיסה שלהם: אם לא אוכל לעלות לטיסה מכל סיבה שהיא - זה לא ישנה את העובדה שעשיתי צ'ר אין און ליין. האם נכון?

dudi4321

Member
מייד לאחר הצ'ק אין באינטרנט מקבלים את הכרטיס האלקטרוני.

אפשר לשמור את הברקוד כצילום בסמרטפון או להדפיס.
החשוב שמצויינים מקומות הישיבה המדויקים במטוס וכוללים פרטים שלך ומספר ההזמנה ועוד.
אפשר חודש לפני הטיסה לעשות צ'ק אין.

urielp

New member
תודה: עשיתי צ'ק אין, הדפסתי ואכן יש מקומות.

למה זה טוב?
מה זה חוסך לי, אם בכלל?
&nbsp
(אני בכל מקרה עם מזוודות, כך שזה לא חסך את הצ'ק אין למזוודות)
&nbsp
במידה והייתי ללא מזוודות - האם זה היה הכרטיס עליה למטוס שלי? האם פשוט יכולתי להגיע עם זה לביקורת הדרכונים ומשם לטיסה?

dudi4321

Member
לא בטוח אבל כנראה אם תבוא ללא כרטיס

תשלם על זה.
אני לא מבין אם כך את השאלות שלך, למה לא לבוא מסודר עם כרטיס ביד (ודרכון בתוקף לחצי שנה לפחות).

dudi4321

Member
המשך. כן. מה שאתה מדפיס זה כרטיס עליה למטוס.

עובדה שכתוב לגיע לטרמינל 1 לבידוק ויש מספרי כסא או כסאות ויש עוד פרטים מזהים כמו השם שלך שרצוי לבדוק שזהה לשם בדרכון.
ללא מזוודות מגיעים בכל מקרה לבקורת דרכונים. אין את השלב של שילוח המזוודה.

אני זוכרת שהשנה, לפחות בטיסה לאיטליה וממנה, לא היתה כבר

אפשרות שלא לעשות. כתוב במפורש שלא ניתן לעשות צ'ק אין בשדה ושהצ'ק אין אונליין זמין החל מ-30 יום לפני הטיסה. אולי זה שונה מיעד ליעד?

למעלה