צפוניים
במסיבת
למעון

נירה63

New member
שירלי צרי עימי קשר טלפוני.

אני עושה מאמץ להשיג תרומה של אוזני המן...ולשאר החיפאיים כאן בבקשה עזרו לנו לעזור למעון.

נירה63

New member
יש תרומה../images/Emo151.gif שולחת לך מסר .

60 אוזני המן 2 קרנצים משלוחי מנות

נירה63

New member
חיפאים יקרים מי עוד עוזר לנו??

נחוץ למעון לנערות: שתיה כוסות חד פעמיים אוזני המן ממתקים

נירה63

New member
עדכון מחיפה

תודה לרותי על תרומת כוסות חד פעמיים ושתיה למעון.הדברים יגיעו מחר בצהריים. שירלי אנא מימך צרי עימי קשר טלפוני בכדי להעביר אליך את הדברים.

pushpu

New member
אשמח לעזור!!!

שלום!!! אני בחורה בת 20! אמנם אין לי כל כך תקציב...ואני גרה באזור חדרה.. אך אשמח לעזור בכל דבר שתצטרכו! בבקשה השאירו תגובה! תודה! בר

נירה63

New member
בר יקרה תודה על רצונך לעזור לנו.

למעון בקריות זקוקים עדיין לתרומה לפורים. בבקשה שלחי לי או לשירלי מהקריות מספר פלפון שלך - במסר לא כאן בפורום! ונראה כיצד תוכלי להשתלב איתנו בהכנות למסיבת פורים. תודה רבה מראש.

פרטים נוספים על מסיבת פורים לנערות

למי שלא יודע...אני עובדת סוציאלית בבית חם לנערות בסיכון,שהוא חלק מהיחידה לטיפול בנערה-חיפה . בפורים 22.3 אנחנו עורכים מסיבה של כל הנערות בבית הקשתות-ויצו חיפה לכ-70 נערות (שילוב של 4 בתים יחד)ואנחנו ממש רוצים שיהיה להן קצת שמח אז אם יש לכם רעיונות אני ממש,אבל ממש אשמח בינתיים נירה קישרה ביני לבין בחורה שהכינה לנו אזני המן למסיבה ו-2 עוגות.תודה רבה לנירה שתמיד אפשר לסמוך עליה (גם שההתראה קצרה...). שירלי

נירה63

New member
קצת ברגע האחרון אבל עדיין חסר

למסיבת פורים של הנערות אוזני המן. בבקשה כל מי שרק יכול לתרום לנו אוזני המן בבקשה צרו קשר או כתבו כאן בפורום. זה כל כך חשוב לנערות,חשבו איזו מצווה נעשה עבורן.

Tal Tal4

New member
השארתי אצל JOLE שני תיקים מלאי

ממתקים עבור שירלי מהמעון בקריות-

jole

New member
העברתי את התיקם לאמא שלי בסופשבוע

והיא תעביר אותם ללשכה בקריות מחר. שלחתי הודעה לשירלי.

אתם פשוט מקסימים!!!../images/Emo140.gif../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

המון תודה רבה ל: נירה שממשיכה לדאוג לנו כרגיל... לרותי-על השתיה והכוסות למסיבה של היחידה לטיפול בנערה למתוקונת המתוקה ולטלטל על הממתקים עבור הנערות שלנו ת-ו-ד-ה!!! שירלי

נירה63

New member
שירלי אגיע למסיבה ביום שלישי.

ואביא איתי את כל מה שעד יום שלישי נצליח לארגן.

למעלה