צפיתי בליגת הצדק גרסת ה-4 שעות החדשה

רוב הזמן נח

Well-known member
זה כל כך יותר טוב מהגרסה הקודמת. הכניסו לקודמת המון שטויות בשביל להתאים אותה לצפיית ילדים וממש הרסו את הסרט.

זאת אומרת מלבד זה שקיצרו אותה והורידו הרבה דברים, בחלק מהדברים שהיו עשו כל מיני שינויים שטותיים על מנת שזה יתאים לכל מה שחתכו ממנו וגם שיתאים לצפייה של ילדים

הם ממש צריכים להתבייש שהרסו ככה את הסרט. מי שרוצה לצפות חייב לצפות קודם בגרסה החדשה.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, הוא יותר ארוך מהוונדר וומן החדש, אבל הרבה יותר מעניין. מהוונדר וומן החדש אפשר להרדם.

Lion_Heart

Well-known member
צפיתי בזה, זה 4 שעות, זה טוב יותר מהגרסא שיצאה,זה בטוח, הדברים שהורידו, זה רק לטובה,
אבל אני לא ממש בטוח שאני אוהב את הגרסא הזאת
למשל ,סצנת החלום המקורית, היתה קצרה יותר,נתנה מידע יותר מדויק ,והעדפתי אותה יותר ,

רוב הזמן נח

Well-known member
צפיתי בזה, זה 4 שעות, זה טוב יותר מהגרסא שיצאה,זה בטוח, הדברים שהורידו, זה רק לטובה,
למשל ,סצנת החלום המקורית, היתה קצרה יותר,נתנה מידע יותר מדויק ,והעדפתי אותה יותר ,
זה הדבר היחיד?

מה עם זה שהשמיטו את הנבל הראשי והרשע של הסרט אמר שהוא עושה את כל זה בשביל "אמא" ?? מה זה השטות הזאת? רק זה הרס את הסרט וגם את ההמשך, אם היו עושים לו.

ומה עם הסוף הטיפשי שגירשו אותו בגלל שהוא פחד במקום הסוף הנכון שפשוט חיסלו אותו?

וגם המראה שלו בסרט הקודם היה פחות טוב.

והקרבות נראו פחות טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lion_Heart

Well-known member
זה הדבר היחיד? אני עושה ספויילרים למטה , כי הוא לא נותן לי לשים את הכפתור של הספויילרים.

מה עם זה שהשמיטו את הנבל הראשי והרשע של הסרט אמר שהוא עושה את כל זה בשביל "אמא" ?? מה זה השטות הזאת? רק זה הרס את הסרט וגם את ההמשך, אם היו עושים לו.

ומה עם הסוף הטיפשי שגירשו אותו בגלל שהוא פחד במקום הסוף הנכון שפשוט חיסלו אותו?

וגם המראה שלו בסרט הקודם היה פחות טוב.

והקרבות נראו פחות טוב.
תן לי להביע את' תחושותי כלפי ה"מיני סדרה" הזאת
לא רעה, אבל אין סיכוי שבעולם שזה היה מגיע לקולנוע ככה, ולכן אני מבין לגמרי את מה שיצא , הקרבות לדעתי היו דיי טובים
ותבין, אני קורא קומיקס אדוק ,ולכן הקטע של "אמא" היה יותר מובן לי , אותו דבר בקשר למראה של סטפןוולף
אהבתי את הקרב הסופי יותר,בהחלט, הקטע שבארי היה צריך לחזור בזמן, כן, לגמרי מאגניב!
ו...זה לא הלהיב אותי, מצטער, אבל זה לא גרם לי להתלהב ולאמר, "וואאוו, זה הרבה יותר טוב ממה שראיתי בקולנוע" או משהו כזה, אולי זה בגלל כאב השיניים שאני חווה כרגע, ואולי לא...מי יודע
האם זה טוב? בהחלט!
אתה במקרה קורא קומיקסים של DC?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

רוב הזמן נח

Well-known member
זה הדבר היחיד? אני עושה ספויילרים למטה , כי הוא לא נותן לי לשים את הכפתור של הספויילרים.

