צפיפות בבתי החולים,מבקשים מהציבור לא לחלות

ע מזרחי

New member
אין סתירה להודעה שלי

בתי חולים צריכים להתנהל כעק רפואי-כלכלי על יד השוק החופשי

אם בתי החולים רואים לנכון - שיביאו חולים מחו"ל, שיטפלו בזרים, שיחליטו שהם מטפלים רק במי שמבוטח בחברת ביטוח מסויימת או רק בחרדים.

ברגע שהעסק פרטי, ומי שנושא בהפסדים הם בעלי העסק - מותר להם להחליט החלטות כרצונם.

me12321

New member
גם שאין צפיפות הם מבקשים ממך להשאר בבית

עובדי המדינה הבטלנים מעדיפים שלא תבוא לקבל שירות שאתה מממן. באתי לאחד מבתי החולים הגדולים לפני שנה וחצי והייתי היחיד שם שהיה צריך לקבל טיפול מאיזה רופא. לא היה אף אחד והוא ישב לבד בחדר. פעם אחרת שהייתי שם אחד אחר בכלל נעדר והגיע אחרי כמה שעות. במקור הוא הגיע לעבודה אבל לא מצאתי אותו
זה החוסר יעילות של המגזרים הציבוריים. מצד שני יש במקומות אחרים עומס וצפיפות בלתי נסבלת
אני בכלל גר בפריפרייה, אבל בשום אופן לא הייתי מוכן לקבל טיפול בבית חולים הישן והגרוע שכאן, שמקרי המחדל שלו מפורסמים מפעם לפעם בתקשורת אבל אני בטוח שאת הרוב הגדול של המחדלים לא מפרסמים בכלל. אז הייתי צריך לעשות טריקים כדי להכנס לבית חולים גדול וטוב יחסית, כי לא רק שבתי החולים הם מונופול, הם גם קובעים לך שאתה חייב לקבל טיפול בבית החולים שקרוב אליך ולאחרים אסור לקבל אותך. כלומר, לא מספיק שאתה גר בפריפרייה וצריך לנסוע הרבה למרכז, עכשיו גם גוזרים עליך לקבל טיפול רפואי גרוע. אז גם אין תחרות, אין לבתי החולים בכלל אינטרס לתת לך שירות טוב וחדשני, אתה משלם להם על השירותים במיסים שלך, וכשאתה מגיע לקבל טיפול הם לא חייבים לך כלום, אתה לא רוצה לך הבייתה, אל תעשה טובות
עכשיו עוד לא דיברתי על המחירים המופקעים של מי שבאמצע הלילה צריך רופא. יותר מ500 שקל, גם אם ה"טיפול" ארך 5 דקות זה בנוסף למיסים

ע מזרחי

New member
בתי חולים פרטטים יפתרו רק חלק מהבעייה

במקום פרטי תהייה ביקורת טובה יותר על נוכחות בשעות העבודה ועל עבודה.

למעלה