צפצוף בזמן ביצוע רוורס נחלש משמעותית

בימים האחרונים שמתי לב שהצפצוף בזמן ביצוע רוורס נחלש משמעותית (הצפצוף קורה כשיש עצם בסביבה). אני מנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה הצפצוף היה נורמלי ואני חושב שזה היה בדיוק לפני שלקחתי את הרכב לניקוי. השאלה איך הם יכלו להרוס את זה? האם יש כפתור כלשהו ששולט על עוצמת הצפצוף?
מדובר בסקודה פאביה 2017
תודה

Kiapicanto1000

Active member
בימים האחרונים שמתי לב שהצפצוף בזמן ביצוע רוורס נחלש משמעותית (הצפצוף קורה כשיש עצם בסביבה). אני מנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה הצפצוף היה נורמלי ואני חושב שזה היה בדיוק לפני שלקחתי את הרכב לניקוי. השאלה איך הם יכלו להרוס את זה? האם יש כפתור כלשהו ששולט על עוצמת הצפצוף?
מדובר בסקודה פאביה 2017
תודה

האם אתה יודע לבדוק מאחורי הרכב את 4 החיישנים?
אם זאת רק העוצמה אז אולי המגבר (רמקול) נפגע. תחפש המגבר בתוך הרכב. האם יש בו כפתור עוצמה?

אתה קושר את זה לשטיפה. האם בשטיפה ניקו לך גם בתוך הרכב? או שזה היה ניקוי חיצוני בלבד?

האם אתה יודע לבדוק מאחורי הרכב את 4 החיישנים?
אם זאת רק העוצמה אז אולי המגבר (רמקול) נפגע. תחפש המגבר בתוך הרכב. האם יש בו כפתור עוצמה?

אתה קושר את זה לשטיפה. האם בשטיפה ניקו לך גם בתוך הרכב? או שזה היה ניקוי חיצוני בלבד?
בשטיפה ניקו גם בפנים.
אני לא מצליח לאתר ברכב את המגבר

Kiapicanto1000

Active member
בשטיפה ניקו גם בפנים.
אני לא מצליח לאתר ברכב את המגבר
אסביר לך איך לחפש. תשים הגיר על R ותכבה הרכב. תכוון המפתח על מצב 2 שזה אומר האורות בפנל דולקים למשל תדלק האתראה האדומה של לחץ שמן. אבל המנוע כבוי.
במצב כזה תבקש מישהו לכסות את אחד מחיישני הרוורס. יהיה צפצוף ברכב ותנסה לאתר מהיכן הצפצוף. חן רשם לך היכן לחפש. יהיה לך קל כי יהיה צפצוף רציף חלש ותוכל לחפשו מבלי לשבת בעמדת הנהג.
בהצלחה

חן 1111

Active member
למה זה מפריע לך? לי דווקא מפריע שהצפצוף חזק מדי.
בחלק מהמערכות יחידת הבקרה, או הצג, מצפצפים חלש, ויש חוט שיוצא מיחידת הבקרה אל זמזם חיצוני. אולי משכו וניתקו אותו. בדרך כלל יחידת הבקרה נמצאת בדופן תא המטען מאחורי השטיחים או הריפודים, או משהו כזה.

למה זה מפריע לך? לי דווקא מפריע שהצפצוף חזק מדי.
בחלק מהמערכות יחידת הבקרה, או הצג, מצפצפים חלש, ויש חוט שיוצא מיחידת הבקרה אל זמזם חיצוני. אולי משכו וניתקו אותו. בדרך כלל יחידת הבקרה נמצאת בדופן תא המטען מאחורי השטיחים או הריפודים, או משהו כזה.

זה מפריע לי כי זה ממש חלש ובעבר זה ממש עזר לי.
אם מישהו יכול לצלם לי תמונה של איך זה נראה או באיזה מיקום בדיוק לחפש את זה אני ממש אשמח.
תודה בכל מקרה

חן 1111

Active member
זה מפריע לי כי זה ממש חלש ובעבר זה ממש עזר לי.
אם מישהו יכול לצלם לי תמונה של איך זה נראה או באיזה מיקום בדיוק לחפש את זה אני ממש אשמח.
תודה בכל מקרה
בתמונה רואים את יחידת הבקרה, הזמזם והחיישנים (שמותקנים בפגוש). בדרך כלל יחידת הבקרה נמצאת מתחת לשטיחים בתא המטען, או מאחורי ריפודי הדפנות. אין מיקום תקני כי כל מתקין בוחר לו איפה שנוח לו. תחפש או שתפנה למתקין שיחפש לך.

parking.JPG

בתמונה רואים את יחידת הבקרה, הזמזם והחיישנים (שמותקנים בפגוש). בדרך כלל יחידת הבקרה נמצאת מתחת לשטיחים בתא המטען, או מאחורי ריפודי הדפנות. אין מיקום תקני כי כל מתקין בוחר לו איפה שנוח לו. תחפש או שתפנה למתקין שיחפש לך.

צפה בקובץ המצורף 33264
תודה רבה. חיפשתי ולא מצאתי. אפנה למתקין

למעלה