לא רעה, אבל אין סיכוי שבעולם שזה היה מגיע לקולנוע ככה, ולכן אני מבין לגמרי את מה שיצא , הקרבות לדעתי היו דיי טובים
ותבין, אני קורא קומיקס אדוק ,ולכן הקטע של "אמא" היה יותר מובן לי , אותו דבר בקשר למראה של סטפןוולף
אהבתי את הקרב הסופי יותר,בהחלט, הקטע שבארי היה צריך לחזור בזמן, כן, לגמרי מאגניב!
ו...זה לא הלהיב אותי, מצטער, אבל זה לא גרם לי להתלהב ולאמר, "וואאוו, זה הרבה יותר טוב ממה שראיתי בקולנוע" או משהו כזה, אולי זה בגלל כאב השיניים שאני חווה כרגע, ואולי לא...מי יודע
האם זה טוב? בהחלט!
אני מעולם לא קראתי קומיקסים. בגלל זה היו לי פחות ספויילרים בסרטים של מארוול. :ROFLMAO: כי מי שקרא את הקומיקס ידע מראש מי ינצח ומתי יפסידו

רוב הזמן נח

Well-known member
איך סידרו שמה שרשמתי נכנס לכפתור של הספויילר? שאני עושה את זה זה מעלים לגמרי כל מה שרשמתי שם.

רוב הזמן נח

Well-known member
האם זה טוב? בהחלט!
אז אולי עבר זמנו של הקולנוע בצורה שמכירים אותו. כי אם סרט יוצא בקולנוע ואחרי זה יוצא בטלויזיה או בלו ריי בגרסה טובה וארוכה יותר (גם בסרט השומרים זה היה ככה) אז הקולנוע הופך למשהו נחות יותר.

סצנת חלום? בגרסה הישנה? איזה חלום?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך סידרו שמה שרשמתי נכנס לכפתור של הספויילר? שאני עושה את זה זה מעלים לגמרי כל מה שרשמתי שם.
אני מניח שכשליון הגיב לך הוא שם את החלק של התגובה בתוך תיבת ספוילר.
אני עכשיו עשיתי את זה גם בהודעההמקורית שלך כי יש לי יכולת לערוך הודעות של אנשים.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני מניח שכשליון הגיב לך הוא שם את החלק של התגובה בתוך תיבת ספוילר.
אני עכשיו עשיתי את זה גם בהודעההמקורית שלך כי יש לי יכולת לערוך הודעות של אנשים.
שאני עושה את זה אז מה שנכתב שם נעלם.

נראה לי שהבנתי. למרות שלא ברור למה עשו את זה ככה. יכלו לעשות שני שלבים בשתי תיבות. באחת כותרת ובשניה התוכן ולשלוח. במקום לחפש אחרי שרושמים כותרת איפה להכניס את ההודעה.

נראה לי שהבנתי. למרות שלא ברור למה עשו את זה ככה. יכלו לעשות שני שלבים בשתי תיבות. באחת כותרת ובשניה התוכן ולשלוח. במקום לחפש אחרי שרושמים כותרת איפה להכניס את ההודעה.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
סצנת חלום? בגרסה הישנה? איזה חלום?
סצנה שברוס חולם על העתיד הסופר דיסטופי שבו סופרמן המרושע הורג אותו ואז הוא מתעורר לראות את בארי אלן שמגיח ממערבולת זמן מוזרה,אומר לו lois is the key

סצנה שברוס חולם על העתיד הסופר דיסטופי שבו סופרמן המרושע הורג אותו ואז הוא מתעורר לראות את בארי אלן שמגיח ממערבולת זמן מוזרה,אומר לו lois is the key
אה, זה לא מהגרסה הישנה, זה מ"באטמן נגד סופרמן".

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, תמיד אפשר לקחת את הגרסה החדשה ולהרחיב אותה עם קטעים מהגרסה הקודמת, למי שחסרות לו כל מיני בדיחות שהיו שם. יקראו לזה גרסת החובבים שיותר מ-4 שעות.

זאת עריכת וידאו שכל אחד יכול לעשות היום.

Lion_Heart

Well-known member
אני מעולם לא קראתי קומיקסים. בגלל זה היו לי פחות ספויילרים בסרטים של מארוול. :ROFLMAO: כי מי שקרא את הקומיקס ידע מראש מי ינצח ומתי יפסידו
אני קורא המון קומיקסים, האם זה טוב? לדעתי כן, כי אני יודע את ההבדלים,(אני יודע את הסיבה הקומיקסית שת'אנוס השמיד חצי יקום, מי זה סטפןוולף, מה זה המשוואה האנטי חיים) ומרגיש לי יותר כיף לראות סרטי קומיקס

למעלה