צפיתי בליגת הצדק גרסת ה-4 שעות החדשה

Lion_Heart

Well-known member
מה הסיבה הקומיקסית?
אז ככה , ת'אנוס היה מאוהב באווטר הנשי של מוות , היא לא שמה עליו , אז על מנת להרשימה ובגלל שהוא פסיכי עם תעודות, הוא הוא הרג חצי יקום , זהו בערך

Lhuna3

Well-known member
אז ככה , ת'אנוס היה מאוהב באווטר הנשי של מוות , היא לא שמה עליו , אז על מנת להרשימה ובגלל שהוא פסיכי עם תעודות, הוא הוא הרג חצי יקום , זהו בערך
חחח ואוו. אני מקווה שהיא התרשמה לפחות.
במארוול נתנו לו מניע קצת יותר טוב (אבל רק קצת, כי עדיין לא לגמרי הגיוני).

Lion_Heart

Well-known member
חחח ואוו. אני מקווה שהיא התרשמה לפחות.
במארוול נתנו לו מניע קצת יותר טוב (אבל רק קצת, כי עדיין לא לגמרי הגיוני).
לא,היא ממש לא :-D
וזה רק הוציא אותו יותר מדעתו
אבל חכו,יש עוד...

רוב הזמן נח

Well-known member
אני מכיר את הסיפור מסרטונים ביוטיוב שסיפרו על זה.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה שנכון נכון, בוטיוב מספרים על הכל
יש גם עניין שאני לא בטח שהוא ספוילר, כי לא בטוח שהסרטים יתיחסו אליו....

שהוא אבן נצח נוספת שהיא אבן האגו. שהיא האבן השביעית שהיא האבן ששולטת על כל האבנים אחרות.
יש לי תאוריה שבעתיד אם יכניסו אותה לסרטים זאת תהיה האבן שאיתה אפשר יהיה לשחזר את כל האבנים שנהרסו. לפי הקומיקס החיבור שלה עם כל האבנים האחרות יצור את נמסיס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

keren or5

Well-known member
אני מעולם לא קראתי קומיקסים. בגלל זה היו לי פחות ספויילרים בסרטים של מארוול. :ROFLMAO: כי מי שקרא את הקומיקס ידע מראש מי ינצח ומתי יפסידו
כן כי מי שלא קרא את הקומיקס ממש במתח בסרט רנדומלי של מארוול, נניח אנט-מן, אם זה יהיה אנט מן שינצח או הנבל התורן, אני בטוחה.

כן כי מי שלא קרא את הקומיקס ממש במתח בסרט רנדומלי של מארוול, נניח אנט-מן, אם זה יהיה אנט מן שינצח או הנבל התורן, אני בטוחה.
בדיוק מה שחשבתי, רק...
עם מיסטריו יכלה להיות הפתעה למי שלא מכירה.

keren or5

Well-known member
עם מיסטריו יכלה להיות הפתעה למי שלא מכירה.
אה, האמת זה נכון. אני האמת הופתעתי מהטווסט של מיסטריו, אבל כשדיברתי עם אנשים מסתבר שרובם כבר ניחשו את זה בעצמם גם כאלה שלא קראו את הקומיקס, לא יודעת, אולי זה מוזר שלא ניחשתי את זה, אבל לא ציפיתי לנבל טוויסט בסרט מארוול.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נכון שבגלל ידע קומיקס היה לי די ברור שמיסטיריו הוא רע. (האמת שלא בטוח אם בכלל קראתי בקומיקס, אבל יש זכרונות מסויימים מסדרות טלוויזיה מצוירות)
יש גם עוד דברים כמו למשל זה שחייל החורף בקפטן אמריקה 2 הוא באקי (אם כי אני מניח שהרבה הבינו את זה לפני בגלל פרסומים)

נכון שבאופן כללי אין ממש שום הפתעה לגבי מי ינצח בסרט כזה, אבל כן היו הפתעות גם לי.
זה שאסגרד הוחרבה למשל בהחלט לא ציפיתי מראש
וכמובן הסוף של מלחמת אינסוף

למעלה